Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Tak się buduje Port Lotniczy Lublin

Utworzony przez obserwer, 19 marca 2011 r. o 18:38 Powrót do artykułu
czytam, że cyt. "W tej chwili na placu budowy trwa usuwanie pozostałości po wyciętych drzewach. Zajmuje się tym firma Wazko ...". Panie redaktorze, czy pan wprowadził na budowę lotniska jakąś nową firmę ???!!! Czy inwestor coś o tym wie ??? A może znowu pisze pan o czymś, o czy nie ma pan zielonego pojęcia ??? Myślę, że w poniedziałek na odprawie będzie pan miał rozmowę z szefem redakcji. I myślę, że wtedy dowie się pan że roboty na lotnisku prowadzi firma "WAKOZ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam, że cyt. "W tej chwili na placu budowy trwa usuwanie pozostałości po wyciętych drzewach. Zajmuje się tym firma Wazko ...". Panie redaktorze, czy pan wprowadził na budowę lotniska jakąś nową firmę ???!!! Czy inwestor coś o tym wie ??? A może znowu pisze pan o czymś, o czy nie ma pan zielonego pojęcia ??? Myślę, że w poniedziałek na odprawie będzie pan miał rozmowę z szefem redakcji. I myślę, że wtedy dowie się pan że roboty na lotnisku prowadzi firma "WAKOZ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomosc praca wre .Zyczę powodzeenia i zakonczenia upragnionej inwestycji .Szkoda ze ta inwestycja nie powstała minimum 35 lat temu Sasiedzi by nie podstawiali nogi z Podkarpacjaczy Mazowsza .Szkoda ze Ci ludzie licza swuj czubek nosa a inni niech nic niemaja Lublinianie jestesmy zwami my wam nie zazdroscimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
Bardzo dobra wiadomosc praca wre .Zyczę powodzeenia i zakonczenia upragnionej inwestycji .Szkoda ze ta inwestycja nie powstała minimum 35 lat temu Sasiedzi by nie podstawiali nogi z Podkarpacjaczy Mazowsza .Szkoda ze Ci ludzie licza swuj czubek nosa a inni niech nic niemaja Lublinianie jestesmy zwami my wam nie zazdroscimy.
Przstań pędzić, lepiej daj pyry dzieciakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mnie to obchodzi, i tak nie wybieram się do Afryki Północnej ani do Izraela....!sic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cs redaktor nie ma wiarygodnych informacji dotyczących firm pracujących na terenie przyszłego lotniska: firma Wakoz zajmuje sie makroniwelacją terenu a usuwaniem pozostałosci po lesie zajmuje sie firma Antex II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, kupujecie obligacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
mam pytanie, kupujecie obligacje ?
Jezeli wyemituje Port lotniczy Jasionka to tak. Tam zysk jest pewny, w Lublinie takie obligacje to strata pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaa Port Lotniczy Jasionka to jak stara "Jesionka" tam zysk jest pewny.... ha ha ha przy "metropolii 140 tysięcznej" gdzie startuje kilka samolotów w tygodniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Taaaaaaa Port Lotniczy Jasionka to jak stara "Jesionka" tam zysk jest pewny.... ha ha ha przy "metropolii 140 tysięcznej" gdzie startuje kilka samolotów w tygodniu....
jesteś naiwnym człowiekiem ( nie tylko ty ) wyobrażając sobie , że w Świdniku będzie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Taaaaaaa Port Lotniczy Jasionka to jak stara "Jesionka" tam zysk jest pewny.... ha ha ha przy "metropolii 140 tysięcznej" gdzie startuje kilka samolotów w tygodniu....
W 2010 roku Jasionka obsłuzyła 480000 pasazerów. Pas startowy 3200 m -po Okeciu najdluższy w Polsce, budowany nowy terminal, wieża kontroli lotow i płyta postojowa.Mówimy o obligacjach i mozliwosci zarobku na nich.A na razie Jasionka obligacji nie emituje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu a co to za traktorek? Powodzenia Panowie, co już gdzieś pieniądze jakieś z budżetówki zginęły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof ten traktorek to MTZ zwany potocznie JUMZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorzej jak za komuny weszli na działki nie płacąc za nie...PO złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pas startowy, terminal, ogrodzenie lotniska ... a mieszkańcy zostali bez dróg dojazdowych do własnych domów. I tak to obietnice pana Sobczaka skończyły się na wyborach. No cóż ... i tak mu nikt mnie wierzył, w końcu to polityk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin-airport.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccf napisał:
http://lublin-airport.info/
dzięki za poprawe humoru ccf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccf napisał:
http://lublin-airport.info/
Padłem , ale większość tych zdjęć już nie aktualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmy z budowy S17: http://www.youtube.com/user/krawiec5001?feature=mhum Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...