Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Świdnika nie chcą ogrodzenia wokół szpitala

Utworzony przez Gość, 28 listopada 2009 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Następna będzie bramka i płatny parking dla odwiedzających i po to jest płot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ MOŻNA ZROBIĆ FURTKĘ-MIEJSCE NA PRZEJŚCIE DLA MIESZKAŃCÓW,SAMOCHÓD I TAK PRZEZ TAKĄ LUKĘ NIE PRZEJEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzekomo w szpitalach kryzys -kasy brak a tu na ogrodzenie się szasta no ale, tak tylko w Polsce przy niezbyt rozgarniętych i nieprzygotowanych do zarządzania dyrektorach można .A tłumaczenia są bardzo naiwne i pozbawione sensu lepiej i z większą korzyścią będzie jakby zwolnić dyrektora szastającego kasą kiedy na pewno są inne potrzeby w tym szpitalu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich pojeb .. z tym płotem!!!!!!!!!!! i jak ja mam przechodzic na parking???? na około?? albo juak wracam z przystanku i cholera mam tez isc na około ?? teraz wszyscy drałują pod oknami ... wiem bo ich słysze,komu sie chce tak chodzic,powariowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA GO ODGRODZIĆ CAŁKIEM POSTAWIĆ ZE DWA SZLABANY JAK W KAŻDYM SNUJĄCYM SIĘ LUBELSKIM SZPITALU I BRAĆ KASĘ OD ŚWIDNICZAN JAK DO SZPITALA PODJADĄ WŁASNĄ BRYKĄ . A NA PIECHOTKĘ TO CO - NIE ŁASKA TYLKO TAK DLA ZDROWOTNOŚCI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...