Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi inwestorzy w Świdniku. Centrum badań klinicznych i firma logistyczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 o 16:12 Powrót do artykułu
Obecnie dn.22.02.2017 r. czujniki wykazały podwyższony poziom promieniotwórczego jodu-131prawdopodobnie z wybuchu bomby atomowej lub awarii elektrowni atomowej na terenie Europy Wschodniej. Jej największe promieniowanie rakotwórcze jest obecnie w Polsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No u ciebie już widać chorobę popromienną.... Nawet na leczenie za późno..
0
Miesiąc temu to promieniowanie bylo podwyższone. ..
0
dlaczego ani słowa nie napiszecie o tym: ******lublin.eu/lublin/aktualnosci/lublin-na-podium-w-rankingu-fdi-magazine-skok-o-10-pozycji,9063,66,1.html - lublin na 3-cim miejscu w polsce!
0
ciekawy model promocji , czyli handlowanie gruntami nie będącymi własnością miasta
0
Jak miasto jest takie operatywne to moze ktos wykupi grunty pod Kusocinskiego? I wreszcie skonczy sie tasemiec z wiazany z budowa.
0
Ten potencjalny inwestor z branży paliwowej i lotniczej to nikt inny jak AVIA. Jeden ze sponsorów skoków narciarskich. . pewne info.
0
Ja mam działkę przy kusocińskiego i napeno nie sprzedam ani centymetra kwadratowego pod rozbudowe drogi, bo mi to niepotrzebne.
0
To się Panu postawi sortownię śmieci za płotem....
0
Dzięki promocji cena moich gruntów idzie w górę - już chcę 1 mln za ha ;) Oby tak dalej.
0
typie wykupią po pierwsze tyle ile im potrzeba a nie całe działki, po drugie nie będziesz chciał sprzedać to i tak Ci zabiorą pod drogę więc nie wiem czemu tutaj zgrywasz kozaka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: