Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maluchy zawieszone za mokrą robotę

Utworzony przez (Anonimowy), 26 października 2007 r. o 07:15 Powrót do artykułu
Czy takich samych argumentów użyją rodzice, gdy dzieci będą miały 10 lat? Pora zacząć wychowywać dzieci od małego, a nie podrzucać szkole, a samemu iść na kawę i papieroska do koleżanki.Bo prawdą jest, że rodzice uważają, że wyświadczyli łaskę szkole rodząc dzieci, a resztą niech się państwo zajmie - łącznie z karmieniem i ubieraniem ich pociech.Więcej odpowiedzialności drodzy rodzice! Bo szykujecie nowe pokolenie całkowicie biernych odbiorców zasiłków z pomocy społecznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulowac decyzji pani dyrektor [:smiey17:] tylko dlaczego nikt nie pomysl o dzieciach...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny przykład "dyrektorki" szkoły, kompletna bezmyślność. Jeżeli przyjęło się do szkoły 5 latki to trzeba się liczyć i z takimi sytuacjami. W grupach przedszkolnych nikogo takie zachowanie nie powinno dziwić. Kto tej babie powierzył stanowisko dyrektora szkły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tylko wina rodziców zeby 5 latek chodził w pampersach i w szkole zmmieniali mu pampersy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 4 dzieci i nie wyobrażam sobie aby dziecki w wieku 5 lat jeszcze sikało w majtki, chyba, że jest chore. Co za matrki,żeby jeszcze dzieci nie umiały w wieku 5 lat sikać do sedesu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bzdura,postawcie sie na miejscu tej pani ,która ma nie tylko 5 letnie dzieci ale i 6 i jak ma prowadzic zajecia z tymi starszymi jeżeli musi wychodzic z maluchami do ubikacji.Rodzic posyłając takie dziecko do szkoły (bo nie jest to przedszkole)powinien nauczyc kozystania z toalety jak i kultury osobistej.A jak nie pasuje to trzymac dziecko w domu niech sie jeszcze tego wszystkiego nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci w wieku 5 lat nie powinny już chodzić w pampersach no chyba że jest to winna choroby. więc proponuję rodzicom wybrać się do lekarza z maleństwem a jeśli okaże się zdrowe to zająć się dzieckiem bardziej. a co do pani dyrektor to była tylko jej dobra wola że zgodziła się aby te dzieci uczęszczały do zerówki mimo że są młodsze. klasa ta zalicza się już do szkoły podstawowej a więc nie jest instytucją w której pracują nianie tylko nauczycielki które mają pod opieką większą ilość uczniów aniżeli jedno które absorbuje całą ich uwagę. ktoś napisał że nikt nie pomyślał o dzieciach - nie zgodzę się z tym gdyż pani dyrektor właśnie pomyślała o tych dzieciach które przepisowo uczęszczają do tej klasy i mają się w niej czegoś nauczyć!!!!! zgadzając się na przychodzenie 5 latków nie mogła wiedzieć że będą z niektórymi z nich takie problemy, niektóre z tych młodszych przecież dalej uczęszczają na zajęcia i sobie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje,że znów zabrakło tematów ?Ale aferka w małej szkole na wsi to zawsze coś.Oczywiscie takiego problemu nie można rozwiązać normalnie tylko trzeba wzywać media?Jeśli się nie mylę to te pięciolatki chodzą do grupy przedszkolnej za darmo więc chyba trzeba docenic to że mają taką szansę bo ja osobiscie muszę płacić ponad 200 zł miesięcznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuje decyzje Pani Dyrektor teraz to tylko dzieci i rodzice maja swe prawa a gdzie sa obowiazki, sama wychowalam trzech synow, sa juz dorosli, ja najpierw to nauczylabym tych rodzicow a dopiero potem dzieci dobrze bylo by gdyby w szkole jeszcze mozna było spac, rodzice od czego wy jestescie, to wielki wstyd zeby nauczyciel dziecku tlumaczyl ze nie wolno sikac, czy ci rodzice sa w porzadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myślenie o dzieciach nie jest powinnością rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nie wiecie że na wsi w przedszkolu jest aż ośmioro dziewięcioro dzieci z pięciolatkami razem to taka liczna grupa że nie można ogarnąć okiem, ale przerwa dla nauczyciela musi być bo jest tak mocno zmęczony co ma powiedzieć matka która ma tyle dzieci w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoły na wsi [nie wszystkie] słyną z prywaty p. wożna,sekretarka to prawie jak p. MINISTERwiedzą z jakiego klanu dziecko pochodzi i z góry wiadomo że jest na spalonej pozycji ja wolę zapłacić 400 zł. i wiem co się dzieje w przedszkolu a moje panie są bardzo miłe i dzieci je bardzo lubią . Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uczyłem sie w tej szkole obecna Pani dyrektor była moja wychowawczynia do tej pory niebyło czegos takiego. To jest placówka szkoły podstawowej a nie przeczkole, rodzice powini się cieszyć ze Pani dyrektor przyjeła 5 latki do tej placówki. Rodzice jak zaplanowali mieć dzieci to i powinni zaplanować wychowanie swoich pociech. Ja osobiście znam synów Pani dyrektor ona poradziła sobie doskonale z ich wychowaniem bez wysyłania ich do szkoły w wieku 5 lat. Jezeli rodzice maja z tym probem to niech napiszą petycje do Pana wójta o stworzenie przeczkola w Oleśnikacha albo niech wyślą dzieci do przeczkola w Trawnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli piszecie już komentarze to dlaczego wstydzicie sie podać swoje dane personalne. Czy jest takie prawo że trzeba przyjąć dzieci 5 letnia do szkoy??? NIE!!! To jest tylko dobra wola dyrekcji, która okazała Pani dyrektor z Oleśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice wstyd, że pięcioletnie dzieci jeszcze siusiają w majtki i żeby rozwiązać problem musicie wzywać gazetę. Nad pięciolatkiem powinniście umieć zapanować. Aż strach pomyśleć kogo będziecie wzywać jeśli dzieci podrosną, myślę że i prokurator nie pomoże! ALE JESZCZE NIC STRACONEGO WEŹCIE SIĘ ZA ICH WYCHOWANIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Redaktor. Dyrektorka nie miała obowiązku przyjmować pięciolatków do przedszkola. Chcąc wyrównać im start zdecydowała się na ich połączenie z sześciolatkami, co Pani Redaktor relacjonuje. Brakuje mi wypowiedzi rodziców i Pani opini na temat dlaczego te dzieci w tym wieku nie potrafią korzystać z toalety, a może rodzicom należy pomóc przez zaproszenie do nich "SUPER NIANI" z TV, ona by nauczyła ich pociechy jak korzystać z łazienki i toalety. Brak mi u Pani Redaktor obiektywizmu, ale ostatnie Pani zdanie, że powróci do tematu, jest zadowalające, bo z niecierpliwością będę oczekiwał dalszego-obiektywnego wg dziennikarskiej etyki spojrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Łukaszu, pisze się przedszkola. Coś mi się wydaje, że troszkę spałeś na lekcjach j.polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Ci rodzice maj wstyd. Żeby 5 latka nie nauczyć dzie sia sika. I miac pretancje do Pani dyrektor. To nie pedagod jest pierwszym nauczycielem dziecka. Gdyby to było sporadycznie to niewierze ze tak by sie Pani dyrektor zachowała. Ale to moze było codziennie. Teraz to tylko rodzice i dzieci maja swe prawa. A nauczycielom mozna na ublizaći śmiac sie z tego. Bo co on może zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Została dyrektorką, bo ma rodzinę w kuratorium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować to mozna tylko rodzicom, jeżeli nieumią nauczyć tak dużych dzieci korzystania z WC. Napewno dzieci sa juz tak duże zę trzeba je wysyłać do szkoły, jeżeli tak to so wystarczająco duże żeby nauczyć sie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...