Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa galeria na Mikołaja

Utworzony przez Gość, 4 grudnia 2008 r. o 18:28 Powrót do artykułu
"S Galerien" - coś jak SS Galizien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na razie to widzę że tam tylko Biedronka będzie otwarta i nic więcej! heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igrzyska dla plebsu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee
" inteligentny " inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu... Budowali to tylko po to żeby wpakować tam kolejną 'biedronkę'? I po co to komu? Kilkaset metrów dalej jest następna... pf... Mogli by się zająć np budową nowego kina albo modernizacją tamtego.... Masakra. to najlepiej jeszcze 3 kauflandy wybudować.... A i na ulicy Niepodległości przydałoby się jeszcze kilka aptek i banków... Będzie do kompletu z poprzednimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę tak. W porównaniu do Galerii VENUS to jest żenada. Ktoś kto pozwolił na coś takiego powinien sie wstydzić. Zero wyobraźni. Nie jestemn przeciwko galeriom w mieście tylko dla czego wewnatrz jest to tak zbudowane. Dlaczego kolejna Biedronka, a nie np. ALDIK czy NEONET które byłyby konkurencja dla Stokrotki i Euro AGD. W dzisiejszych czasach gdzie są schody ruchome. Przecież ta klatką schodową nikt na górę nie pójdzie. WSTYD. W porównaniu z VENUS galeria jak ja szumnie nazwano wypada jak uboga siostra. IV albo V liga w porównaniu do Ekstraklasy. Gdyby ktoś pomyślał to przy innych rowiązniach wewnątrz częśc najemców przeniosła by sie z VENUS bo tam na dole to juz szpilki nie ma gdzie wetknąć. INWESTORZE Ten budynek to JEDNA WIELKA CHAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee
G Nawaliłeś się Gościu chyba nie źle?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...