Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe połączenie z lotniska w Świdniku: Polecimy na Ukrainę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2016 r. o 13:50 Powrót do artykułu
gość napisał:
O nie ! Ale wiadomość ! My ich nie kochamy za Wołyń i za II wojnę światową, a oni nas za to, że pamiętamy. Zachowują się u nas niekulturalnie, często nawet bezczelnie, nawet ci studiujący w Lublinie to często pokazywali kim naprawdę są i jaką mają prawdziwą naturę. Nie da się z nimi żyć dobrze.
tak samo na zachodzie jest,za darmo studiują beżowe ciule ,zdobywają specjalistyczną wiedze,a potem dokonują hakerskich ataków z kalifatu ,a durnie się zastanawiają ,czemu to robią ? ano z tej nieznanej kulturalnym ludziom chamskiej wdzięczności,a kiedyś specjalistyczna wiedza była limitowana i komu jakim zas.r.anym lewakom to przeszkadzało? a nasze ciule, też chyba oczekują wdzięcznośći od tej wschodniej bandy popierdzielency
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym wolał do kijowa a nie do równego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin 1939. liczba ludności 125 tys., ponad 1/3 Żydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lwów Wam się marzy ??? Lwów to w Afryce możecie se nałapać a KIJÓW to Wam teraz DAMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po c*** latać do równego ?! wolałbym do wrocławia albo gdańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra!! Równe nie ma nawet porządnego lotniska nie wspomnę o flocie i pewnie 30-letnich latających trumnach MD-82. Lotnisko potrzebuje lepszego menadżera!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie miałem konfliktu z Ukraińcami,a nieraz tam byłem.Wszyscy,których znam w Lublinie uczciwie pracują(nie to co inni imigranci) i są grzeczni więc proszę nie uogólniać.Jeśli chcą połączenie,nie mam nic przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+litości ze słowem "masakra".Wstyd nie znać znaczenia tego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny pojawić sie połączenia kolejowe do Lwowa,Kijowa czy Odessy.Jest zapotrzebowanie.Kiedyś takie połączenia funkcjonowały. Do 2005 roku np Warszawa Zachodnia Rawa Ruska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto miałby obsługiwać te trasy skoro krajowy przewoźnik czyli lot lubelskie lotnisko ma bardzo głęboko w *** a chyba to do nich należy obsługa. lokalnych połączeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja się pytam po co "bratni" naród ukraina ma do nas latać ?
...żeby z głodu nie zdechł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bg napisał:
Nigdy nie miałem konfliktu z Ukraińcami,a nieraz tam byłem.Wszyscy,których znam w Lublinie uczciwie pracują(nie to co inni imigranci) i są grzeczni więc proszę nie uogólniać.Jeśli chcą połączenie,nie mam nic przeciwko.
Ten Ukrainiec, który taksówkarzowi gardło poderżnął w Lublinie też pracował rzekomo uczciwie i co ciekawe legalnie. Ten który zgwałcił nastolatkę w Gdańsku pewnie też. Ten który parę dni temu w Legionowie napadł na trzy Polki i usiłował je zgwałcić (skończyło się na rabunkach) również. Ten który w Oławie pociął nożem trzech chłopaków Polaków pewnie także. Mało wiesz o świecie, życiu i przede wszystkim Ukraińcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaca napisał:
gość napisał:
O nie ! Ale wiadomość ! My ich nie kochamy za Wołyń i za II wojnę światową, a oni nas za to, że pamiętamy. Zachowują się u nas niekulturalnie, często nawet bezczelnie, nawet ci studiujący w Lublinie to często pokazywali kim naprawdę są i jaką mają prawdziwą naturę. Nie da się z nimi żyć dobrze.
tak samo na zachodzie jest,za darmo studiują beżowe ciule ,zdobywają specjalistyczną wiedze,a potem dokonują hakerskich ataków z kalifatu ,a durnie się zastanawiają ,czemu to robią ? ano z tej nieznanej kulturalnym ludziom chamskiej wdzięczności,a kiedyś specjalistyczna wiedza była limitowana i komu jakim zas.r.anym lewakom to przeszkadzało? a nasze ciule, też chyba oczekują wdzięcznośći od tej wschodniej bandy popierdzielency
Ależ wschodnia banda już dziękuje - w Lublinie poderżniecie gardła taksówkarzowi, w Gdańsku gwałt na nastolatce, w Legionowie usiłowanie trzech gwałtów + rabunek, Oława atak upaińskiego nożownika na trzech Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
Tak jak polska swolocz do pracy w UE.
Ihor wróć już do siebie do Bnaderomongolii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio napisał:
Lublin 1939. liczba ludności 125 tys., ponad 1/3 Żydzi
Ale bratni naród niemicki pomógł zmienić nam te liczby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł rodem z domu wariatów. Ok 300 km w prostej linii. Po miesiącu zabawa się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińskie panstewko to sztuczny twór,historii nie oszukacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lelek napisał:
Pomysł rodem z domu wariatów. Ok 300 km w prostej linii. Po miesiącu zabawa się skończy.
Ale kilka albo kilkanaście godzin trzeba na granicy stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie stałe loty z tego drogiego lotniska do Krakowa,Gdanska czy Szczecina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jesieni kasuja Frankfurt, kasuja Dublin, wprowadzaja Równe... bez komentarza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...