Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogólnie Piaski nieźle wypadają na tle swoich sąsiadów. Myślę, że za budowę targu należy się pochwała władzom gminy. Zresztą wasz park też wygląda całkiem ładnie. szkoda że nie u nas. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jasiu myślę że ten post piszesz z urzędu gminy, zwracając uwagę na park chyba nie zauważyłeś że w tym roku fontanna nie działa ale jak mówią znawcy tematu był to ostani wytrysk Cholewy.
0
Twój post co najmniej idiotyczny. Ale jak widać wszędzie znajdują się niedowartościowani ludzie. Mieszkam w gminie sąsiedniej i nie miałbym nic przeciwko żeby mieć taki wytrysk i park.
0
targ w Piaskachd
0
Twój post co najmniej idiotyczny. Ale jak widać wszędzie znajdują się niedowartościowani ludzie. Mieszkam w gminie sąsiedniej i nie miałbym nic przeciwko żeby mieć taki wytrysk i park.
  marzyciel albo impotent
0
Na reszcie jest spokój na ulicy nie było można przejechać w końcu jest porządek na ulicy.A co do targu to jest super.
0
Za unijne pieniadze ..? fajnie, że skonczono i całe szczęście, ale, ze ponad dekatę publiczne pieniadze z kasy miejskiej pchane tam były tyle lat to zapomnieli dodać - cena tego targu to na pysk narodowy bije
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: