Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister zamroził miliony przeznaczone na sąd

Utworzony przez gelus, 18 marca 2009 r. o 19:13 Powrót do artykułu
a miało być tak pieknie, bez zadnych utrudnien :/ ale najwyrazniej sąd bedzie budowany tak długo jak DOM KULTURY (WENUS) który czekał kilka lat na inwestorów !!!!!super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamrazają pieniądze, a to heca, w kryzysie kapitalistycznym powinno się wydawać JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY, ŻEBY ROZRUSZAĆ GOSPODARKĘ A NIE ZAMRAŻAĆ PIENIĄDZE!!!!!!! no ale nasi decydenci niestety tego nie rozumieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie fajny widok. Po jednej stronie "ratusz" w poenerdowskim straszydle, blaszaku z azbestem a po drugiej stronie rozbabrana budowa betonowego bunkra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad. pierwszej wypowiedzi..... dom kultury w budowie ........nikt już nie wspomina , że "poszły" na niego również NASZE osobiste pieniądze, zbierane w WSK , w szkołach , i przy różnych okazjach i akcjach ....... Czy ktoś ma choćby pojęcie ile tego było i jak zostały wydane ? Ja nie wiem , ale chciałabym wiedzieć...... PUKAM W NIEMALOWANE./?!?!/.....a może ten Sąd , w wyniku zamrożenia kasy , tak sobie staaaanie i pooooostoi......aż się z niego zrobi następna GALERIA........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEtam.......nikt się nie wypowiada...... To może lepiej poczytać TO : http://www.rp.pl/artykul/10,274718_Rzad_Tu...z_ksiezyca.html Jakoś się to wszystko splata ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje przyszłe miejsce pracy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...