Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Milion pasażerów za 5 lat !!! pan krzowski mało czyta, jak widać i powtarza bzdury. podaję linczek - do bardziej realnych prognoz. warto, naprawdę poczytać http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,9219555,300_tys__pasazerow_lotniska_w_ciagu_roku__Nierealne_.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bajkopisarze:) Jeśli jeden z drugim Pan prezes opiera swoje analizy na własnym wynagrodzeniu to nic dziwnego, że nierealne są wyliczenia ruchu. Nie sieją ani orzą a zbierają..Inni za nich sieją i orzą za miskę ryżu... ale ich stać na bilet nie będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie wszystko na podpisaniu umów się kończy,a budowy trwają pokoleniami.Teatr 36 lat,a lotnisko już ma 10 lat i nawet nie ma płyty postojowej,a pieniądze i to niezłe zarząd miesiąc w miesiąc bierze.Pytanie:za co?Za układy partyjne???Zarząd kompromituje się wypowiedziami na temat ekonomiki i przewozu pasażerów.Skąd weżmie zarząd tylu pasażerów?Chyba,że codziennie z urzędu będzie przewoził SAMORZĄDY NA ZWIEDZANIE BRUKSELI!Ale kto za bilety zapłaci?Czy prezes sobie zdaje sprawę :jaki ludziom kit wciska?Mam pytanie:kto będzie dopłacał DO NIERENTOWNEGO LOTNISKA???Władze wojewódzkie nie są zdolne otworzyć linii kolejowej z miasta do miasta!A jaką pompę urządzili w ubiegłym roku zapowiadając otwarcie linii szynobusem :do Lubartowa i do łukowa!Ale to tylko przed wyborami.Efekt jest taki,że woj.Lubelskie nie ma dobrych połączeń koleją,beznadziejne drogi i lotnisko w powijakach.Za to kochana władzunia PO-PSL bierze najwyższe płace z możliwych nie licząc przywilejów,bo to drugie pobory!Posłowie PO nawet twierdzą,że emeryci do lekarza chodzą dla rozrywki i za to posłanka ma być przez sąd sejmowy karana ze skutkiem takim jak hazardziści,albo Flasiński,który wzią sobie 1,4 mln. dopłatę dla własnej s-ki z podległych sobie funduszy!Brawo tak trzymać i realizować hasło TKM,a wyborcy może was pochwalą!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To mieszkańców, którzy nie chcą oddać swoich domów i działek na rzecz PLL, jeszcze nie rozstrzelano??????? Przecież interes społeczny jest najważniejszy!?!?!? Wszak lokalne media, politycy, kościół a głównie sobczak i muszyński ciągle o tym przekonują, biorąc za to, sowite wynagrodzenia i czasami wysokie premie (także z podatków tych wywłaszczanych). Ciekawe???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lotnisko bardzo potrzebne dla PObiznesmenów do latania do utworzonego specjalnie Sądu Gospodarczego w Świdniku . POdba o interesy nawet w Sądach POzależnych .Pozdrowienia i do zobaczenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
www.monopoly.pl głosujcie bo czas ucieka a lublin jak zwykle w szarym końcu czołówki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Będzie lotnisko jak mi kaktus wyrośnie ....jedna koparczyna coś tam grzebie. 120 ha wystających pniaków po ściętych drzewach ....piękna pogoda i ani jednego pracownika i niczego oprócz tej wspomnianej kparczyny. Tak się buduje w środkowej Afryce a nie w cywilizowanym,europejskim kraju. Ooooo ,co może cieszyć to "ruch" jaki panuje na przebudowie ul Mełgiewskiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Marszałku Hetman prosze pogonic duet Sobczak -Muszynski do ROBOTY bo tam na Polach poza jedna koparka nie widac postępu prac .Jak długo mieszkanczy musza czekac na konkretna prace Miasto podpicu umów i juz zarobiły siedziby Po firmy z Gdanska {kaszub] i Wrosławia z miasta Schetyny a Lublin wydaje kase i drepci w miejscu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SZANOWNI PAŃSTWO JAKO NOWY PREZES POLSKIEJ AGENCJI ŻEGLUGI POWIETRZNEJ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRAGNĘ POINFORMOWAĆ ŻE ROZBUDOWA LOTNISKA W ŚWIDNIKU ZOSTANIE WSTRZYMANA OD DNIA 21 03.2011 DO CZASU AŻ WŁADZE WOJEWÓDZTWA JAK I PREZES MIEJSCOWEGO PORTU LOTNICZEGO NIE POWIEDZĄ PRAWDY MIESZKAŃCOM LUBELSZCZYZNY PRAWDĄ JEST TO ,ZE LOTNISKO W ŚWIDNIKU ZE WZGLĘDU NA PRODUKCJĘ SPRZĘTU LATAJĄCEGO UZYSKAŁO TYLKO I WYŁĄCZNIE STATUS ,,CARGO,, ORAZ LOTNISKA ZAPASOWEGO DLA WARSZAWSKIEGO OKĘCIA I DLA SAMOLOTÓW NIE WIĘKSZYCH JAK C130 HERCULES . SPOSÓB W JAKI ZOSTAŁA WYTYCZONA ŚCIEŻKA PODEJŚCIA JAK I MIEJSCE PODEJŚCIA SPRAWIŁO ŻE DOSTAJEMY KILKASET E-MAILI, TELEFONÓW JAK I FAKSÓW ZE SKARGAMI , PROŚBAMI ,PETYCJAMI . JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO NA KTÓRYM JEST WYRAŹNIE NASZKICOWANY SCHEMAT BUDOWY KOMPLEKSU HOTELOWO-ADMINISTRACYJNEGO I NIE MA MOWY O TERMINALU . POWRÓCĘ JESZCZE DO ŚCIEŻKI PODEJŚCIA KTÓRA ZOSTAŁA WYTYCZONA NAD STARYM MIASTEM KONKRETNIE NAD ZAMKIEM W LUBLINIE ZALEDWIE OD 20 DO 50 METRÓW NAD ZADASZENIEM TEGOŻ OBIEKTU NATOMIAST STREFA OCZEKIWANIA W RAZIE ZŁEJ POGODY LUB KOLEJKI DO LĄDOWANIA ZOSTAŁA UMIESZCZONA NAD BLOKAMI NA OS CZECHÓW ZALEDWIE 100 METRÓW NAD BUDYNKAMI . DZIĘKI ANKIECIE JAKĄ PRZEPROWADZILIŚMY WŚRÓD OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW JAK I CAŁEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 99,9% RESPONDENTÓW OPOWIEDZIAŁO SIĘ ZA TYM ZE LOTNISKO W ŚWIDNIKU BĘDZIE PRZYNOSIŁO STRATY LUBELSZCZYŹNIE WSZYSTKIE OSOBY ZDECYDOWANIE MÓWIŁY,ŻE BĘDĄ LATAĆ TYLKO Z LOTNISK , KTÓRE SĄ PEWNE I KTÓRE ZNAJĄ TJ WARSZAWA RZESZÓW I KRAKÓW .RÓWNIEŻ NA SPOTKANIU PREZESÓW SOJUSZÓW LOTNICZYCH JAK I WSZYSTKICH ŚWIATOWYCH LINII LOTNICZYCH POZWOLIŁEM SOBIE PUŚCIĆ INFORMACJĘ O PRZYSZŁYM LOTNISKU Z DOKŁADNYMI PARAMETRAMI I WSPÓŁRZĘDNYMI NIESTETY ŻADNA LINIA NIE JEST ZAINTERESOWANA LOTAMI DO/Z LUBLINA INACZEJ MÓWIĄC NIKT Z TYCH OSÓB O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE PUŚCI SAMOLOTU KIEDY POGODA ZMIENIA SIĘ CO MINUTĘ RÓWNIEŻ ZE WZGLĘDU NA TO ZE JEST TAM PRODUKCJA ŚMIGŁOWCÓW NIESTETY NIKT NIE DA PASAŻEROM GWARANCJI CZY MASZYNA KTÓRA PO PRODUKCJI ZOSTANIE OBLATYWANA W RAZIE AWARII NIE SPADNIE NA PARKING LUB CO GORSZA NA RZEKOMY TERMINAL ze względu na dobro okolicznych mieszkańców pragnę również poinformować że lotnisko Świdnik leży na terenach objętych programem natura2000 i należy w całości do ministerstwa środowiska INFORMUJĘ MEDIA ŻE ZAKŁAMYWANIE MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY BĘDZIE MIAŁO KONSEKWENCJE W POSTACI CAŁKOWITEGO ZAMKNIĘCIA LOTNISKA JAK I PRZENIESIENIE PRODUKCJI ŚMIGŁOWCÓW DO MIELCA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PATRYK M napisał:
SZANOWNI PAŃSTWO JAKO NOWY PREZES POLSKIEJ AGENCJI ŻEGLUGI POWIETRZNEJ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRAGNĘ POINFORMOWAĆ ŻE ROZBUDOWA LOTNISKA W ŚWIDNIKU ZOSTANIE WSTRZYMANA OD DNIA 21 03.2011 DO CZASU AŻ WŁADZE WOJEWÓDZTWA JAK I PREZES MIEJSCOWEGO PORTU LOTNICZEGO NIE POWIEDZĄ PRAWDY MIESZKAŃCOM LUBELSZCZYZNY PRAWDĄ JEST TO ,ZE LOTNISKO W ŚWIDNIKU ZE WZGLĘDU NA PRODUKCJĘ SPRZĘTU LATAJĄCEGO UZYSKAŁO TYLKO I WYŁĄCZNIE STATUS ,,CARGO,, ORAZ LOTNISKA ZAPASOWEGO DLA WARSZAWSKIEGO OKĘCIA I DLA SAMOLOTÓW TRANSPORTOWYCH ORAZ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA NIE WIĘKSZYCH JAK C130 HERCULES . SPOSÓB W JAKI ZOSTAŁA WYTYCZONA ŚCIEŻKA PODEJŚCIA JAK I MIEJSCE PODEJŚCIA SPRAWIŁO ŻE DOSTAJEMY KILKASET E-MAILI, TELEFONÓW JAK I FAKSÓW ZE SKARGAMI , PROŚBAMI ,PETYCJAMI . JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO NA KTÓRYM JEST WYRAŹNIE NASZKICOWANY SCHEMAT BUDOWY KOMPLEKSU HOTELOWO-ADMINISTRACYJNEGO I NIE MA MOWY O TERMINALU . POWRÓCĘ JESZCZE DO ŚCIEŻKI PODEJŚCIA KTÓRA ZOSTAŁA WYTYCZONA NAD STARYM MIASTEM KONKRETNIE NAD ZAMKIEM W LUBLINIE ZALEDWIE OD 20 DO 50 METRÓW NAD ZADASZENIEM TEGOŻ OBIEKTU NATOMIAST STREFA OCZEKIWANIA W RAZIE ZŁEJ POGODY LUB KOLEJKI DO LĄDOWANIA ZOSTAŁA UMIESZCZONA NAD BLOKAMI NA OS CZECHÓW ZALEDWIE 100 METRÓW NAD BUDYNKAMI . DZIĘKI ANKIECIE JAKĄ PRZEPROWADZILIŚMY WŚRÓD OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW JAK I CAŁEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 99,9% RESPONDENTÓW OPOWIEDZIAŁO SIĘ ZA TYM ZE LOTNISKO W ŚWIDNIKU BĘDZIE PRZYNOSIŁO STRATY LUBELSZCZYŹNIE WSZYSTKIE OSOBY ZDECYDOWANIE MÓWIŁY,ŻE BĘDĄ LATAĆ TYLKO Z LOTNISK , KTÓRE SĄ PEWNE I KTÓRE ZNAJĄ TJ WARSZAWA RZESZÓW I KRAKÓW .RÓWNIEŻ NA SPOTKANIU PREZESÓW SOJUSZÓW LOTNICZYCH JAK I WSZYSTKICH ŚWIATOWYCH LINII LOTNICZYCH POZWOLIŁEM SOBIE PUŚCIĆ INFORMACJĘ O PRZYSZŁYM LOTNISKU Z DOKŁADNYMI PARAMETRAMI I WSPÓŁRZĘDNYMI NIESTETY ŻADNA LINIA NIE JEST ZAINTERESOWANA LOTAMI DO/Z LUBLINA INACZEJ MÓWIĄC NIKT Z TYCH OSÓB O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE PUŚCI SAMOLOTU KIEDY POGODA ZMIENIA SIĘ CO MINUTĘ RÓWNIEŻ ZE WZGLĘDU NA TO ZE JEST TAM PRODUKCJA ŚMIGŁOWCÓW NIESTETY NIKT NIE DA PASAŻEROM GWARANCJI CZY MASZYNA KTÓRA PO PRODUKCJI ZOSTANIE OBLATYWANA W RAZIE AWARII NIE SPADNIE NA PARKING LUB CO GORSZA NA RZEKOMY TERMINAL ze względu na dobro okolicznych mieszkańców pragnę również poinformować że lotnisko Świdnik leży na terenach objętych programem natura2000 i należy w całości do ministerstwa środowiska INFORMUJĘ MEDIA ŻE ZAKŁAMYWANIE MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY BĘDZIE MIAŁO KONSEKWENCJE W POSTACI CAŁKOWITEGO ZAMKNIĘCIA LOTNISKA JAK I PRZENIESIENIE PRODUKCJI ŚMIGŁOWCÓW DO MIELCA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Patryk, chyba panu instalacja pier***nęła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Patryk M" , pomijam co masz "pod sufitem" , ale przypominam , że podszywanie się pod kogoś , jest karalne . Tylko "żółte" papiery mogą Cię uchronić od odpowiedzialności karnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: