Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Płyta gotowa, czas na terminal

Utworzony przez Stanisław, 21 października 2011 r. o 22:59 Powrót do artykułu
Czas na prokuratora za trwonienie państwowych pieniędzy. Kto będzie stąd latał do Afryki. A poza tym do tego lotniska trzeba będzie ciągle dopłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław napisał:
Czas na prokuratora za trwonienie państwowych pieniędzy.
Nie pier...l Stasiu po próżnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisów przeciwko lotnisku w Świdniku raczej nie tworzą mieszkańcy lubelskiego, tylko konkurencja z Podkarpacia czy Mazowsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drogami dojazdowymi do lotniska ?- Na tym odcinku nie ma żadnych zauważalnych posunięć. Jedzie się przez dziurawe zakrętasy Świdnika a potem ciasny Franciszków. To tak jakby gospodarz zakontraktował krowy ale zapomniał o pastwiskach dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleksowy napisał:
Wpisów przeciwko lotnisku w Świdniku raczej nie tworzą mieszkańcy lubelskiego, tylko konkurencja z Podkarpacia czy Mazowsza.
To nie są wpisy przeciw lotnisku (bo las wycięty) ale w obawie o to aby nie powstał tam kolejny "pomnik" czyjejś świetności jak teatr (czy dzisiaj raczej już cyrk przy Placu Życińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mełgiewczanin napisał:
A co z drogami dojazdowymi do lotniska ?- Na tym odcinku nie ma żadnych zauważalnych posunięć. Jedzie się przez dziurawe zakrętasy Świdnika a potem ciasny Franciszków. To tak jakby gospodarz zakontraktował krowy ale zapomniał o pastwiskach dla nich.
Przejedz sie na ulice Melgiewska i Metalurgiczna w Lublinie i zobacz jaka arteria buduje sie w kierunku lotniska.Kontynuacje tej drogi po nowym sladzie na terenie gminy Swidnik zacznie budowac urzad marszalkowski na wiosne przyszlego roku.Takze spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleksowy napisał:
Wpisów przeciwko lotnisku w Świdniku raczej nie tworzą mieszkańcy lubelskiego, tylko konkurencja z Podkarpacia czy Mazowsza.
no pierwszy milion pasażerów ma być po 4 latach czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tam cieszę. Jestem z Krakowa, mieszkam w Londynie ale moja żona pochodzi z Lublina i lubię to miasto prawie tak samo jak Kraków. Cieszę się bardzo, że Lublin się rozwija. Mam nadzieję, że Ryanair uruchomi tam połączenie z Londynem. To by była dla nas wielka oszczędność czasu. Tak więc brawo! Lublin to wspaniałe miasto i idzie w zdecydowanie dobrym kierunku. Pozdrawiam=]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie ma prawomocnej decyzji srodowiskowej, nadal nie ma prawomocnego pozwolenia na budowę, czyli nadal nie ma zadnych podstawowych dokumentów. Na jakiej podstawie więc rozpoczeto budowę? Taka prywatna samowola budowlana nie uszłaby płazem zwykłemu śmiertelnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desidererei un collegamento con l'aereoporto di Firenze o Pisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te kontenery ( wieża ) będą koło terminalu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...