Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Neron brał udział w psich walkach? (wideo)

Utworzony przez olo, 17 lutego 2009 o 06:00 Powrót do artykułu
Wielki szacun dla Pana z filmu za dobre serce. A co do tych psich walk, to pewnie tak właśnie było. Znam kilku kolesi, którzy maja frajdę z takich imprez - i dla takich walk psy tego typu trzymają. Sam słyszałem przypadkiem, jak się ustawiali kiedyś.... i dla "zabawy" i dla kasy... Myślicie, że gdy widzicie na ulicy dresiarza z amstafem, to że ona tak z nim z miłości? Zwykle to są cwaniaczki, co to kupują takie pieski dla szpanu - "że on jest twardziel i na waiki chodzi...". Takie maja prymitywne myślenie te puste łby.... co zrobić? Na durnotę nie ma leków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
życzenia dla gościa z tego krótkiego filmiku , żyj człowieku 100 lat i jeden dzień dłużej , bo widac że masz dobre serce i jesteś tego wart. żeby nie taka duża odległośc zamieszkania , to wypiłbym z tobą dobrą wódkę, a tym bydlakom życzę wszystkiego najgorszego
0
tylko psów szkoda... a tych kretynów, co to tak bawi wypuściłabym na ring z ich własnymi psami - niech im się odpłacą!!!
0
kasy na leczenie ludzi nie ma a sie psem zajmują :|
0
Ni estety ten pies i inne które brały udział w walkach już nie mogą być oddane innemu włascicielowi. Te psy są nieprzewidywalne, nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co wywoła przyczynę ataku.Jestem wielką psiarą i miałam do czynienia z taką sytuacją--bardzo chciałam stworzyc takiemu psu dom ale trzykrotnie doszło do bardzo nieprzewidywalnego ataku i to takiego nie na żarty.raz przyczyną była wzięta do prac w ogrodzie gracka, raz miska jego zabrana do umycia a następnym razem grupa znajomych którzy chcieli wyjśc z domu wywołała taki atak że pozostała szybka ucieczka do domu. Niestety te psy muszą być usypiane .Oddanie do innych domów to zawsze niebezpieczeństwo------proszę o tym pamiętać . .
0
Zgadzam się z Magdą,że jest podstawa do uśpienia takiego psa.Ale nie idżmy na skróty! Wiem,że w Krzesimowie dadzą szansę Neronowi.Mieli już nie jednego "zbója"i dali sobie radę.Zajmują się psami nie od dziś i wiedzą co robią.
0
Bardzo dobrze, bo zwierzęta są uzależnione tylko od ludzi. Gość jesteś Pała
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: