Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe rondo w Świdniku

Utworzony 7 lipca 2015 r. o 09:18 Powrót do artykułu
To rondo jest tam zupelnie niepotrzebne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, rondo jak rondo, szału nie ma dupy nie urywa;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre rozwiązanie. Wcześniej był bałagan. Skrzyżowanie czterech ulic było rozległe i wielu kierowców zwłaszcza przyjezdnych nie radziło sobie z jego pokonaniem. Teraz będzie bezpieczniej. Dobrze, że władze Starostwa widzą takie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w co bawia sie dzieci w Swidniku....??? odp. w miasto... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze nareszcie jadacy od strony bramy glownej nie musza czekac na łaske typow z prawej strony zeby przejechac, niby las wegas ale dobrze pomyslane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwiązanie ok. tylko o jakieś 15 lat i kilkanaście kolizji za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyjezdzajacy ze Szkolnej beda czekac o 15 az PZL w calosci wyjedzie bo beda klopoty z wbiciem sie na rondo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rondo POwinno nosić imię „jajo Białegowąsa”. Dlaczego nie zrobił sobie POwiatowy celebryta zdjęcia na rondzie z tym swoim głupkowatym uśmieszkiem? Jeszcze POwinien dzieci zgonić i z nimi fotkę pstryknąć. Że też Kosierb czy Łasak nie wpadli na taki pomysł. Szczyt zarządzania powiatem w wykonaniu PO i Białegowąsa, jak zatkać wyjazd z WSK, jak utrudnić wyjazd Straży pożarnej i Policji jadącym na interwencję- zrób rondo! A ile tam było wypadków, żeby poprawiać bezpieczeństwo? Idąc tokiem myślenia tego eks dyektorka świdnickiej szkółki Białegowąsa to na rondzie z helikopterem trzeba chyba zrobić jakiś wiadukt, kaskade bo tam jest co chwila wypadek. Ale co zrobił Białywąs? Namalował i to fatalnie trójkąty przed samym rondem. Brawo PO, brawo Białywąsie! A może weźmiecie się wreszcie za Krępiecką, Dworcową, Kusocińskiego! To są drogi powiatowe i tam jest niebezpiecznie bo dziury, doły jak po bombardowaniu. Co z basenami, kortami, halą sportowa, parkingiem przy PCEZ i halą przy Bronku? Białywąsie pamiętamy obietnice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie! Szkoda ze nikt o tym nie pomyslal kiedy ta droga byla remontowana ale lepiej pozno niz wcale! BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rondo jest tam zupelnie niepotrzebne...
a przy Nadleśnictwie na przykład potrzebne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zawsze się wydawało, że pojazd znajdujący się na rondzie, ma pierwszeństwo przed pojazdem wjeżdżającym na rondo. Czyżby w Świdniku obowiązywał inny kodeks drogowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna mi się podobać rządzenie w powiecie , chyba wybraliśmy właściwych ludzi . Zamiast cyrków i nieróbstwa poprzedniej władzy , teraz ( tak mi się wydaje) ktoś z mózgiem normalnym działa .  Rondo jak najbardziej rozwiązało problem skrzyżowania , widać też ,że obiecanki budowy chodników na Lotników polskich przeszły w czyn , a nie kłamstwa ! Brawo , tak trzymać !!! A talibowie świdniccy niech sobie pomniki stawiają .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Białowąs to że wozi się pan VOLVO to nie oznacza że morze pan jeżdżąc łamać przepisy jak również łeb ogolony na łyso nie robi z pana wielkiego wojownika bo są lepsi szanuj innych a będziesz szanowany ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowe władze Powiatu brawo, brawo. Mi się też podoba nowe rządzenie. Hejterzy powiatowi nie próżnują(...)" Mańka, uspokój się. Jesteś namierzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch facetów wymusiło mi pierwszeństwo w tamtym miejscu zanim powstało rondo. Chwała pomysłowi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowe władze Powiatu brawo, brawo. Mi się też podoba nowe rządzenie. Hejterzy powiatowi nie próżnują(...)" Mańka, uspokój się. Jesteś namierzony.
KAPUCHA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żeś coś napisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...