Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie, spokojnie. Szybowce nie mają na pokładzie paliwa, no może po za flaszką pilota.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rafty napisał:
Panowie, spokojnie. Szybowce nie mają na pokładzie paliwa, no może po za flaszką pilota.
"poza" piszemy razem panie przemądrzały.
0
czy są juz przyjęcia do pracy ?
0
No do gaszenia starego antka, kilku wilg i paru szybowców jak znalazł inwestycja za 4 mln. Port lotniczy - buhahahah, głupie hamburczyki
0
"W trzecim kwartale przyszłego roku odlecimy z lotniska w Świdniku – zapowiada prezydent Lublina, Krzysztof Żuk" 18 miesięcy na zbudowanie i oddanie do użytku lotniska ? Inwestycja za ponad 400 mln PLN, na którą na razie jest przygotowane tylko 50 % całości sumy. A już kupują sprzęt dla strażaków.
0
LUDZIE-MY PLACIMY RACHUNKI A W PGE KRADNA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH POJAZDOW Z SLUZBOWYCH SAMOCHODOW!!.KONIEC TEGO DOBREGO BEDZIECIE ZA TO ODPOWIADAC KARNIE ZLODZIEJE!!WSZYSCY SIE O TYM DOWIEDZA!!!
0
do klm naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to, że składasz literki to widać, głupi wsioku.
0
Przyjęć do pracy na lotnisku na pewno nie będzie i dziwnym trafem wszystkie stanowiska będą obsadzone
0
klm napisał:
No do gaszenia starego antka, kilku wilg i paru szybowców jak znalazł inwestycja za 4 mln. Port lotniczy - buhahahah, głupie hamburczyki
Uważasz się za lepszego, porządniejszego a może pochodzisz z lepszego miasta? Wiesz co ? dla mnie jesteś zwykłym baranem, który nie ma pojęcia o życiu.. żal mi cię Ja jestem dumny z tego że pochodzę i mieszkam w Świdniku !
0
A na ewentualność, że lotnisko nie powstanie też się przyugotoowują skoro napisane jest, że na każdą ?
0
Co z zakupami (przetargami) na inne wyposażenie lotniska. Np cały sprzęt radiowy - łącznści i nawigacj. Takich rzeczy nie kupje się od ręki jak chleba czy piwa. No chyba że zdemontowany na innym lotnisku. To jest produkowane na konkretne zamówienie. A do otwarcia podobno półtora roku.
0
Może i odlecą za 2 lata,ale wolaŁbym ,aby odlecieli już i nigdy nie wrocili! Mam na myśli władze,bo szkoda na nich pieniędzy.Kupują już sprzęt strażacki? Po co ,aby wydać pieniądze?Kursuje na wsi przysłowie:cyt."jeszcze Maciek w d...... już mu kaszę studzą".A jeżeli lotnisko będą budować 30 lat/a jest to możliwe,bo to ta sama opcja/ jak teatr budują? To na co strazakom sprzęt do gaszenia samolotów??
0
do wsioka klm napisał:
do klm naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to, że składasz literki to widać, głupi wsioku.
Zamknij ryj zawszony hamburski pomiocie, cała Polska "A" ma z was polewę, że jesteście tak naiwni że wierzycie w rozwój tego zaścianka Tak jestem dumny, że pochodzę z innego miasta, pyzatym daję wam zatrudnienie barany jedne w tej waszej wsi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: