Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
12,5x8m to sobie dzieciaki popływają Ale nic to lepszy taki niż żaden
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakoś nie mogę się doszukać sensu 12,5-metrowego basenu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale macie płytki to płytki a w mieście Piaski to można pomarzyć. Hale dopiero wypocili a basen ha ha. Cieszcie sie i korzystajcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kiełbasa przedwyborcza i nic więcej.W Mełgwi króluje nepotyzm kolesiostwo.Może pani Dec powie jak bardzo naciskała na to żeby przed wyborami oddać ten obiekt.Oczywiście bardzo szybko oznacza to że będzie dużo niedoróbek.Dach na hali sportowej cieknie a na sugestie żeby go poprawić wójt wzrusza ramionami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i ludzie dali sobie oczy zamydlić, działania pokazowe się sprawdziły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz nasz wójt mocno się szczyci swoimi "obiektami szkolnymi". Szkoda, że już nikt nie pamięta jak chciał zlikwidować podstawówkę w Mełgwi, największa w naszej gminie. A teraz dobry wójcio basen wybudował dla dzieciaków. Od kiedy on jest taki wspaniałomyślny. A tak poza tym to nie dziwi was fakt, że artykuł ukazał się właśnie w piątek przed samymi wyborami???? UUUU nieczyste zagranie!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamydlił ludziom oczy ,rzeczywiście ludzie są naiwni i myślą chyba że lepiej być nie może .Bo zmian większość nie chciała.!!!A szkoda ,może coś by się zmieniło w końcu!!!nie rozumie komu pasuje taka władza??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten basen to rzeczywiście tylko po to aby o Motylu było głośno w powiecie i nie tylko i udało im się ..Bo szkoły ,uczniowie i nauka to w naszej gminie ostatnia chyba rzecz na którą chcą wydawać pieniądze.Ale na rozgłos dobra rzecz ....bo tylko to się liczy w gminie.Tylko co robią radni?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan redaktor to się zbytnio nie popisał, może wójt za mało sypnął, bo pewne frazy pojawiły się we wcześniejszym artykule dotyczącym basenu. Sytuacja z tą 11 letnią Julką przypomina mi pewien fragment filmu: Co chciałaby pani najbardziej usłyszeć? - Piosenkę pana Turtulacza o zdrowiu bym chciała najbardziej usłyszeć. - Tak się szczęśliwie składa,że mamy pana Turtulacza na sali! Kampania kampanią, jakoś trzeba przetrwać następne 4 lata... miejmy nadzieję, że to będzie ostatnia kadencja Motyla... jeszcze tylko trzeba sprzedać to, co zostało: pałac w Podzamczu, Agronomówkę w Mełgwi, przeprowadzi się kilka inwestycji - może parę złotych da się przekręcić i Jadzi też coś się uczknie... i jej rodzinie... Trzeba sobie jakoś radzić...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni są bezradni. Wolą się nie sprzeciwiać władzy totalitarnej. Często zamiast mieć na względzie sprawy ogółu, wolą dbać o własne korytka (poza wyjątkami, a było ich zaledwie dwie).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapraszam wszystkich na forum gminy Mełgiew http://www.melgiew.fora.pl/index.php
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czu basen jest dostępny dla wszystkich?jeśli tak to w jakich godzinach ?,proszę to cenę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Basen nie skończony ...To tylko był szum przed wyborami .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla szanownego pana/ pani redaktor mam ciekawszy temat, może tak pójść w kierunku prawdy i śledzić dalej poniższą sprawę, poruszoną w innej lubelskiej gazecie: Komendant straży pożarnej polecający podwładnym pracę przy budowie swojego domu, inni wysocy rangą oficerowie biorący łapówki i manipulujący przy przetargach. Do takich i wielu innych nieprawidłowości miało dochodzić w lubelskim garnizonie - wynika z aktu oskarżenia przygotowanego przez prokuraturę w Siedlcach. Tamtejsi śledczy już od kilku lat prowadzili wielowątkowe postępowanie dotyczące nieprawidłowości w lubelskiej Państwowej Straży Pożarnej. Wcześniej do sądu trafiło już kilka aktów oskarżenia przeciwko naszym funkcjonariuszom. - Akt oskarżenia, który skierowaliśmy w środę do Sądu Rejonowego w Lublinie jest ostatni i kończy całe postępowanie - mówi prokurator Robert Król z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. Lublin: zarzut korupcji wobec komendanta straży pożarnej. Listę oskarżonych otwiera Andrzej G. To on, według śledczych, od 6 marca 2000 r. do 26 października 2001 r. jako komendant wojewódzki straży rozkazywał podwładnym strażakom i kandydatom do służby, aby pracowali na budowie jego domu. Jeszcze poważniejsze zarzuty usłyszeli m.in. byli zastępcy wojewódzkiego komendanta straży pożarnej Adam Sz. i Tomasz A. Mężczyźni będą sądzeni za korupcję. Według prokuratury pod koniec 2006 roku przyjęli łapówki za przekazanie sprzętu na rzecz oddziału Ochotniczej Straży Pożarnej. Przed sądem stanie także Wacław M. To on był wójtem gminy, na terenie której działała Ochotnicza Straż Pożarna wspomożona sprzętem z Lublina. Wacław M. odpowie za wręczenie łapówki. Na ławie oskarżonych zasiądą także inne osoby. Są wśród nich oficer komendy wojewódzkiej straży Piotr B., który będzie odpowiadał za nakłanianie innej osoby do podrobienia dokumentów w przetargu na sprzęt, oraz Krzysztof W., były prezes OSP w jednej z miejscowości na Lubelszczyźnie - miał poświadczyć nieprawdę w dokumentach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i mamy 25 stycznia a bajorko nieczynne Nie pomogła praca w kolejne niedziele i 11 listopada (czynem uczczono Święto Narodowe jak za dawnych dobrych czasów - wójt jako wieloletni członek jedynej słusznej partii wie jak to się robiło - prawda?). Przyczyna zamknięcia na cztery spusty tej sztandarowej inwestycji są owiane wielką tajemnicą. Ponoć jakieś przekręty ze środkami unijnymi. Czemu się nie dziwię? A zresztą po co udostępniać? Wybory się wygrało czyli kiełbasa wyborcza smakowała. A teraz można zbastować. Przecież ogrzanie takiej ilości wody będzie kosztowało kupę kasy. Jest i już. Niech stoi jak obserwatorium, przynajmniej nie zżera środków gminnych. Zapraszamy redaktora, który napisał ten artykuł do Mełgwi. Może jemu wszechwiedząca Jadwiga D. powie kiedy uroczyste otwarcie tzw. pływalni. Nikomu z mieszkańców Mełgwi nie udało się uzyskać takiej odpowiedzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak! niech pan(i) redaktor przyjedzie i napisze artykuł o uroczystym otwarciu basenu! Czyżby zabrakło odwagi i godności? Czy może ten artykuł był "sponsorowany" i nie wypada pisać źle o sponsorze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skąd pieniądze na utrzymanie basenu? Ja mam propozycję, żeby tak na oświacie troszkę zaoszczędzić... Połączyć kilka klas w jedną i zrobić taką zbiorczą, jak to było dawniej. Można tez jeszcze pałac sprzedać, agronomówkę... Rozwiązanie się na pewno jakieś znajdzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Narzekać wszyscy potrafią! Takiego WÓJTA inni nam zazdroszczą. Ciekawe czy kto inny na jego miejscu nie zrobiłby tak samo przed wyborami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
osa napisał:
Narzekać wszyscy potrafią! Takiego WÓJTA inni nam zazdroszczą. Ciekawe czy kto inny na jego miejscu nie zrobiłby tak samo przed wyborami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no wszyscy nam zazdroszczą wójta - w końcu nie każdym interesuje się samo Centralne Biuro Antykorupcyjne )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: