Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacunek! Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudowne dzieciaki i ich rodzice, wspaniali nauczyciele, nadzwyczajny dyrektor A jednak szkoła może uczyć wrażliwości i i empatii pod warunkiem że pracują tam ludzie którzy sami zostali tego nauczeni BRAWO PANIE DYREKTORZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja ta była wspaniałą inicjatywą. Mam nadzieje, że niebawem znów spotkamy się z Kubą na szkolnym korytarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chopak wyzdrowieje, jestem pewna!! Sama świadmość, że tyle ludzi dało coś z siebie motywuje do walki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, pięknie. Podziwiam poświęcenie, czas i oddanie kolegów. Maleńkim haczykiem jest to, że legenda mówi, o tym że to 1000 żurawi a nie łabędzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tylko to nie sa labedzie tylko... zurawie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadako_Sasaki ... ale i tak idea zacna. Sam wiem ile zajmuje zrobienie takiego labedzie. Efekt koncowy jest jednak super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
I tylko to nie sa labedzie tylko... zurawie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadako_Sasaki ... ale i tak idea zacna. Sam wiem ile zajmuje zrobienie takiego labedzie. Efekt koncowy jest jednak super
Nie mów, że zrobiłeś takiego łabędzia?! Jeśli tak-to jesteś wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, też umiem robic łabędzie z origami i nie tylko. Chciałabym się dołączyć do akcji. Proszę o kontakt. Na jaki adres je wysyłać. malgorzata.maciak@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...