Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Plac budowy poświęcony (wideo)

Utworzony przez jartor, 15 listopada 2010 r. o 15:49 Powrót do artykułu
e napisał:
Tak to prawda nie znam ani dnia ani godziny swojej śmierci bo niby skąd czy sąd ostateczny daleko czy blisko tego też nie wiem jasnowidzem nie jestem . Wierzę w Boga tego samego co TY , żyję tak jakby rzeczywiście każdy dzień miał być moim ostatnim . Za polecenie dobrej lektury dziękuję skorzystam . Gazeta tu wymieniona rzeczywiście wysokich lotów raczej nie prezentuje. Widzisz tak naprawdę to mój wpis miał być napisany tak : ALE SUMIENIA NIE OSZUKA A SĄD OSTATECZNY DALEKO MA W ......zgubiłem MA W i wyszło tak jak wyszło. Dziękuję za rady . Pozdrawiam.
OKI Pozdrawiam również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie super, gratuluję fotoreporterowi, w pełni oddaje kołtunerstwo i zaściankowość. Średniowiecze się kłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poświecenie mostu w Puławach podobno pękło 40 tysiaków, a tu skala inwestycji podobna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadoomosc oby inwestycja zostala wykonana dobrze i w Terminie .Puki nie zapuzno przygotowac chocby spychaczem dlukosc pasa startowego do 3000m -jest to teraz tansze bo za jednym sciagnieciem maszyn panowie zzspolki PLL Lublin oraz panie marszalku panie wojewodo oraz prezydeci tego miasta to tylko prawie jedno okrozenie boiska prosze wziasc to pod rozwage a zawsz pas startowy mozna przedluzyc.Zycze powodzenia szczesc Boze w powodzeniu inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Dobra wiadoomosc oby inwestycja zostala wykonana dobrze i w Terminie .Puki nie zapuzno przygotowac chocby spychaczem dlukosc pasa startowego do 3000m -jest to teraz tansze bo za jednym sciagnieciem maszyn panowie zzspolki PLL Lublin oraz panie marszalku panie wojewodo oraz prezydeci tego miasta to tylko prawie jedno okrozenie boiska prosze wziasc to pod rozwage a zawsz pas startowy mozna przedluzyc.Zycze powodzenia szczesc Boze w powodzeniu inwestycji
Idż sie odlej bo ci uszy stoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kropidła i szmalu za nie ani rusz.Kiedy wreszcie nasi pseudo VIP - powcy przestaną nabijać kabzę czarnym.Chyba dość marnowania społecznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przypmnieć kiedy był konkurs na osadę"wierchuszki"lotniska.Kto to jest p.Muszyński?Z czyjego jest "nadania"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kur... to najważniejsze, żeby przyjechał jakiś batman i pokropił wodą... w jakim deb***owatym narodzie przyszło mi żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRośćmyTO napisał:
Co się tak uwzięliście na kościół i tow. arcybiskupa? Policzcie ilu na zdjęciu cywilnych darmozjadów, ilu z nich zarabia po kilkanaście tysięcy zł miesięcznie. Oni uważają, że pieniądze na pokropek to dobra polisa ubezpieczeniowa (wierzą w to a nie w Boga). Uważam, podobnie jak to sugerował ~err~, że Życiński pewnie zna zasadę "jak dają to bierz, jak zabierają to też bierz, ale nogi za pas". Jakby był frajerem też byście na nim nie pozostawili suchej nitki. Jakoś bardziej ufam, że przeznaczy kasę na zbożny cel niż nasi "ojcowie sukcesu", którzy wołają biskupa, by podnieść mniemanie o sobie. P.S. Dla tych, którzy wołają wszystkich innych niż chrześcijanie podaję dla przykładu link o wielkim pogromie chrześcijan: http://www.tvn24.pl/12691,1563876,0,1,wielki-pogrom-chrzescijan,wiadomosc.html . To się dzieje w wielu miejscach na świecie, obecnie też, więc niech Wam nienawiść do Kościoła nie pada na mózg, kochani. Proszę. [/quote] [quote name='ktosik' timestamp='1289893313' post='381587'] Rozróżnij kolego hierarchię kościelną i wierzących czyli katolików, to są dwie różne sprawy. Hierarchia kościelna i wiara w Boga rozlazły się w dwie strony świata i nie mają ostatnio ze sobą nic wspólnego. W wielkiej części za ataki na chrześcijan odpowiadają hierarchowie kościelni. Nie ujmując tym księżom, którzy traktują ten zawód jak powołanie, bo tacy jeszcze są, chociaż nieliczni. Pozostała część księży traktuje swoją misję jak intratne, przynoszące wymierne korzyści finansowe , ciepłe posadki. Wierzę w Boga i wierzyć nie przestanę, ale nie po drodze mi z Życińskim np.
W dużej mierze zgadzam się z Tobą, wielu zapomniało o swym powołaniu, ale przecież są tacy jak społeczeństwo z którego wyrastają. Ile razy odważyłeś się powiedzieć wprost księdzu, że źle robi; ile razy się modliłeś za nich? Nie chcę bronić tow. Arcybiskupa, ale nie on tu jest winny, jak usiłują to sugerować alergicy, którzy na słowa: ksiądz, kościół, wiara dostają wysypki. pozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRośćmyTO napisał:
W dużej mierze zgadzam się z Tobą, wielu zapomniało o swym powołaniu, ale przecież są tacy jak społeczeństwo z którego wyrastają. Ile razy odważyłeś się powiedzieć wprost księdzu, że źle robi; ile razy się modliłeś za nich? Nie chcę bronić tow. Arcybiskupa, ale nie on tu jest winny, jak usiłują to sugerować alergicy, którzy na słowa: ksiądz, kościół, wiara dostają wysypki. pozdrAVIAm
Nie dostaję wysypki na słowa ksiądz, kościół czy wiara. Wyobraź sobie, ze nie klęczę przed księdzem, a gdy coś mi się nie podoba nie boję się tego powiedzieć wprost o czym mógł się przekonać "mój " proboszcz, chociaż tak naprawdę jest sługą arcybiskupa nie Boga i ludzi. Mógł się też przekonać o tym sam arcybiskup, i zdziwłbyś się jak wroga i wredna była jego reakcja. Zrobił się czerwony ze złości, że jakaś owieczka ma czelność wytykać mu jego postępowanie. Nie broń arcybiskupa bo on i mnie i Ciebie ma w dalekim poważaniu. Dla niego liczą się układziki i kasa. Nie darmo mówią, że arcybiskup rozmodlił lubelszczyznę i całą Polskę. Na lubelszczyźnie modlą się by w pinechę stąd jak najszybciej poszedł, a reszta Polski modli się by do nich nie trafił. Moj znajomy z Mielca, swoją drogą człowiek wielkiej wiary, na dżwięk nazwiska Życiński traci wszelką radość. Nie zgadzam się też z tym, że za księży należy się tylko modlić, a piętnować ich postępowania nie wolno bo to sługa boży. Sługa boży ma być przykładem i wzorem, takich jednak jest niewielu. Dla chętnych polecam msze u Ojców Kapucynów przy Krakowskim Przedmieściu, różnica w jakości prowdzonych mszy jest jak Rów Mariański. Przy okazji kośćiół Ojców Kapucynów, to kośćiół gdzie jest najwięcej nawróceń. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRośćmyTO napisał:
W dużej mierze zgadzam się z Tobą, wielu zapomniało o swym powołaniu, ale przecież są tacy jak społeczeństwo z którego wyrastają. Ile razy odważyłeś się powiedzieć wprost księdzu, że źle robi; ile razy się modliłeś za nich? Nie chcę bronić tow. Arcybiskupa, ale nie on tu jest winny, jak usiłują to sugerować alergicy, którzy na słowa: ksiądz, kościół, wiara dostają wysypki. pozdrAVIAm
EWANGELIA TOMASZA od którj kościół sie odżegnuje i jej nie uznaje, a przeciż żadnyc złych wartości ze soba nie niesie: Jezus rzekł: Królestwo Boże jest w was i wokół was. Nie w domach z drewna i kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam, podnieś głaz, a znajdziesz mnie". W rzeczywistości cytat jest kompilacją fragmentów z apokryfu 3 i 77, które nie zawierają słów "Nie w domach z drewna i kamienia" i brzmią trochę inaczej: 3 Rzekł Jezus: "Gdy wasi przywódcy powiedzą wam: "to królestwo jest w niebie, wtedy ptaki niebieskie będą pierwsze przed wami". Gdy powiedzą wam, że ono jest w morzu, wtedy ryby będą pierwsze przed wami. Ale królestwo jest tym, co jest w was i tym, co jest poza wami. Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą". 77 Rzekł Jezus: "Ja jestem światłością, która jest ponad wszystkimi. Ja jestem Pełnią, Pełnia wyszła ze mnie, Pełnia doszła do mnie. Rozłupcie drzewo, ja tam jestem. Podnieście kamień, a znajdziecie mnie tam". [3] Miłego dnia wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, pokropek najważniejszy. Może nie być odbioru technicznego, planu zagospodarowania przestrzennego, pozwolenia na budowę, ale bez chlapnięcia kropidłem i językiem przez bożego namiestnika prace nie ruszą... Jak w Iranie, Pakistanie albo innych Emiratach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Nie dostaję wysypki na słowa ksiądz, kościół czy wiara. Wyobraź sobie, ze nie klęczę przed księdzem, a gdy coś mi się nie podoba nie boję się tego powiedzieć wprost o czym mógł się przekonać "mój " proboszcz, chociaż tak naprawdę jest sługą arcybiskupa nie Boga i ludzi. Mógł się też przekonać o tym sam arcybiskup, i zdziwłbyś się jak wroga i wredna była jego reakcja. Zrobił się czerwony ze złości, że jakaś owieczka ma czelność wytykać mu jego postępowanie. Nie broń arcybiskupa bo on i mnie i Ciebie ma w dalekim poważaniu. Dla niego liczą się układziki i kasa. Nie darmo mówią, że arcybiskup rozmodlił lubelszczyznę i całą Polskę. Na lubelszczyźnie modlą się by w pinechę stąd jak najszybciej poszedł, a reszta Polski modli się by do nich nie trafił. Moj znajomy z Mielca, swoją drogą człowiek wielkiej wiary, na dżwięk nazwiska Życiński traci wszelką radość. Nie zgadzam się też z tym, że za księży należy się tylko modlić, a piętnować ich postępowania nie wolno bo to sługa boży. Sługa boży ma być przykładem i wzorem, takich jednak jest niewielu. Dla chętnych polecam msze u Ojców Kapucynów przy Krakowskim Przedmieściu, różnica w jakości prowdzonych mszy jest jak Rów Mariański. Przy okazji kośćiół Ojców Kapucynów, to kośćiół gdzie jest najwięcej nawróceń. Pozdrawiam. [/quote] [quote name='ktosik' timestamp='1289972127' post='382494'] EWANGELIA TOMASZA od którj kościół sie odżegnuje i jej nie uznaje, a przeciż żadnyc złych wartości ze soba nie niesie: Jezus rzekł: Królestwo Boże jest w was i wokół was. Nie w domach z drewna i kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam, podnieś głaz, a znajdziesz mnie". W rzeczywistości cytat jest kompilacją fragmentów z apokryfu 3 i 77, które nie zawierają słów "Nie w domach z drewna i kamienia" i brzmią trochę inaczej: 3 Rzekł Jezus: "Gdy wasi przywódcy powiedzą wam: "to królestwo jest w niebie, wtedy ptaki niebieskie będą pierwsze przed wami". Gdy powiedzą wam, że ono jest w morzu, wtedy ryby będą pierwsze przed wami. Ale królestwo jest tym, co jest w was i tym, co jest poza wami. Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą". 77 Rzekł Jezus: "Ja jestem światłością, która jest ponad wszystkimi. Ja jestem Pełnią, Pełnia wyszła ze mnie, Pełnia doszła do mnie. Rozłupcie drzewo, ja tam jestem. Podnieście kamień, a znajdziecie mnie tam". [3] Miłego dnia wszystkim
Nie chcę być mądrzejszy od Synodów i przyjmuję to co Kościół Katolicki uznał, bo jeszcze trochę a będziemy tu pisać o Toledot Jeszu http://www.olsztyn.luteranie.pl/pl/tekst5-nbprlic-2.htm . Nie bronię tow. Arcybiskupa lecz chodzi mi o to, że przy każdej okazji "alergicy" zamiast pisać "na temat" to rzucają się na Kościół, księży, wiarę. Skoro jeszcze nie zauważyłeś to podpowiem: jaki skrót widzisz przed funkcją hierarchy? Mam dopisać TW Filozof? Przecież tu nie o to chodzi. Jakikolwiek jest temat na forum choć w 5 proc. związany z Kościołem to zaraz jest opluwany kler i znieważana moja wiara. To podpada już właściwie pod kodeks. P.S. Nie napisałem, że tylko modlitwa, ale: że także modlitwa; zresztą wystarczy dokładnie przeczytać co napisałem i nie brać każdego słowa do siebie. *Karmelici na Świętoduskiej też są super, jednocześnie bardzo blisko Boga i teraźniejszości. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(od red. zarząd województwa PSL forsował lotnisko w Niedźwiadzie)." Żenada Panie "redaktorze" Co tym wpisem chciał Pan udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie starczy pieniędzy na terminal to wybudują Kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...