Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Zbudowali drogę do firm

Utworzony przez Gość, 7 lipca 2011 r. o 18:12 Powrót do artykułu
A mapka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale inwestycja- 6 metrów szerokosci- to prawie autostrada.Sukces na miare tzw lotniska które ma powstać, ale chyba nie powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 metrów a feta na miarę kilku kilometrów autostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili przekręt z kilu kilometrowa ulicą Klonową a mydlą oczy ludziom 300m. Mam nadzieję że znajdzie sie grupa ludzi w świdniku która rozliczy te osoby za ich prywatne interesy za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że nie pomyślano o dojeździe z Lublina do Mełgwi tylko cały transport w tym kierunku wpakowano do Świdnika a potem przez wąskie gardło Franciszkowa. Nie można było Żwirki i Wigury wyprowadzić poza "Parkiem Maszynowym" do drogi w kierunku Mełgwi ?.To tylko nieznacznie pogorszyłoby dojazd do tej gminy a tak lotnisko, owszem ale aby do niego dojechać trzeba będzie coś zamówić z sąsiadującej Agusty ....tak to ma wyglądać ?.Zawsze od d**y strony ?. Do pracy każdego dnia dokładam 5km za które nikt mi nie zwraca a wręcz odwrotnie- podnosi ceny na paliwo. Jak sądzicie czy w takim przypadku jako obywatel tego regionu mogę być zadowolony z powstajacego lotniska ? W roku tę trasę przejeżdżam około 260 razy x 5km .....to jest 260 godzin do tyłu i minimum 1300 dodatkowo przejechanych kilomatrów. To są moje straty a jakie będę miał jako "ja" zyski ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 metrów? No to faktycznie szeroka i prosta na 300 m, 2 tiry się nie miną, a latarnie będą się palić bez sensu całą noc za pieniądze podatników. Ale w mównicę zainwestowali, hahaha. Mnie to zastanawia, dlaczego ludzie ciągle głosują na tych samych "fachowców". A może nie głosuja tylko rodziny pylityków i pracownicy urzedów w obawie o swoje tylki przyklejone do stołków utrzymują te paranoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http:
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu dzienniczek nie fetuje zmian w zakresie zmiany pozwolenia na budowe lotniska?A prawomocnych dokumentów jak nie było tak nie ma. http://bip.lublin.uw.gov.pl/i.php?option=str_wydz&m=i50&link=ofer1&par=1800&bez_menu=1 Poczytajcie jak się zmniejsza lotniseczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...