Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie wiadomo więc, kto został "upomniany" za zawężenie warunków zamówienia oraz kim był rzeczoznawca, na którego opinię w tej sprawie spółka się powoływała. Mimo że wystąpiliśmy o ujawnienie tych informacji w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej (tak zażyczył sobie port), odpowiedź otrzymaliśmy odmowną" Lotniskowi kacykowie (opłacani z pieniędzy podatników) śmieją się w twarz i łamią prawo ukrywając swe machlojki, he he. Nigdy nie odpowiedzą na te pytania. Akurat przekręt z VOLVO im się nie udał, ale do wydania jest 500 mln PLN na całą inwestycję. A jak wiadomo ... jeśli coś buduje się nie za swoje ... to wychodzi to 40 % drożej niż powinno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------WIADOMO ZE W POWAZNYCH SPRAWACH DECYZJE PODEJMUJA SZEFOWIE,------ W TYM PRZYPADKU TO------ PREZES LOTNNISKA W BUDOWIE ----I---- PRZEW. RADY NADZORCZEJ ---- WICEMARSZALEK SOBCZAK.---.LOTNISKA NIE MAJA A CHCIELI JUZ MIEC VOLVO ZEBY SIE WOZIC.---TYLKO OPINIA PUBLICZNA IM TO UNIEMOZLIWILA.---CIEKAWE ILE JESZCZE ZALATWILI I ZALATWIAJA ----NIECNYCH----- SPRAW----- O KTORYCH NIKT NIE WIE------NAPEWNO -------DUZO.
0
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
0
Nóż się w kieszeni otwiera. Ci goście już dawno powinni stamtąd wylecieć. Napchają sobie kieszenie przy tej budowie, oj napchają.
0
A ja mam odmienne zdanie tanie "mięso to psy jedzą", Volvo marka światowa, świadczy tylko o dobrym guście uzytkownika i w zasadzie reklama lubeskiego lotniska na takm samochodzie raczej kojarzy sie pozytwnie.Ale można też odrestaurować np.Ładę Samarę,czy PF 125, choć ja osobiście nic przeciwko tym pojazdom nie mam, ale to nie są te czasy!
0
Nissan, błysnąłeś intelektem, nie ma co W takim razie dlaczego Volvo? Bugatti Veyron niech kupią, to będzie dopiero reklama. Kasę przecież mają.
0
Może i całość do skutku nie doszła, ale pan Muszyński od tygodnia jeździ znów nowym samochodem (kolejne nowe auto w tym roku )a jest to właśnie volvo s 80.
0
"Mimo że wystąpiliśmy o ujawnienie tych informacji w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej (tak zażyczył sobie port), odpowiedź otrzymaliśmy odmowną." I co? Koniec sprawy? A co na to Żuk????
0
To banda kolesi którzy tylko kombinują jak tu z tego 500mln tortu jak najwięcej zagarnąć dla siebie.
0
Prosze zawczasu tych panów odsunąc od koryta..., niedługo może byc już za póżno. Zostali złapani na gorącym uczynku.
0
Politycy mają głęboko w nosie swoich wyborców. Mam nadzieję i apeluję do wszystkich których tak jak mnie dotknęła sprawa oszustwa lotniskowego, by podczas najbliższych wyborów nie oddawała głosu na wszystkich zamieszanych w tą sprawę. To jedyne co w tej sprawie możemy zrobić, bo zarząd spółki śmieje nam się w nos. A lotnisko raczej nie powstanie. Na marginesie Myślę że za kilka tygodni czytelnicy Dziennika Wschodniego będą mogli wybrać się na wycieczkę- zobaczyć jak buduje się lotnisko.
0
POLECAM!!!! ######
0
noico napisał:
"Mimo że wystąpiliśmy o ujawnienie tych informacji w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej (tak zażyczył sobie port), odpowiedź otrzymaliśmy odmowną." I co? Koniec sprawy? A co na to Żuk????
Koń sekwencji zabrakło Znam takiego, który przez MSWiA egzekwował umieszczenie w BiP ubiegłorocznej zgody wojewody na budowę lotniska. Możliwe, że tamta zgoda została utajniona albo lepiej kolpotrowana była w drugim obiegu bo jak czas pokazał już wtedy wiedzieli, że zmniejszą wszystko o połowę, a do tego dwukrotnie zwiększą koszty. Gdyby mój znajomy był na miejscu Dziennika to pewnie zrobiłby to samo - szczególnie w obliczu opublikowanego dzisiaj stanowiska w/s zbadania sprawy przez speców od zamówień publicznych. Takich numerów jak różowi to nawet towarzysze o szlachetnej czerwonej krwi nie wykręcali...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: