Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY TEMAT O GMINIE

Utworzony przez KML, 3 stycznia 2009 r. o 17:34
mieszka napisał:
Może i jest taka ustawa, ale czy ktokolwiek się tym zajmie??? Ile osób w Polsce ubliża prezydentowi polski w internecie. Nikt z tym nic nie robi. Czy ktokolwiek będzie szukał ludzi po IP w naszej gminie? Niestety nie. Ta sprawa jest zbyt blacha dla ludzi którzy się tym zajmują. Jeżeli chodzi o zabójstwa lub inne tego rodzaju przestępstwa to taka osoba może być namierzona. Nie ma już co więcej pisać. Jutro wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że problem ośrodka zostanie rozwiązany w sposób, który dla każdej ze stron będzie zadowalający. Osobiście jestem za zmianami w ośrodku. Jednak nie chce aby odchodziła pani doktor. Niewątpliwie nie była ona złym lekarzem. Nie jest konieczne również zwalnianie pielęgniarek. Doktor J.K jest dla naszej gminy zasłużonym lekarzem, jednak powinien już przejść na emeryturę. Budynek ośrodka należy wyremontować. Szpital wojskowy ma nam oferować 50% pieniędzy na tę inwestycję. Dajmy szansę Wojskowym. Oni nic tu nie zepsują, bo gorzej w ośrodku już być nie może.
życzę powodzenia ustalenia adresu jakiegokolwiek wpisu po adresie IP ... zwałaszcza,że adresy te są przydzielane dynamicznie dla usługi interner.DSL.tp Powodzenia, no ale jak ktoś dobrze zapłaci to mogę ustalić kto się kryje pod danymi wpisami;)) wystarczy drobny kod wprowadzany do wypowiedzi i będzie wszystko jasne! Kto zapłaci? komu się to opłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
życzę powodzenia ustalenia adresu jakiegokolwiek wpisu po adresie IP ... zwałaszcza,że adresy te są przydzielane dynamicznie dla usługi interner.DSL.tp Powodzenia, no ale jak ktoś dobrze zapłaci to mogę ustalić kto się kryje pod danymi wpisami;)) wystarczy drobny kod wprowadzany do wypowiedzi i będzie wszystko jasne! Kto zapłaci? komu się to opłaci?
"Drobny kod"?? a czy to nie będzie podciągnięte za hackerstwo?? Za to też się odpowiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
"Drobny kod"?? a czy to nie będzie podciągnięte za hackerstwo?? Za to też się odpowiada...
to już mój problem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3grosze napisał:
A to jaka! Tak mieszała, że wójt biedaczek musiał we WRZEŚNIU podpisać umowę ze Szpitalem Wojskowym. A jak sprawa zaczęła być głośna, to ta umowa w tajemniczych okolicznościach zaginęła. Pojawiła się nowa, którą wójt zatajał jeszcze miesiąc po podpisaniu. Biedaczysko, a wszystko przez Grochecką i jej synka. Potem wójt podpisał trzecią umowę - tym razem z dr. Krawczykiem. A jutro będzie podpisywał czwartą umowę - też z Krawczykiem... Ktoś tu wcześniej pisał o piciu i ćpaniu. 4 umowy. Na trzeźwo?
pijesz! żle nie pijesz jeszcze gorzej i żyj tu Polaku w takiej gminie .jeszcze się taki nie urodził co by wam dogodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublin.rio.gov.pl/kontrole/jst/...ienie/tekst.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...0&start=240 Poczytaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...