Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż miło patszeć jak rośnie loynisko .Tylko panowie decydęci jet jeszcze czas żeby zrobić dłóższy pas startowy o 400-500 metrów pomyślcie otym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zaonkasował wielebny za wmurowanie kamienia?A Tusk mówił o oszczędnościach w administracji.No ale metropolita to też jest pracownikem UW choć nie podpisuje listy obecności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapelan będzie dochodzący czy na etat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza jak zwykle na imprezach,a głupi lud niech na nich robi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie decydęci puki nie zapózno róbcie pas o400- 500 metrów dłuższy wówczas paseżerowie będą zadowoleni ,terminal zawsze mogą rozbudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak napisał:
Panowie decydęci puki nie zapózno róbcie pas o400- 500 metrów dłuższy wówczas paseżerowie będą zadowoleni ,terminal zawsze mogą rozbudować.
satysfakcja pasażerów nie zależy od długości pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo do godnego życia. A gdzie są fotografie " zadowolonych" mieszkańców, których okłamano i ograbiono z własności??? Ich nie zaproszono na uroczystość?? To z utraty wartości ich majątków buduje się to lotnisko. To oni są sponsorami. Na tych fotografiach widzę tych kłamców i oszustów - oni wiedzą, że mam rację. Ale premie i nagrody ich zaślepiły, zapomnieli o pokrzywdzonych. Nawet Kościół trzyma z tymi co dzielą kasę. Jak żyć w tym złodziejskim kraju, kiedy kłamcy, w świetle reflektorów okradają społeczeństwo?? Doskonale rozumiemy, że lotnisko jest potrzebne, ale uważamy także , że każdy ma prawo do godnego życia i wszelkie krzywdy powinny być naprawione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto z lotu ptaka mozna obejrzeć i dzisiaj. A w pierwszym roku działalności lotnisko obsłuży 20000 pasażerów , nie 1000000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zabobony, a ja myślałem że tam pracują ludzie wykształceni, a okazuje się że to banda zacofanych starców, wierzących w jakieś węgle. I że niby co ten kamień ma tam zrobić? Szczęście im przynieść. Co za zacofanie. Aż jestem przerażony co na tym lotnisku będzie lądować - dwupłatowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak szybko - w Warszawie już niedługo zostanie oddana stacja kolejowa blisko terminalu, także w Krakowie już niedługo ruszy budowa przystanku połączonego z terminalem. Także pewnie nie pierwsi i w perspektywie dwóch lat nie jedyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a ksiądz po co tam był? Co on tam podpisywał? Jak to się ma do rozdziału kościoła od państwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...