Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od dzisiaj nowa linia autobusowa na trasie Lublin - Świdnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 07:01 Powrót do artykułu
Może troche LSW zniknie z lubelskich dróg. Oby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy hamburka kradno nam prace w lublinie a podatki płaco u siebie. Jestem przeciw tym ułatwienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacji Swidnik - Lublin nic nie poprawi ani nikt. Busy jezdza i jezdily jak chca i kiedy chca... W sobote i w niedziele jest prawdziwy cyrk. Wszyscy chca wydrzec kasy ile sie da i bezkarnie olewaja pasazerow. Ponoc jakie miasto taka komunikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..'nie mogą kontrolować kogoś, kto nie ma zezwolenia." PARANOJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku mieszka i żyje się dużo lepiej niż w lublinie:-) a w lublinie to wystarczy pracować., po co tam jeszcze mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta nowa linia nie ma numeru? Jak można ją będzie odróżnić od innych jeżdżących na tej trasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknij morde dobrze ze lubelscy skokobryki na wsk nie robia napinacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku nie ma tylu imprez co w Lublinie nie ma instytucji gdzie można załatwić wiele spraw naszego życia są lepiej wyposażone szpitale w Lublinie,uczelni itd.... Moja siostra mieszka w Świdniku ale dziecko chodzi do szkoły podstawowej w Lublinie. przyjeżdża z nim na aqua park do Lublina, chodzą do kina w Lublinie gdzie jest o wiele więcej filmów w kinach mam dalej wyliczać? Świdnik to ładne miasto bo nieraz do siostry jeżdżę ale do Lublina mu daleko pod wieloma względami. Dobrze że powstała nowa linia bo będę miała czym do siostry jeździć tylko źle że nie przez centrum jak stara 88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Komunikacji Swidnik - Lublin nic nie poprawi ani nikt. Busy jezdza i jezdily jak chca i kiedy chca...     W sobote i w niedziele jest prawdziwy cyrk. Wszyscy chca wydrzec kasy ile sie da i bezkarnie olewaja pasazerow. Ponoc jakie miasto taka komunikacja.
 Nazywanie świdnika miastem to nadużycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to już od dawna taka dzielnica Lublina. Chyba czas najwyższy to zalegalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Świdniku nie ma tylu imprez co w Lublinie nie ma instytucji gdzie można załatwić wiele spraw naszego życia są lepiej wyposażone szpitale w Lublinie,uczelni  itd.... Moja siostra mieszka w Świdniku ale dziecko chodzi do szkoły podstawowej w Lublinie. przyjeżdża z nim na aqua park do Lublina, chodzą do kina w Lublinie gdzie jest o wiele więcej filmów w kinach mam dalej wyliczać? Świdnik to ładne miasto bo nieraz do siostry jeżdżę ale do Lublina mu daleko  pod wieloma względami. Dobrze że powstała nowa linia bo będę miała czym do siostry jeździć tylko źle że nie przez centrum jak stara 88
 budowle zwłaszcza ładne w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba jeszcze nr linii i rozkład jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin od dawien dawna był przedmieściem świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żadne udogodnienie ani atrakcja, dla kogo to zrobili? Chyba dla kolesia przewoźnika bo do dworca PKP i PKS jeżdżą już busy ze Świdnika a poza tym nie można wykupić biletu miesięcznego u prywaciarza. Ponadto gdyby taka linia miała przystanki na Lipowej, Racławickich i Krasnickich to może i by było warto przepłacać za bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety od lat istnieje bezmoc urzednicza aby załatwić coś normalnie. Aby ludzie mogli po ludzku funkcjonować. Fikcją jest dbanie o środowisko i ogrsniczenie ruchu. I co z tego że będzie autobus jeździł na dworzec. Świdnik czy sie to komuś podoba czy nie jest dzielnicą Lublina. W europie w ramach myślenia o ludziach i ekologii komunikacja miejska jest bezpłatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do centrum, na LSM, Czechów jak nie było nic, tak nie ma. po co to i dla kogo? Pomijam, że informacja żadna, bo ani numeru linii, ani rozkładu jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleble napisał:
A do centrum, na LSM, Czechów jak nie było nic, tak nie ma. po co to i dla kogo? Pomijam, że informacja żadna, bo ani numeru linii, ani rozkładu jazdy.
 Jest bardzo dużo linii. W mieście funkcjonuje komunikacja miejska, a nie podmiejskie busy. Zrozumcie to wreszcie, że z świdników i innych - na dworzec i przesiadka w komunikację MIEJSKĄ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenie ze świdnikiem jest tera tak dobre że nie ma obiektywnej potrzeby żeby LSW przyjeżdzali swoimi samochodami do miasta. Kiedy wreszcie władza odwarzy się wprowadzić zakaz wjazdu do miasta (a przynajmiej do centrum) dla aut na obcych blachach? LSW, LUB, LLE powoduja w w tym miescie 90% procent wypadków. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanie to moim zdaniem takie pasożyty: pracujo w Lublinie, korzystajął z basenów, rozrywek, koncertów itp., ale podatki płacą u siebie w świdniku. Należałoby to jakos ukrócić a nie wprowadzać kolejne ułatwienia w komunikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dojeżdżam do pracy codziennie do Świdnika z ul.Puławskiej więc teraz dojazd w obie strony zajmuje mi 2,5-3 godziny. A to tylko 14 km. Więc mi nie mów że to taka dogodność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...