Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista wjechał w ciężarówkę

Utworzony przez koko, 5 lipca 2012 o 13:02 Powrót do artykułu
i zapewne znowu odezwa sie obroncy motocyklistow i przeciwnicy budowy S17 motocyklisci sa mądrzy i nie madrzy wlasnie wczoraj w tych godzinach niewiem czy to nie ten sam co sie rozbil (a moze inny) przelecial obok mnie kolo czerwonego wiaduktu grubo ponad 100... dobry kierowca 50 % czasu obserwuje droge w lusterkach wsteczne i boczne co sie dzieje dookola... i niby jak ma sie zauwazyc takiego szalenca???? z calym szacunkiem do tego motocyklisty ktory mial wypadek... bron Boze nie pisze tego do niego... moze sie zagapil moze upal swoje robi... zycze powrotu do zdrowia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu jakiś pieprzony puszkarz nie patrzył w lusterka i o mały włos nie zabił bogu ducha winnego chłopaczka, który ma pasję
0
fachowcy od jazdy to są zawsze na forum a w realu na CB też wielu opierdziela innych a jak proponuję montaż kamery i zarejestrowania jak jeździ się przez kilka dni by później pokazać to Policji by ukarali bub pochwalili to nikt nie chce tak zrobić! Bo prawda jest taka: wszyscy jeździmy nie przepisowo i w ten sposób dajemy Tuskowi i jego świcie swoje pieniądze by mieli co z koryta zabierać! Ps. jeżdżę codziennie ok.400-500 km więc widzę jak jeździ się
0
"motocykliści są wszędzie"-durnowate hasło-a powinni dbać o to by być widocznymi i jeździć zgodnie z przepisami by dać sobie i innym szanse na reagowanie. Tymczasem motocykliści to młodzi i niedoświadczeni chłopcy którzy na swoim motocyklu stają się niebezpieczni dla innych. Szanse w zderzeniu z twardą blachą auta daje im niewiele szans więc niech sami szanują przepisy,własne zdrowie i nerwy innych kierujących.
0
AntyPoPiS napisał:
fachowcy od jazdy to są zawsze na forum a w realu na CB też wielu opierdziela innych a jak proponuję montaż kamery i zarejestrowania jak jeździ się przez kilka dni by później pokazać to Policji by ukarali bub pochwalili to nikt nie chce tak zrobić! Bo prawda jest taka: wszyscy jeździmy nie przepisowo i w ten sposób dajemy Tuskowi i jego świcie swoje pieniądze by mieli co z koryta zabierać! Ps. jeżdżę codziennie ok.400-500 km więc widzę jak jeździ się
jezdze 7 rok z czego 4 zestawem.... nie uwazam sie za doswiadczonego kierowce i nigdy niebede uwazal bo nigdy nie wiadomo co Cie spotka na drodze.... a rowniez dziennie pokonuje ok 500 km a montaz kamery nikomu zdrowia ani zycia nie uratuje jak uderzy z dużą siłą... kazdy mysli za siebie kazdy ma albo nie ma wyobrazni jednak czasami ta winna osoba robi klopoty jeszcze tej niewinnej! jestem ZA PRAWKIEM na kat. A od 25 lat! zas wszyscy powinni przechodzic psychotesty bo mlodzi gniewni w wysluzonych samochodach bo na nowe ich nie stac szaleja i sie popisuja! pozdrawiam z calym szacunkiem Grzesiek
0
Nie znacie dokładnych okoliczności wypadku więc się nie wypowiadajcie. To mój dobry kolega, wracaj do zdrowia stary.
0
To może opowiedz nam o okolicznościach wypadku? Akurat jechałam wtedy i minął mnie bardzo szybko na wysokości skani, że w ostatniej chwili lekko zjechałam mu na prawo a później widziałam przejeżdzając obok. Może podzielisz się okolicznościami bo czyż nie szybkość tu zawiniła? Fakt, upał był straszny, chwila nieuwagi wystarczy, ale czy właśnie dlaetgo nie powinno się trochę zwolnić?... Pomodliłam się za jego życie, więc nic tu nie mam do niego, żytczę powrotu do zdrowia ale uważajcie trochę... szkoda Waszego życia motocykliści...
0
to jak to w końcu bylo?
0
niewiecie czy cos jest nie tak z jego zdrowiem? kolego cbr?
0
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: