Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Plac budowy poświęcony (wideo)

Utworzony przez jartor, 15 listopada 2010 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Nie mogę przeboleć zamknięcia tej drogi!!! Dlaczego nie pomyślano najpierw o zbudowaniu dróg dojazdowych!!! W taki sposób powstaje paraliż komunikacyjny!!! Jestem zła dzisiejszy dzień popiepszył mi moje plany na przyszłość przez ten brak normalnego dojazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż nie mogę pojąć, po co woła się katabasa na każde otwarcie? Bez biskupa nie można już wbić łopaty w ziemię? Taka posługa z udziałem purpurata drogo kosztuje, i kto za to płaci? My wszyscy. A może Kuria wystawia faktury VAT? Czarny w purpurowej czapeczce nigdy nie występuje w czynie społecznym, co nasza władza nieukochana obiecała w zamian? Ponoć Polska to świeckie państwo prawa, a odnoszę wrażenie, że w Iranie jest więcej wolności niż w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym lotnisku będzie kaplica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły cyrk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak uwzięliście na kościół i tow. arcybiskupa? Policzcie ilu na zdjęciu cywilnych darmozjadów, ilu z nich zarabia po kilkanaście tysięcy zł miesięcznie. Oni uważają, że pieniądze na pokropek to dobra polisa ubezpieczeniowa (wierzą w to a nie w Boga). Uważam, podobnie jak to sugerował ~err~, że Życiński pewnie zna zasadę "jak dają to bierz, jak zabierają to też bierz, ale nogi za pas". Jakby był frajerem też byście na nim nie pozostawili suchej nitki. Jakoś bardziej ufam, że przeznaczy kasę na zbożny cel niż nasi "ojcowie sukcesu", którzy wołają biskupa, by podnieść mniemanie o sobie. P.S. Dla tych, którzy wołają wszystkich innych niż chrześcijanie podaję dla przykładu link o wielkim pogromie chrześcijan: http://www.tvn24.pl/12691,1563876,0,1,wielki-pogrom-chrzescijan,wiadomosc.html . To się dzieje w wielu miejscach na świecie, obecnie też, więc niech Wam nienawiść do Kościoła nie pada na mózg, kochani. Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UchwaŁa w sprawie budowy lotniska w Niedzwiadzie obowiązuje nadal.Z wydanych pieniędzy na funkcjonowanie zarządu portu w Niedżwidzie,takze się nikt nie rozliczył,MIMO IZ OBOWIĄZEK CIĄŻY NA JEDOOSOBOWEJ RADZIE P.STAROWNIKU,ktory obecnie uciekł w posły.Zarząd w Świdniku także bierze kasę /znaczną/od kilku już lat ,na czele z przewodniczacym RN super organizatorem J.Sobczakiem/Gdzie tylko jest wszystko zawali/.Cała koalicja z opozycją ,posłem Żmijanem icałym poświęceniem zadziałali przeciw ludziom,a to się może zemścić.Ludzi po prostu oszukano!Lublin i Świdnik poczuje skutki lotniska/o ile będzie/w sensie negatywnym i tutaj nie pomogą święcenia.Start będzie na sam środek Lublina,hałas nieznośny.Katastrofy najczęściej po starcie,albo tuż przed lądowaniem.Nie będę się więcej rozwodził,ale to mi wygląda grożnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
JEŚLI TO JEST PRAWDA TO JA pierdziele przekonałeś mnie całkowicie do wystąpienia z kościoła w pełni postaram się o ekskomunikę dla siebie muszę znaleźć dwóch świadków i stracić trochę czasu ale pi(*$)(#@*$)(!&$# nie będę w ich statystykach jako katolik ... sekta pie*(&@#$(&!@#(!)@($_!%)#*
dopiero sie dowiedziałes o tym? jakis spozniony zaplon masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No był Józek, to znaczy jakby był sam Tusk, zresztą w jego wypowiedziach słychać poparcie dla tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak ma takie parcie na szkło że prawie się zesrał żeby go było widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frequent_prayer napisał:
A czy na tym lotnisku będzie kaplica?
jakżeby nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***, wszędzie te klechy... jakże ich mogło tutaj zabraknąć. Ile wzięli za te święcenie? Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Wreszcie rozpoczeton budowe -gratulacie oby od ado z powstal ten port lotniczy .Internauci z lublina czy tylko umiecie oplowac biskupa wstyd z wami nalezy jechac az do mochameta ,tam zobaczycie prawdziwy rezim
a co to ten "mochamet"?tego nawet najstarsi wyznawcy islamu nie wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
jakżeby nie !
A budynki hal lotniskowych powinny układać się w kształt krzyża! Niech widzą z góry, a co! Pasy startowe też - na krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRośćmyTO napisał:
Co się tak uwzięliście na kościół i tow. arcybiskupa? Policzcie ilu na zdjęciu cywilnych darmozjadów, ilu z nich zarabia po kilkanaście tysięcy zł miesięcznie. Oni uważają, że pieniądze na pokropek to dobra polisa ubezpieczeniowa (wierzą w to a nie w Boga). Uważam, podobnie jak to sugerował ~err~, że Życiński pewnie zna zasadę "jak dają to bierz, jak zabierają to też bierz, ale nogi za pas". Jakby był frajerem też byście na nim nie pozostawili suchej nitki. Jakoś bardziej ufam, że przeznaczy kasę na zbożny cel niż nasi "ojcowie sukcesu", którzy wołają biskupa, by podnieść mniemanie o sobie. P.S. Dla tych, którzy wołają wszystkich innych niż chrześcijanie podaję dla przykładu link o wielkim pogromie chrześcijan: http://www.tvn24.pl/12691,1563876,0,1,wielki-pogrom-chrzescijan,wiadomosc.html . To się dzieje w wielu miejscach na świecie, obecnie też, więc niech Wam nienawiść do Kościoła nie pada na mózg, kochani. Proszę.
Rozróznij kolego heirerchię kościelną i wierzących czyli katolików, to są dwie różne sprawy. Hierarchia kościelna i wiara w Boga rozlazły się w dwie strony świata i nie mają ostatnio ze sobą nic wspólnego. W wielkiej części za ataki na chrzescijan odpowiadają hierarchowie kościelni. Ni ujmując tym księżą, którzy traktują ten zawod jak powołanie, bo tacy jeszcze sa, chociaż nieliczni. Pozostała część księży traktuje swoją misję jak intratne, przynoszące wymierne korzyści finansowe , ciepłe posadki. Wierzę w Boga i wierzyć nie przestanę, ale nie po drodze mi z Życińskim np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
UchwaŁa w sprawie budowy lotniska w Niedzwiadzie obowiązuje nadal.Z wydanych pieniędzy na funkcjonowanie zarządu portu w Niedżwidzie,takze się nikt nie rozliczył,MIMO IZ OBOWIĄZEK CIĄŻY NA JEDOOSOBOWEJ RADZIE P.STAROWNIKU,ktory obecnie uciekł w posły.Zarząd w Świdniku także bierze kasę /znaczną/od kilku już lat ,na czele z przewodniczacym RN super organizatorem J.Sobczakiem/Gdzie tylko jest wszystko zawali/.Cała koalicja z opozycją ,posłem Żmijanem icałym poświęceniem zadziałali przeciw ludziom,a to się może zemścić.Ludzi po prostu oszukano!Lublin i Świdnik poczuje skutki lotniska/o ile będzie/w sensie negatywnym i tutaj nie pomogą święcenia.Start będzie na sam środek Lublina,hałas nieznośny.Katastrofy najczęściej po starcie,albo tuż przed lądowaniem.Nie będę się więcej rozwodził,ale to mi wygląda grożnie!
je..nij sie w głowę buraku...wypadki, hałas katastrofy strzelaniny to twój chleb powszedni chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
Najgorsze co może być to wieżyc w przesądy a religia to jeden wielki bajka... co widać z perspektywy historycznej wszystkie religie świata które kiedyś były teraz są bajkami więc dzisiaj religia/mitologia jutro bajka... Denerwuje mnie kościelne święcenie niech tam fachowcy będą co nadzorują a jak już chcą księdza to ja wole by tam jakiś buddysta to "poświęcił" bo ci są najmniej konfliktowymi ludźmi :]
Buddyści najmniej konfliktowi? A widziałeś " Klasztor Schaolin"? Oni nawet igłą potrafią zabić, to urodzeni mordercy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
UchwaŁa w sprawie budowy lotniska w Niedzwiadzie obowiązuje nadal.Z wydanych pieniędzy na funkcjonowanie zarządu portu w Niedżwidzie,takze się nikt nie rozliczył,MIMO IZ OBOWIĄZEK CIĄŻY NA JEDOOSOBOWEJ RADZIE P.STAROWNIKU,ktory obecnie uciekł w posły.Zarząd w Świdniku także bierze kasę /znaczną/od kilku już lat ,na czele z przewodniczacym RN super organizatorem J.Sobczakiem/Gdzie tylko jest wszystko zawali/.Cała koalicja z opozycją ,posłem Żmijanem icałym poświęceniem zadziałali przeciw ludziom,a to się może zemścić.Ludzi po prostu oszukano!Lublin i Świdnik poczuje skutki lotniska/o ile będzie/w sensie negatywnym i tutaj nie pomogą święcenia.Start będzie na sam środek Lublina,hałas nieznośny.Katastrofy najczęściej po starcie,albo tuż przed lądowaniem.Nie będę się więcej rozwodził,ale to mi wygląda grożnie!
Bredzisz. Mieszkam teraz na kabatach - samoloty, zdarza się że przelatują co dwie minuty nad moim blokiem. Ludzie przestańcie narzekać, każde duże miasto MUSI mieć lotnisko. Pierwsze pytanie poważnego inwestora dotyczy właśnie możliwości dotarcia na miejsce - samolotem. Starych pryków nie słuchajcie, bo oni zawsze narzekają, jak ten wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PROSTU DNO I ŻENADA!!!A APB TO K..PO CO??TFU WŁODARZE LUBLINA I TFU PREZESI SMIESZNEJ SPÓŁKI LOTNISKO ŚWIDNIK,BEZ POKROPKA CZARNEJ WŁADZY TO NAWET KIBLA NIE POTFIĄ POSTAWIĆ???CO ZA DNO!!DROGI W LUBLINIE, OKOLICY=DNO, ESTETYKA MIASTA WOJEWÓDZKIEGO=DNO, INWESTYCJE, NOWOCZENE BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE=DNO, STARÓWKA=OCENA MIERNA@!!!TAKIE NOTY MOŻNA PSTAWIC WSZYSTKIM OBECNYM I POPRZEDNIM EKIPOM,TZN ARMII SAMORZĄDOWCÓW WSI LUBLIN OD 1989 ROKU!!DO WYBORÓW NAPEWNO NIE PÓJDĘ,KONIEC W ROBIENIA MNIE W WAŁA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikos napisał:
Myślę, że nasz TW "filozof" poniżej dychy nie schodzi.
Masz rację. Szyb w Nadrybiu 70, most w Puławach 40 /plus 20/. Sądzę że tu mogło zbliżyć się do setki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa 2008 napisał:
Czyżbyś drogi internauto znał datę swojej śmierci, skoro myslisz, że sąd ostateczny daleko? Przypuszczam że nie znasz a i jtrzejszego zachodu słońca możesz już nie obejrzeć. Widac tylko, że arcy wierzy w innego Boga niz pozostali katolicy, między innymi ja. Zyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem Twojego życia. Poczytaj może " Rozmowy ze śmiercią" Helsinga a nie tylko dziennik wschodni, który wysokich lotów raczej nie prezentuje.
Tak to prawda nie znam ani dnia ani godziny swojej śmierci bo niby skąd czy sąd ostateczny daleko czy blisko tego też nie wiem jasnowidzem nie jestem . Wierzę w Boga tego samego co TY , żyję tak jakby rzeczywiście każdy dzień miał być moim ostatnim . Za polecenie dobrej lektury dziękuję skorzystam . Gazeta tu wymieniona rzeczywiście wysokich lotów raczej nie prezentuje. Widzisz tak naprawdę to mój wpis miał być napisany tak : ALE SUMIENIA NIE OSZUKA A SĄD OSTATECZNY DALEKO MA W ......zgubiłem MA W i wyszło tak jak wyszło. Dziękuję za rady . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...