Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy domagają się remontu ul. Okulickiego

Utworzony przez marzena, 16 grudnia 2008 r. o 08:20 Powrót do artykułu
O jaki "samozwańczy" przystanek chodzi? Czy ten tuż za gazownią, ale on jest na dwukierunkowym odcinku ul. Okulickiego i stający tam autobus nikomu nie przeszkadza, a ludzie przechodzą na drugą stronę ulicy, ale jest to zupełnie bezpieczne, wystarczy przepuścić jadace samochody. Czy może ten przystanek przy targu, ale on zawsze tam był i był potrzebny i tu też nie ma niebezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem szczerze ze tez sie pogubiłam z tymi przystankami. jak dla mnie zaden na tej ulicy nie jest niebezpieczny a dziennik najwyraźniej nie ma o czym pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicy Kosynierów to samo jest dziurawe chodniki na przystanku to samo dziury okropnie parkink prawie na śrotku ulicy ja sie przechodzi na drugoł strone ulicy nie widac ja jadq samochody nie trudno o potrocenie pieszego skoro nie widac zasłaniajq samochody widok ta ulica wymaga remontu skoro ma byc lotnisko niech bedzie ładnie i czysto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...