Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moja mama jest tam pielęgniarką i w tym szpitalu żądzą "znajomości i koledzy". pielęgniarki mają od 1300-1800zł/mc w zależności od stażu, natomiast lekarze zarabiają od 5000-25000zł/mc. dostają oni także astronomiczne kwoty za tzw. nadgodziny, których mogą sobie natłuc bez ograniczeń. a cięcia nie dotycza pensji lekarskich, tylko pielęgniarskie. czy pielęgniarki stracą po 200-350zł/mc, a lekarze dostaną tyle samo. mogę się założyć, że szanowny pad dyrektor szpitala wypłaci lekarzom tradycyjne coroczne nagrody na koniec roku. czy naprawdę nikt nie jest tego w stanie sprawdzić i skontrolować? przecież tam tak jest już od kilku lat. a już napewno od kiedo obecny dyrektor został dyrektorem i wszyscy dookoła o tym mówią! dlaczego władze siedzą cicho? czyżby popierały członków rodziny lub przyjaciół rządzących świdnickim szpitalem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w jaki sposób mozna zarobić 25 tys zł. Obecna płaca lekarza wzrosła z 1260 brutto 2 lata temu do 3600 brutto obecnie. Jezeli za dyzury otrzymamy tez 3600 to r azem 7200 brutto-do wypłaty ok 4500 z dyzurami. Więcej się nie da zarobić..Na pewno inne płace sa w prywatnych szpitalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne szykuje się premia dla lekarzy na mikołaja , więc szarzy pracownicy są jak zawsze straszeni , by póżniej z dużym gestem powiedzieć nikogo nie zwolnimy, a nawet nikomu nie zabierzemy płacy, tylko fundusz socjalny całej załogi jak zawsze przejedzą konowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Nie wiem w jaki sposób mozna zarobić 25 tys zł. Obecna płaca lekarza wzrosła z 1260 brutto 2 lata temu do 3600 brutto obecnie. Jezeli za dyzury otrzymamy tez 3600 to r azem 7200 brutto-do wypłaty ok 4500 z dyzurami. Więcej się nie da zarobić..Na pewno inne płace sa w prywatnych szpitalach.
litości..., mój mąż pracuje w szpitalu puławskim na etacie lekarza, zarabia wraz z dyżurami ok 11 tys. miesięcznie, nie jest to owe 25 tys. ale narzekac również nie trzeba, no ale chyba jest to kwota adekwatna do wykonywanego zawodu i podejmowanej odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarzyna rodzinny w Swidniku kosi 13 tys co miesiac .. I co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA PROPOZYCJA... ZAMKNAC WSZYSTKIE SZPITALE W POLSCE! ...I ILE SIE OSZCZEDZI... TYLKO CHYBA NIE NA TYM CO TRZEBA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK JESZCZE TROCHĘ porządzi KOPACZ ze swoją ekipą to bardziej będą potrzebni grabarze niż pielęgniarki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
litości..., mój mąż pracuje w szpitalu puławskim na etacie lekarza, zarabia wraz z dyżurami ok 11 tys. miesięcznie, nie jest to owe 25 tys. ale narzekac również nie trzeba, no ale chyba jest to kwota adekwatna do wykonywanego zawodu i podejmowanej odpowiedzialności
Jakiej odpowiedzialności? zaszyje taki Cwach tampon w komorze sercowej,albo wyciśnie noworodka z brzucha kolanem i co mu się stanie ? Nic bo to sąd szpital obciąży a nie jego. Owszem są lekarze którym nie tylko pokłon ale i odpowiednie wynagrodzenie się należy (tych jest 15 %),ale ta reszta receptopisarzy żeby po 7,5 tyś zarabiała tylko dlatego,że są dochtorami bez doktoratów i wiedzy medycznej? Śmiejemy się z Hindusów że czczą święte krowy ale to co u nas się dzieje to dopiero farsa.......a może tragedia?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAĆ IM 10 MLN. ZŁ JAK UMCS-owi!!!!! ICH ROLA JEST WAŻNIEJSZA NIŻ UMCS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
moja mama jest tam pielęgniarką i w tym szpitalu żądzą "znajomości i koledzy". pielęgniarki mają od 1300-1800zł/mc w zależności od stażu, natomiast lekarze zarabiają od 5000-25000zł/mc. dostają oni także astronomiczne kwoty za tzw. nadgodziny, których mogą sobie natłuc bez ograniczeń. a cięcia nie dotycza pensji lekarskich, tylko pielęgniarskie. czy pielęgniarki stracą po 200-350zł/mc, a lekarze dostaną tyle samo. mogę się założyć, że szanowny pad dyrektor szpitala wypłaci lekarzom tradycyjne coroczne nagrody na koniec roku. czy naprawdę nikt nie jest tego w stanie sprawdzić i skontrolować? przecież tam tak jest już od kilku lat. a już napewno od kiedo obecny dyrektor został dyrektorem i wszyscy dookoła o tym mówią! dlaczego władze siedzą cicho? czyżby popierały członków rodziny lub przyjaciół rządzących świdnickim szpitalem?
Pieprzysz głupoty, synku... Nie porównuj wiedzy i odpowiedzialności lekarza i pielęgniarki,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŁOŻYĆ LEKARZOM - ZABRAĆ PIELĘGNIARKOM. NIECH DYREKTOR BĘDZIE PSEUDO ROBINEM W KAPTURZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital to placówka medyczna i ponosi koszty stałe związane z jej funkcjonowaniem. Zatem podstawą jej działalności jest kadra lekarska ,średni personel medyczny,technicy medyczni oraz pomoc salowych. To Oni sa potrzebni by szpital spełniał swoja funkcję. Czy potrzebna jest administracja? Tak ponieważ działalnośc szpitala zalezy od logistyki zapewniajacej prawidłowe funkcjonowanie placowki. Czy mozna oszczedzac na administracji? Trzeba. Czy placowka szpitalna zatrudnia w administracji zbyt duzo ludzi? Kazdy chce miec prace. Tutaj Kłania sie ekonomizacja pracy ,system zarzadzania itp. Zadaje sobie pytanie; Czy potrzebne sa stanowiska dyrektorow czy nie wystarczy jeden. Ksiegowosc .Czy dwie osoby znajace komputery nie mogly prowadzic dokumentacji finansowo-ekonomicznej? Dyrektorze Kaminski boi sie Pan ruszyc administracje poniewaz ta placowka jest zle zarzadzana , zarowno administracyjnie jak medycznie. Niestety na sluzbie zdrowia pasożytuja ludzie ktorzy boja sie zmian i normalnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrap napisał:
Pieprzysz głupoty, synku... Nie porównuj wiedzy i odpowiedzialności lekarza i pielęgniarki,,,,,,,,
Język godny doktorka....bananowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1300 - nie zamierzam pracowac pielegniarka ! Wole w Biedronce - mniej stresu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...