Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aktualną sprawę i powiązaną z nią sprawę sprzed 13 lat powinno dokładnie zbadać Ministerstwo Sprawiedliwości. Widocznie szczebel lokalny jest nieporadny i nie jest w stanie takich praw właściwie nadzorować i reagować stosownie do zagrozenia.Jak trzeba było zapobiec to nikt się tym nie zajął. TAK NIE MOZE DŁUŻEJ BYŹ. To skandal!!!!!!!!!! Oprócz sprawców tego haniebnego czynu powinno się ukarać też tych niekomptetentnych i nieskutecznych urzędników Państwowych. Tego nie da się zrzucić na sąsiadów. Tu są odpowiedzialni konkretni urzędnicy. Należy ich wskazać i wyciągnąć konsekwencje. Niech zwolnią miejsca pracy dla tych co sobie poradzą w takich sytuacjach. Ich bezradność i nieudolność dyskwalifikuje ich prawo do wykonywania zawodu. Niech tu się w koncu coś zmieni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety tak to jest patologia rodzi patologię, strach pomyśleć co taka matka, która nie potrafiła zadbać o dom i zadawła się z konkubentami przekazała swoim dzieciom??? skoro już alkohol płynie w ich żyłach, bo Szymon to rozumiem syn tej kobiety??? mam nadzieję , że jedyny.... bo często takie dzieci wynoszą z domów tylko to co w nich widzą i same później tak żyją, z tego nigdy nie ma nic dobrego........ no cóż każdy jest kowalem swojego losu, każdy ma wpływ na swoje życie i każdy w pełni świadomy człowiek ma prawo wyboru, albo staje się łachem, którego życie popycha to tu to tam, albo hołduje wartościom i pomimo wszytko się ich trzyma. Teraz to nalezy tylko temu synowi współczuć, który już nigdy nie będzie miał noramelnego życia, bo ktoś kto miał być za niego odpowiedzialny, nie wywiązał się ze swojej funkcji, a on w 88% (tak pokazują badania psychologiczne, którymi właśnie zajmuje się na moim wydziale ) prawdopodobnie powieli model i podobne piekło zgotuje swojej przyszłej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stała się straszna tragedia, normalnie brak mi słów......Dobrze znałam pana H.K. i jego synów jak byli małymi chłopcami jak pracowałam w Piku i nigdy bym nie przypuszczała,że może dojść do takiej tragedii.....Bardzo mi szkoda Szymona bo ciężki los zgotowało mu życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wiecie co się stało z najstarszym synem z pierwszego małżeństwa ? Bo z tego co pamiętam to Szymon był młodszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi szkoda tych dzieci... Tragiczny los..... wychowywani bez matki, żyjący przez lata w cieniu strasznej tragedii. Myślałam,że po śmierci Małgosi on opamięta się.....A tu co zero skruchy. Następna kobieta, następne dzieci.... Tylko scenariusz ten sam. Wyć się chce.....Straszny jest ten świat. Ojciec dzieciom zgotował ten los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobiono po pierwszej tragedii..? Najbardziej ohydne słowo to KTOŚ. Bo tak naprawdę KTOŚ znaczy NIKT. Czyli według tej logiki ktoś coś powinien zrobić ! Ktoś !! Ale proszę o konkrety KTO ? Kazdy ma poczucie ,że swoje zrobił.... To za mało złożyć wyrazy współczucia rodzinie i zrobić zatroskaną minę. To tylko forma! A gdzie konkretne, realne działanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znalam Szymona nie raz mi sie zalil ze w domu ma gehhenne nawet płakal.Cos w nim peklo,nie wytrzymał wiecznych awantur on był poszkodowany przez problemy w domu zaczal pic i efekt jest taki a nie inny
Taaa, alkoholik, patologia... Niech gnije w więzieniu do końca życia. Nie jest potzrebny w cywilizowanym świecie. Precz.... Gość ma nie pokolei w głowe... Precz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
looolll napisał:
Taaa, alkoholik, patologia... Niech gnije w więzieniu do końca życia. Nie jest potzrebny w cywilizowanym świecie. Precz.... Gość ma nie pokolei w głowe... Precz
Co ty k....za glupoty piszesz?znales go?pytam??!!!!bardziej wrazliwego czlowieka nie znalam!za to znałam jego marzenia,pragnienia by zyc lepiej niz wczeniej!po czasie ktorym mi sie zwierzal wiem ze to bylo wolanie o pomoc i mam wyrzuty sumienia ze mu nie pomoglam!ciecko mi nie pomoge sobie z tym poradzic mam Gp przed oczami jak plakal widziales kiedys by chlopak plaka bo ja rzadko...modle sie za niego!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
looolll napisał:
Taaa, alkoholik, patologia... Niech gnije w więzieniu do końca życia. Nie jest potzrebny w cywilizowanym świecie. Precz.... Gość ma nie pokolei w głowe... Precz
W więzieniu? ee... zabić w taki sam sposób! chcecie jeszcze za swoje pieniądze utrzymywać takich w więzieniach?? Powinni w Polsce karę śmierci wprowadzić, ale to taki durny kraj że się pewnie nie doczekamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co dalej ?? przesluchano ich juz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się składa, że znam tę rodzinę... Heniutek wylizał się ze prawy zabicia swojej pierwszej żony Gosi, 13 lat temu uznano to za nieszczęśliwy wypadek...nie byłabym tego taka pewna, że to był tylko wypadek...Miał dobrego adwokata, który zrobił swoje... Teraz Dorota... która wychowywała Szymka, wychowała sobie oprawcę... Choć może nie była aniołem- nie mi to oceniać- osierociła pięcioro dzieci w tym czworo nieletnich, a najmłodsza niunia ma nie całe pięć latek... Tak bardzo szkoda mi tych biednych dzieci... A ci dwaj zarżnęli, zaszlachtowali po prostu, bo inaczej nie można tego ująć w słowa, jeden matkę swoich dzieci, a drugi matkę swojego rodzeństwa i kobietę, która przez ładnych kilka lat się nim zajmowała i opiekowała...chociaż różnie między nimi bywało, to wiem, że zawsze chodził czysty, ubrany i najedzony. Piękną zapłatę otrzymała nie ma co. Świeć Panie nad jej duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
a nie wiecie co się stało z najstarszym synem z pierwszego małżeństwa ? Bo z tego co pamiętam to Szymon był młodszy.
Jest u swojej ciotki, nie utrzymywał zbytnio kontaktów z ojcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-a- napisał:
a powiedz mi skąd te " Instytucje socjalne" jak je nazwales maja wiedziec co dzieje sie w kazdym domu skoro nawet sasiedzi nie chca zglaszac takich spraw? wszyscy moga zglaszac takie sprawy i pozostaja anonimowi. a wyobrazasz sobie jak pracownicy socjalni biegaja od mieszkania do mieszkania i pytaja sie czy cos sie dzieje? troche smieszne zganiac wine na pomoc społeczną
Jak wszyscy bardzo dobrze zdaja sobie sprawę, trzymali pieczę nad tą rodzina. Jak widac nieumiejetnie.(jak zawsze)/ Praca socjalna i inne w Polsce są mało kompetentne i co najgorsze liczy sie papierologia a nie cżłowiek! Wejda i nie widza niczego ,,,,niestey wiem coś o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sasiedzi nie zglaszaja takich spraw??? Przeciez to oni dali pierwszy sygnal do dzialania! Skoro ta rodzina byla doskonale znana policji to ta sprawa powinna zostac skierowana w odpowiednie miejsce, do odpowiedniej instytucji. A skoro ten system w Polsce jest niewydolny (czyt. nie funkcjonuje) to co mozna bylo wiecej zrobic? Wy wszyscy chyba oczekujecie, ze to sasiedzi powinni dokonac samosadu! Tylko zastanowcie sie tez jak mozna pomoc ludziom, ktorzy sami sobie nie chca pomoc i czy to wogole jest mozliwe...
jak widać nieudolnie.....niestety,,ubolewam na POLSKIM Systemem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile ofiara miała dzieci z tym konkubentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie teraz z nimi dzieje? oby nie zostały pod opieka ojca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bOgNa napisał:
mam nadzieje że Cię nie spotka tragedia!!!! a jak Cię spotkata natrafisz na ludzi którzy Ci pomogą (np. sasiedzi) kobieta wołała o pomoc i nikt jej nie pomógł!!!!! Twoj tekst zmien dilera świadczy o tym,,,że możesz blisko skonczyc,,pamietaj dragi tez zabijaja
oj nie dotyczyło to tej sprawy (nie doczytałam.....i źle zinterpretowałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policja ustaliła już przebieg wydarzeń ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
a co sie teraz z nimi dzieje? oby nie zostały pod opieka ojca....
to raczej sie nie powinno zdarzyc (RACZEJ, pewnie zalezy jak daleko znajomości siegaja;/) biorąc pod uwagę, że tan Pan odsiadywał wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci swojej wcześniejszej żony i został warunkowo zwolniony, mam nadzieje, że okres próby nie minął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...