Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zapłacę za mandat z kamery

Utworzony przez vinci, 11 grudnia 2009 r. o 08:05 Powrót do artykułu
cz mi sie wydaje, czy od wykroczeń drogowych jest policja a nie straż? nie maja kompetencji do wystawienia mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarac cwaniaczka.Co by sie stalo,gdyby nie zauwazyl przechodzacego czlowieka,ktory pojawil sie minute przed pojazdem?? Nie mam pojecia ,kto wydal temu facetowi prawo jazdy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Ukarac cwaniaczka.Co by sie stalo,gdyby nie zauwazyl przechodzacego czlowieka,ktory pojawil sie minute przed pojazdem?? Nie mam pojecia ,kto wydal temu facetowi prawo jazdy??
Nie masz pojęcia kto mu wydał prawo jazdy, ja mówię, że nie masz w ogóle pojecia o czym mówisz. Po pierwsze droga Jolciu akurat w miejscu w którym zawracał bohater artykułu nie ma przejścia dla pieszych więc nie mógł nikogo potrącić. A nawet jeśli byłoby to przejście to zawracanie jest manewrem jakich wiele na drogach i kierowcy sobie z nim jakoś radzą nie potrącając co rusz pieszych. Zresztą akurat ten zakaz zawracania jest postawiony chyba tak dla samej sztuki stawiania znaków, bo samochody skręcające w lewo, czy też potencjalnie zawracające nikomu nie zawadzają. Bezczelnością jest postawa straży miejskiej, która zamiast uprawiac prewencję na mieście, woli polować na "winowajców" zza monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to jest tzw. odwracanie kota ogonem. sam nie zastosował się do przepisów prawa, a zgania na Straż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD PEWNEGO CZASU STRAZ MIEJSKA ZE SWIDNIKA CZEPIA SIE KAZDEGO KTO TYLKO ZLAMIE W MALYM STOPNIU PRAWO O RUCHU DROGOWYM A SAMI PANOWIE ZE SRAZY WJERZDZAJA NA ZAKAZ KTORY STOI PRZY ICH SIEDZIBIE "STRZNICY PONAD PRAWEM" JESLI NIE JESTES RADNYM LUB JAKIMS CZLOWIEKIEM WYSOKO POSTAWIONYM TO Z NIMI NIE WYGRASZ I Z SADEM TEZ NIE BO ONI GRAJA W JEDNEJ DRUZYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać po dziesiątkach wpisów, że niestety tworzy nam się społeczeństwo społeczniaków-gość zawrócił w nocy na pustej drodze- to nie jest nawet znikoma szkodliwość społeczna-ale niestety sądy grodzkie zajmują się jedynie przybijaniem oskarżeń z policji czy straży miejskiej-precz z państwem policyjnym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY TO SMUTNA PRAWDA POWINNI JESZCZE W SYPIALNI KAMERY ZAINSTALOWAĆ I KSIĄDZ MANDATY BY NAKŁADAŁ ZA BRAK LUB PRZESYT AKTYWNOŚCI SEXUALNEJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan nie ma racji. w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym jest wyraźnie zapisane że Straż Miejska może używać urządzeń samoczynnie rejestrujących do popełnienia wykroczeń w ruchu drogowym.... Nie pozostaje nic innego jak zapłacić mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, ja dzisiaj mialam taki dźwiny przypadek,....nie wiem czy sie spodziewać mandatu czy nie? otóz jechalam sobie przed skrzyżowaniem w Jeleniej Górze, mialam zielone światło wiec jade, zaraz za chwile stało auto, musialam sie za nim zatrzymac, i gdy skrecilo w lewo ruszylam, ale najechalam na pasy a w tym czasie przechodnie weszli na jęzdnię... nikogo nie poktrąciłam, ale że tak powiem, szybko im uknęłam. co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje sojusz robotniczo-chłopski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie dziś przyszedł policjant i zaprosił mnie na komendę gdzie bez żadnego wglądu w zapis z kamery miejskiej (zajerestrowane 23 dni wcześniej) chciał wystawić mi mandat karny za dwukrotne złamanie zakazu (mowa o jazdę pod prąd na odcinku 3-5metrów). Zacząłem protestować i wynegocjowałem mandat tylko za drugi przejazd a za pierwszy zostałem pouczony. Policjant powiedział że odpuści mi również brak zapietych pasów. Niestety kiedy zechciałem obejrzeć nagranie mandat wzrósł o stówę za pasy,łącznie 350zl i 7pkt,, tak na złość.... Najgorsze jest to że mam świadomość iż w ubiegłym tygodniu przejechałem te "3metry" jeszcze przynajmniej 3krotnie i nie wiem jak mnie za to rozliczą?? Bo przecież złodziej który kradnie radia samochodowe na przełomie roku i nakradł ich 1000 zostaje ukarany jednym wyrokiem sumującym. A ja podobno bede rozliczany za kazdy przejazd osobno:( Czy to możliwe?????:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobierzcie się w końcu temu Sprawce do dupy. Mysli, że jest Bogiem. Neron też myslał... i jak skończył?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej  to  siedziec  w biurze i grzac dupsko  patrzec przez kamere kto  zle  zwraca   klijent ma racje ze nie przyjoł mandatu  , skoro  ma płacic  taki co  zawrucił na  zakaze  to czemu nie płaca ci co  parkują na zakazie   przykład   ul Hotelowa od wjazdu  do  konca  na przemian są zakazy parkowania i posroju  a samochodow nastawiane  ze  wjechac nie mozna  zapraszam Straznikow   jest tam conajmniej 20 kierowcow  ktorzy łamią przepisy  ,  łatwo policzyc ile mozna zarobic  hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...