Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprzedaży PZL Świdnik powinny przyjrzeć się bliżej: CBA i Prokuratura. Ten pseudoinwestor coraz bezczelniej sobie poczyna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hola Hola, co sie dziwic przedsiebiorcom ktorzy wykorzystali sytuacje ze trafili na frajerow (miasto..radnych) ktorzy za free oddali te tereny . TRZEBA BYLO PRZED PRYWATYZACJA MYSLEC !!!! Pogonic tych wszystkich znawców ktorzy biora diete a tak naprawde maja w d... caly swidnik, ktory juz nawet nie jest wlascicielem lotniska tylko jest nim WŁOSKI BANK !!! CHORE!!!
0
Te nieroby z WSK nie zauważyły,że komuna się skończyła!!! A co z ukrytym 130 mln zadłużeniem ??? Czy to też sprawa wizerunku Polaka-złodzieja???
0
oni ( Augusta ) z chęcią oddadzą, więc apel Napieralskiego jest bez sensu
0
Dlaczego AGUSTA ma podarować miastu basen i korty ? Czy to że WSK było winne miastu podatki w kwocie 12 mln to wina AGUSTY ? NIE ! Czy to że WSK zataiło dług w wysokości ponad 100mln przy sprzedaży to wina AGUSTY ? NIE Odczepcie się od AGUSTY - złodzieje polaczki
0
agusta chce to dzierżawić miastu za psie pieniądze ale miasto sie nie zgadza
0
Chyba powinno być tak: Rzeczywiście, po kiego Augście basen- chyba, że chce w nich testować śmigłowce podwodne. Pogoniony, najmniej na łaskawy chleb powinien być ten, który nieprodukcyjnych składników wcześniej nie wyłączył tylko hurtem sprzedał. Nauczka na przyszłość: nie budować tam nowego lotniska. Łebscy makaroniarze znajdą sposób by już wybudowane za frajer od -pożal się Borze (odmiana od BOR) polslkiego państfa - przejąć
0
i po to Lechu skakał przez płot
0
Najlepsze atrakcje Świdnika chcą zabrać!!! co Nam zostanie?! NIC
0
Żadnych śmigłowców. Niech wredne makaroniarze poprowadzą porządnie baseny - a zwalnianych pracowników WSK mozna przenieść do obsługi szatni.
0
jako pracownik pzl nie mam ochoty dokładać do nie rentownego basenu, przy obecnej zlej sytuacji finansowej zakładu trzeba szukać oszczędności gdzie się tylko da, lepiej żeby włosi utrzymali choćby o jedno więcej miejsce pracy w zakladzie niż otwierali basen który jest obrazem nędzy i rozpaczy, i bez gruntownego remontu nie stanowi aż takiej atrakcji, a władze miasta mogły pomyśleć o kupnie basenu bądź dzierżawie na dłuższy czas wtedy gdy kompleks sportowy był w rękach spółki państwowej, to oczywiste że teraz dla spółki prywatnej priorytetem jest zysk, więc włosi za pół darmo basenu miastu nie oddadzą.
0
Gość napisał:
Lech to do tej pory nie wie co zrobił jak większość co leżała na trawnikach i strajkowała w lipcu 80r. A ja mówiłem, że jak zmieni się ustrój to wszyscy co lężą na trawniku będą z głodu zdychać. A bylo tak dobże - stała robota, praca na luzie, pełny socjal-letni wypoczynek w ośrodkach, baseny za darmo. Jak nie wiedzieliście co was czeka w kapitaliźmie to trzreba było dziadków zapytać jak przed wojną przed kościołem żebrali. Teraz to tylko możecie sobie dobre czasy powspominać. Pozdrawiam roboli Kapitalista
0
Gość napisał:
Lech to do tej pory nie wie co zrobił jak większość co leżała na trawnikach i strajkowała w lipcu 80r. A ja mówiłem, że jak zmieni się ustrój to wszyscy co lężą na trawniku będą z głodu zdychać. A bylo tak dobrze - stała robota, praca na luzie, pełny socjal-letni wypoczynek w ośrodkach, baseny za darmo. Jak nie wiedzieliście co was czeka w kapitaliźmie to trzreba było dziadków zapytać jak przed wojną przed kościołem żebrali. Teraz to tylko możecie sobie dobre czasy powspominać. Pozdrawiam roboli Kapitalista
0
nick nick nick napisał:
jako pracownik pzl nie mam ochoty dokładać do nie rentownego basenu, przy obecnej zlej sytuacji finansowej zakładu trzeba szukać oszczędności gdzie się tylko da, lepiej żeby włosi utrzymali choćby o jedno więcej miejsce pracy w zakladzie niż otwierali basen który jest obrazem nędzy i rozpaczy, i bez gruntownego remontu nie stanowi aż takiej atrakcji, a władze miasta mogły pomyśleć o kupnie basenu bądź dzierżawie na dłuższy czas wtedy gdy kompleks sportowy był w rękach spółki państwowej, to oczywiste że teraz dla spółki prywatnej priorytetem jest zysk, więc włosi za pół darmo basenu miastu nie oddadzą.
A moze Agusta zainwestuje w nauke pisania dla swoich pracownikow? Ktos kto tak pisze po polsku, przynosi gorszy wstyd niz zamkniety basen.
0
CodeZero napisał:
Dlaczego AGUSTA ma podarować miastu basen i korty ? Czy to że WSK było winne miastu podatki w kwocie 12 mln to wina AGUSTY ? NIE ! Czy to że WSK zataiło dług w wysokości ponad 100mln przy sprzedaży to wina AGUSTY ? NIE Odczepcie się od AGUSTY - złodzieje polaczki
jak się robi umowę to sprawa ewentualnych długów też powinna być ujęta. czyli kupujący przejmuje wszelkie zobowiązania kupowanego
0
Gość napisał:
BOLEK BYL JEDNA WIELKA POMYLKA NARODU POLSKIEGO.
0
To już koniec polskiego przemysłu lotniczego.Augusta-Westland w latach 2007-2008 podpisała szereg porozumień z Obronpromem (Rosjanie)Przeczytajcie www.altair.com.pl/start-4691 "Rosyjska linia montażowa" oraz www.altair.com.pl/start-2022"Spółka Obronpromu i Augusta-Westland"Nowe przedsiębiorstwo zamierza otworzyć montownię śmigłowców AW 139 i zatrudniać do 100 osób.Obiekty sportowe w Świdniku spółka zamierza zrównać z ziemią,a w ich miejsce pobudować centrum prasowe owszem ze SPA,ale nie dla dzieci i mieszkańców Świdnika.Mój ojciec też budował baseny,a na obiekty sportowe pracownikom WSK potrącano pieniądze z pensji.Na jakich warunkach sprzedano WSK?Dlaczego nie płacą podatków i są bezkarni?Już tak się rozpanoszyli,że nawet na tym forum wyzywają Polaków od złodziei.
0
u nas njpierw sie cos robi ,a pozniej mysli ot stare przyslowie madry polak po szkodzie .ale nie martwcie sie postawia wam nowy market .bedzie praca dla 300 osob ,a wasi kledzy ,ktorzy jeszcze zostana w pzl-u beda mieli gdzie przyjsc i powyzywac sie nad wami .powodzenia.
0
CodeZero napisał:
CodeZero nie życzę sobie,abyś mnie Polkę i innych obywateli Polski wyzywał od złodziei.A z drugiej strony to nie jesteś wart,aby zwracać ci uwagę.Sam nadałeś sobie imię ZERO.Opinii takiej miernoty nie należy brać pod uwagę.
0
Gość napisał:
jak się robi umowę to sprawa ewentualnych długów też powinna być ujęta. czyli kupujący przejmuje wszelkie zobowiązania kupowanego
a czy ty rozumiesz kolego o co chodzi?Przy kupnie Włosi mieli podana inna kwote długu.A teraz okazało sie ze dług jest wiekszy o 30% zakupu,czyli ponad 100 milionow.Zostali oszukani przez naszych wspaniałych szefow(prosze do nich pisac złodzieje,bo my pracownicy niczemu nie jestesmy winni),dlatego sa tak wkurzeni i wcale im sie nie dziwie.Prosba do Włochow-zrobcie z nimi porzadek i postawcie ta firme na nogi,bo wiecie ze my potrafimy pracowac i spokojnie przyniesiemy zyski,ale trzeba pogonic takich kretaczy i darmozjadow,ktorzy okradaja nas i was.Co do obiektow to wystarczy sie dogadac z miastem,tylko pytanie czy ono chce dzierzawic wogole basen,hale?Bo sadze ze raczej nie.Tak sie przedstawia sytuacja.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: