Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oni poprostu byli zaskoczeni tym, że muszą coś zrobić. Przecież to był dla nich szok po tylu latach parzenia herbaty i wycieczek. No ale na szczęście już niedługo wybory. Pójdą te urzędasy po zasiłki bo z takimi kompetencjami to nawet do zamiatania ulic się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski zdejmij ten transparent przy strefie nieekonomicznej" Tu powstają nowe miejsca pracy" bo jak to przeczytałem to o mało wypadku nie spowodowałem tak mnie kolka ze śmiachu złapała. Zdejmij to człowieku i nie ośmieszaj się. Wracaj na PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI Z URZĘDU NIE MAJĄ CZASU BO TERA ROBOTY W POLU I CZASU NIMAJO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani redaktor, Ze swojej strony proszę, żeby Pani spojrzała na budowę lotniska z innej strony. Żadne media nie informują opinii publicznej wiarygodnie. Nie mówi się bowiem o nieprawidłowościach i zaniedbaniach ze stron władz i Portów Lotniczych. Porty Lotnicze bowiem złożyły wniosek o Rozbudowę Regionalnego Portu Loniczego Lublin SA. Czy taki Port wogule istnieje???????????? pan Jankoski oskarża ludzi ,że pragną zrobić rzyciowy interes. Ja uważam. że rzyciowy interes to robi Zarząd i Rada Nadzorcz biorąc duże uposażenia w spółce , która nic nie robi a generuje straty, bazując na fałszu. Porty tolerują treningi crossowe na swoim terenie ( sam ten fakt jest godny interwencji). Gromadzą śmiecie na swoich działkach, co podlega karze pozbawienia wolnośći , manipulują opinnią pubiczną ( wspólnie z mediami). Ja nie wsiądę do samolotu z lotniska, które będzie zarządzane przez Pana Sobczaka. Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Droga Pani redaktor, Ze swojej strony proszę, żeby Pani spojrzała na budowę lotniska z innej strony. Żadne media nie informują opinii publicznej wiarygodnie. Nie mówi się bowiem o nieprawidłowościach i zaniedbaniach ze stron władz i Portów Lotniczych. Porty Lotnicze bowiem złożyły wniosek o Rozbudowę Regionalnego Portu Loniczego Lublin SA. Czy taki Port wogule istnieje???????????? pan Jankoski oskarża ludzi ,że pragną zrobić rzyciowy interes. Ja uważam. że rzyciowy interes to robi Zarząd i Rada Nadzorcz biorąc duże uposażenia w spółce , która nic nie robi a generuje straty, bazując na fałszu. Porty tolerują treningi crossowe na swoim terenie ( sam ten fakt jest godny interwencji). Gromadzą śmiecie na swoich działkach, co podlega karze pozbawienia wolnośći , manipulują opinnią pubiczną ( wspólnie z mediami). Ja nie wsiądę do samolotu z lotniska, które będzie zarządzane przez Pana Sobczaka. Pozdrowienia
ortografii się naucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~filip~ napisał:
ortografii się naucz
Myslisz, ze najlepszymi nauczycielami byliby bardzo wyksztalceni i otytuowani czlonkowie zarzadu PLL i Ci ktorzy ich powolali? Jezeli mialbym wybierac z kim wypic herbate czy tez cos mocniejszego to zapewniam Cie, ze wole tego mniej wyedukowanego ale sprawom ludzi oddanego niz tego przeuczonego ale jakze niekompetentnego. Pamietaj, ze z kim przystajesz takim sie stajesz - osobiscie zawsze wolalem ze robiacymi bledy niz z robiacymi bliznich w tzw "bambuko" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie pani redaktor tylko PANI MANIPULATOR!!!!! wszystkie artykuły tej dziennikarki sa nierzetelne...napisała ,ze niby ta decyzja i budujemy..moze by tak zacząć od tego jak naprawde wyglada procedura zatwierdzania dokumentów do budowy..że Porty nawet nie są jeszcze właścicielem terenu pod lotnisko aby mogli wogóle mysleć o pozwoleniu na budowę...zastanówcie się!!!! czy jakikolwiek urząd wyda wam pozwolenie nabudowę na gruncie do którego nie macie prawa? jakos dziennikarka o tym milczy!!!!!! jak i o tym jak mozna wydawać potężne społeczne pieniądze na szereg dokumentów które sie robi dopiero będąc właścicielem ziemi..ale społeczne to cudze więc mozna wydawać..pamiętam jak dziennikarze znęcali się nad spółką PL-Niedźwiada za 600 tys straty. Tutaj straty są X razy wieksze a dziennikarze nabrali wody w usta ..nie dziwne? i popaczcie w jakim duchu są pisane wszystkie artykuły? az się ciśnie pytanie na usta : kto za to zapłacił i dlaczego tak dużo.... ((-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele wody upłynie nim zostanie wybudowane lotnisko w swidniku.Jest teraz liczenie susłow ,ochrona srodowiska dopatrzyła się na terenie tym zamieszkują żaby,ptaki,pędraki i to jest pod ochroną , nie policzono ile zamieszkuje w tym lesie małp.Do przeciwnikow budowy należy zaliczyć ogrody działkowe gdzie są wybudowane altany funta kłakow warte ,w tych altanach zamieszkują szczury , myszy,nornice i to jest wszystko pod ochroną.To jest podstawa do odwołania się do Strasburga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...