Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie wieźcie się zastanówcie. Zawsze możecie wywalczyć dojazdy do posesji i firm. A jeśli chodzi o natężenie ruchu to za tym idzie wzrost zysków dla firm. Hałas?? Jak do tej pory nie narzekaliście to teraz wam się nie podoba jak jest ogromna szansa dla Świdnika to wy ją blokujecie? Powtarzam to WY ją chcecie zablokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mieszkam na wschodzie i tutaj będą podchodzić do lądowania samoloty. Hałas będzie, ale ja się tym nie przejmuje do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi zapłacą ile się należy, wyprowadzę się stąd z największą przyjemnością i całe to lotnisko naprawdę mam w dalekim poważaniu, albo mam lepszy pomysł. Może niech jeden z tych najmądrzejszych zamieni się ze mną na mieszkania. Ja wyprowadzę się zdala od dojazdu do lotniska a on zamieszka tutaj i poświęca siebie i swoją rodzinę dla dobra ogółu. Ciekawe ile tu na forum się takich altruistów znajdzie. Załatwić dojazd do ulicy, pewnie wszystko da się załatwić, póki sie tylko o tym mówi i nie ma do czynienia z naszymi urzednikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tam firmy Wy wyzyskiwacze i wyłudzacze. Przez tyle lat dorabiali sie kosztem pracowników i jeszcze chcą od miasta wyłudzić . Za te obory pokomunistyczne tyle kasy . . Każdy mieszkaniec miasta może coś wymyślić aby tylko wyciagnąć kase po darmowe pieniądze. Lotnisko jest potrzebne i już. Sam mieszkam w Świdniku . Myśleli że jak bedą budować lotnisko to zarobią kupę kasy ,sprzedając swoje firmy , ale projektanci się wypięli to trzeba poszukać innego rozwiązania , że niby straty poniosą ich firmy .Do roboty drobni przedsiębiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech mi zapłacą ile się należy, wyprowadzę się stąd z największą przyjemnością i całe to lotnisko naprawdę mam w dalekim poważaniu, albo mam lepszy pomysł. Może niech jeden z tych najmądrzejszych zamieni się ze mną na mieszkania. Ja wyprowadzę się zdala od dojazdu do lotniska a on zamieszka tutaj i poświęca siebie i swoją rodzinę dla dobra ogółu. Ciekawe ile tu na forum się takich altruistów znajdzie. Załatwić dojazd do ulicy, pewnie wszystko da się załatwić, póki sie tylko o tym mówi i nie ma do czynienia z naszymi urzednikami
Nic ci sie nie należy. Jedyne co to samolot z Osamą na pokładzie a nie darmowa kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Polacy, tylko krzyczeć i protestować potrafią.
I wyciągać rękę po darmowe pieniądze. Nikt nie chciał kupić od nich tych niby firm (spawarka i kilka prętów warte 9 mln -edek nie przesadzaj) to trzeba pokombinowac inaczej. Nigdy by nic nie powstało jakby każdy tak wymyślał.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy kto pozwolił się wam budować na lotnisku jakim cudem dostaliscie wtamtych czasach te działki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie urok , to s.....a. Firma i 9 mln- z pallca wyssane.Jakby nie budowali lotniska , znów źle , bo zadupie i tak w koło.Kto tych ludzi spłodził i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier napisał:
popieram mieszkańców ul. żwirki i wigury.
a ja nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIX napisał:
Lotnisko pod LUBARTOWEM!!!! Tutaj nikomu nie bedzie ono przeszkadzało. Szybka kolej do LUBLINA i wszystko gra...
lubartów to dziura .Żydowskie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech szybciej rozpoczną budowę lotniska,bo zawsze będzie 1000 przeszkód. Jak nie urok to sra.. ka itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech mi zapłacą ile się należy, wyprowadzę się stąd z największą przyjemnością i całe to lotnisko naprawdę mam w dalekim poważaniu, albo mam lepszy pomysł. Może niech jeden z tych najmądrzejszych zamieni się ze mną na mieszkania. Ja wyprowadzę się zdala od dojazdu do lotniska a on zamieszka tutaj i poświęca siebie i swoją rodzinę dla dobra ogółu. Ciekawe ile tu na forum się takich altruistów znajdzie. Załatwić dojazd do ulicy, pewnie wszystko da się załatwić, póki sie tylko o tym mówi i nie ma do czynienia z naszymi urzednikami
edki , andrzejki i reszta nieudaczników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magister napisał:
a ja nie
Ja popieram budoeę lotniska , oby jak najszybciej powstało bo zawsze będzie 1000 przeszkód w typie jak nie urok to sra...ka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bradziej przejąć się należy samym lotniskiem a nie dojazdem. Dojazd to pikus, lotnisko da Wam się we znaki. Szkoda tylko, że buźki trzymaliście na kłódkę do dziś. Do uczonego, który stwierdził na forum, że fachowcy opracowywali wrianty. Nie pieprz bzdur kolego. Żaden fachowiec do tego reki nie przyłożył, a Twoje warianty to 4 różne sposoby budowy tego lotniska w tej samej lokalizacji. To nie sa warianty. Robi się ekspertyzy dla kilku lokalizacji i wtedy wybiera sie najtrafniejsza. Oczywiście w cywilizowanym świecie a nie w Świdniku czy Lublinie. Tutaj fachowcami od siedmiu boleści sa Sobczak, Siczek, Jankowski, Ścibior, Muszyński , Krzowski oczywiście no i Mącikowa. Zamiast wrzeszczec sprawdzćie czy procedury były zachowane. Na pewno nie były, a skoro nie były to skarzyc plan do wojewody. Wiadomo, ze wojewoda nie uchyli uchwał radnych, bo raczka rączke myje więc wtedy do sądu. Najlepiej wnioskować o sąd w innym mieście, bo tutaj jest klika i tez nic to nie da. Sa same przeciw, żadnych za przy budowie tego lotniska, ale tępe umysły nie przyjmuja tego do wiadomości. Właściwie źle napisane. Oni to doskonale wiedzą, ale perspektywa kasy przyszłej lub obecnej jest tak silna, że będą ten pomysł forsować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kochani to jest XXI wiek a Świdnik to nie zapyziały grajdołek wktórym drózka bedzie jak za króla ćwieczka bo inaczej nie da sie pogadac z sasiadka "zza płota"- dzisiejszy czas niesie nowe potrzeby i rozwiązania , jeżeli województwo ma sie otworzyc na swiat to takie partykularne interesiki nie moga mieć miejsc a a juz kuriozum to żądanie wielomilionowych odszkodowań i pewnie tylko o to chodzi w tej całem małej awanturce cwaniaczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto Polska wschodnia właśnie... możemy wszyscy zdechnąć w gnoju... byle tylko na moim stanęło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na całym bożym świecie lokalizacja w pobliżu lotniska to dla przedsiębiorcy bonus... ale w naszym kraju jest oczywiście inaczej... ale to przecież kraj gdzie zarówno nieurodzaj jak i urodzaj uważany był za klęskę... czego więc możemy oczekiwać po jego mieszkańcach pamiętających te czasy? prawda jest taka, że 2 pokolenia muszą umrzeć, żeby w tym kraju mogło by normalnie.. niestety, dla mnie też nie jest do dobra wiadomość, ponieważ do jednego z nich należę... wiem jednak że to konieczne żeby nasze dzieci mogły żyć w normalnym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Białej Podlaskie jest ful wypas lotnisko, czego tam ma zarastać jak można je wykorzystać a tutaj my nie chcemy lotniska, won!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZERWIJCIE BUDOWĘ LOTNISKA BO IM ULICA PRZESZKADZA, A JAK IM DACIE ODSZKODOWANIA TO NIE BĘDZIE PRZESZKADZAĆ ? TYPOWE WIEJSKIE I MAŁOMIASTECZKOWE MYŚLENIE. WYBUDUJCIE IM EKRANY I PRZEJŚCIA PODZIEMNE ALBO KŁADKI I NIECH SOBIE ŻYJĄ.TAKA INWESTYCJA NIE MOŻE BYĆ WSTRZYMANA PRZEZ CZYJEŚ WIDZIMISIĘ. NAWET SUSŁY NIE POMOGŁY WSTRZYMAC BUDOWY PORTU LOTNICZEGO, A TEN PAN KTÓRY MA ZAKŁAD SAMOCHODOWY TO SKORZYSTA BO BĘDZIE WIĘCEJ SAMOCHODÓW I NAPRAW .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały napisał:
Mieszkancy kto pozwolił się wam budować na lotnisku jakim cudem dostaliscie wtamtych czasach te działki
Jak w latach 1957-58 dostawali BEZPŁATNIE działki od WSK to nie przeszkadzało lotnisko i tory kolejowe w odległości 25m. Najpierw nie zwrócą za grunt. PZL Świdnik grosz się teraz przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...