Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Plac budowy poświęcony (wideo)

Utworzony przez jartor, 15 listopada 2010 r. o 15:49 Powrót do artykułu
ciekawe ile kosztowalo poswiecenie......czy za darmo??? kto wie niech odpisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak powstała dzisjaj faktura na 10 tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a naczelny proboszczunio ile wziął za pokropek i czy wystawił f-rę VAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nasz TW "filozof" poniżej dychy nie schodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? 50 kafli to wziął za pocztę ! Tu minimum 100. Wiwat filozof!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerski odrzutowiec wydziela w trakcie startu tyle zanieczyszczeń gazowych, co pracujące w tym samym czasie silniki prawie 7000 samochodów osobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie diabły przegonione, teraz to już żaden samolot nie spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i stała się erekcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy każda świecka uroczystość musi być z pokropkiem?Ile to kosztuje?Ile otrzymał osobnik z kropidłem? A czy nie taniej by było bez bzdurnego przecinania kokardy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Marszałek Jarosław Zdrojkowski jest Ojcem Założycielem portu a nie inni którzy chcą sie podszywać pod ten sukces. Obecna ekipa od 3 lat nie daje sobie rady z budowa chodz i tak sie trzeba cieszyć ze nie lotniska w Chełmie czy Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada. Czy już nie można nic budować bez daniny dla watykańczyków. przed kilku laty nawet poświęcili agencję towarzyską. Konstytucja mówi o rozdziale państwo-kościól a tu okazuje się ze Kaczyński miał po części rację, jesteśmy kondominium watykańskim. Prezes oczywiście o tym nie wspominał bo sam jest na pasku Rydzyka and company ale zaauwazył brak suwerenności. Latem postawiłem ubikację i nie wiem czy nie popełniłem błędu bo nie prosiłem proboszcza o poświęcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był Palikot,że dopuścił do pracy p.Życińskiego??? Za komuny to było nie do pomyślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tam pasibrzuch Życiński? Czyżby z tacy już ma za mało wyciągał, że dorabia po godzinach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jartor napisał:
ciekawe ile kosztowalo poswiecenie......czy za darmo??? kto wie niech odpisze
Za most w Puławach wzął 40 tys bez faktury bynajmniej tak się mówiło jak jak pytałem znajomych z GDDKiA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robi ten pedofil z miotłą na kiju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwym "ojcem" lotniska w Świdniku jest marszałek naszego województwa Krzysztof Grabczuk (PO), bo on na plakatach wyborczych trzema w ręce plastikowy samolocik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie rozpoczeton budowe -gratulacie oby od ado z powstal ten port lotniczy .Internauci z lublina czy tylko umiecie oplowac biskupa wstyd z wami nalezy jechac az do mochameta ,tam zobaczycie prawdziwy rezim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze co może być to wieżyc w przesądy a religia to jeden wielki bajka... co widać z perspektywy historycznej wszystkie religie świata które kiedyś były teraz są bajkami więc dzisiaj religia/mitologia jutro bajka... Denerwuje mnie kościelne święcenie niech tam fachowcy będą co nadzorują a jak już chcą księdza to ja wole by tam jakiś buddysta to "poświęcił" bo ci są najmniej konfliktowymi ludźmi :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
Za most w Puławach wzął 40 tys bez faktury bynajmniej tak się mówiło jak jak pytałem znajomych z GDDKiA
JEŚLI TO JEST PRAWDA TO JA pierdziele przekonałeś mnie całkowicie do wystąpienia z kościoła w pełni postaram się o ekskomunikę dla siebie muszę znaleźć dwóch świadków i stracić trochę czasu ale pi(*$)(#@*$)(!&$# nie będę w ich statystykach jako katolik ... sekta pie*(&@#$(&!@#(!)@($_!%)#*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby PO ( Grabczuk ) nie wyrzucił Zdrojkowskiego ze stanowiska marszałka i zaoferował mu 4 czy 5 pozycje na liście do sejmiku to lotnisko było by gotowe w 2011 roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...