Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka jazdy - przygotowanie do egzaminu

Utworzony przez tatarak, 29 listopada 2011 r. o 08:09
INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
::)) INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM - stale aktualne INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatarak napisał:
ZAPRASZAM - stale aktualne INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
)))) polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam.skorzystałam.sympatyczny i profesjonalny instruktor i przede wszystkim nie małolat.po trzech jazdach więcej skorzystałam jak po całym kursie ,nie powiem gdzie ,a może powinnam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon się zaczął - zapraszam - również motocyklistów . INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatarak napisał:
Sezon się zaczął - zapraszam - również motocyklistów . INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
::))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzezwy jezdzi chociaz ten instruktor? z tak powaznym uzaleznieniem to szkoda ryzykowac zdrowia i zycia kursanta alkoholik instruktorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj , bardzo nieładnie .Bardzo nieładnie . Najlepiej komuś przypiąć łatkę. W oczy kole , co ? A to się "wyciołeś"! Szkoda że się nie podpisałeś swoim nazwiskiem.Byśmy poznali prawdziwego geniusza . Podejrzewam , że oblałeś egzamin z kretesem . Ja -w przeciwieństwie do ciebie - doświadczyłam . Zdałam bez najmniejszego problemu . Potwierdzam profesjonalizm . Szkolenia prowadzone są sumiennie i bez zarzutu . /A tak nawiasem mówiąc aż się prosi żeby ci powiedzieć , że jesteś najgorszego gatunku ćpunem - no i wyluzuj bo tą metodą ani egzaminu nie zdasz ani nie zarobisz na prochy./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty, ligenza.to jest najgorsza forma zbijania konkurebcji.mowisz tak bo ci nigdy w zyciu nie postawił browara.baranie.i nie miałeś przyjemności siedzieć z nim przy jednym stoliku.czy też boisz się konkurencji obsrancu.a teraz tobie zamelduję ,że nie wiem o kim mówisz ,ale takie wsioki jak ty mnie denerwują.jestem informatykiem i dowiem się w sekundę jaki masz adres.i zobaczymy czy będziesz tak śpiewał i w oczy temu panu tak powiesz.powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
::)) ::)) ::)) Polecam zdecydowanie. INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" bo ci nigdy w zyciu nie postawił browara.baranie.i nie miałeś przyjemności siedzieć z nim przy jednym stoliku." - no i sam sobie dopowiedziales teraz a moje potwierdziles a to, ze jest to alkoholik , to kazdy kursant moze sobie sprawdzic prosze niech kazdy sobie sprobuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
)))) polecam
Niezmiennie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...