Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkryty basen w Świdniku będzie zamknięty

Utworzony przez Świdniczanin, 15 czerwca 2010 r. o 18:05 Powrót do artykułu
NIECH KORWA AGUSTA KUPI CALY ŚWIDNIK NAJLEPIEJ I NAZWĄ GO ITALIA ... CO WY PZL ZROBILISCIE NAJLEPSZEGO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha za 8 milionow!! chyba cos im sie w glowach poprzewracalo. za taka tanioche miasto oddalo pzl wiec niech teraz robia co w ich mocy aby jedynego miejsca rekreacyjnego w lecie w swidniku nie zamykac. radni do dziela wykladac kase ze swoich diet !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni niech dadzą ze swoich diet.Jeden rady ostatnio chciał obcinać pensje pielęgniarkom aby ratować szpital.Do dzieła kochani radni.Basenu nie będzie,stadionu nie będzie.Więcej minusów niż plusów.Idą wybory i będziemy pamiętać o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***I MAKRONIARZE !! PRZEZ OSTATNIE 15 LAT CHODZILEM NA BASEN BO BYLA TO JAKAS ALTERNATYWA BY NIE SIEDZIEC POD BLOKIEM ALBO WLUCZYC SIE PO LASACH Z PIWEM W DLONI !!! TERAZ TO BEDZIE CHBA JEDNA ROZSADNA ZECZ W WAKACJE !!!!!!! Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKIEJ arrivederci BASEN :(:(:(:( PIWO W DLON I NA LAS (I tak nie wyjdziecie z grupy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczymy wladze miasta na wyborach! Trzeba bylo o basenie pomyslec przed prywatyzacja .. A teraz ani basenu, ani stadionu .. Wlosi zasypia basen, wybuduja korty, ogrodza teren ... a mieszkancy Swidnika siedziec beda przy plocie ... Takich czasow doczekalismy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy dramat ... Co sie dzieje w tym Swidniku ..???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie że nikt nie mówi o proteście czy strajku !!!!!! pokazać makaroniarzom gdzie ich miejsce !!!! tylu ludzi wywalić na bruk ??? co innego obiecali wnuki Mussolniego - WSK komunizm przetrwało ale makaronizmu raczej nie da rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie! Jestem pracownikiem PZL i mi i innym znudziło mi się oddawanie pieniędzy z socjalnego. Przez to mamy mniejsze talony, mniejsze dofinansowania do koloni itp. A może i inni by tak się dołożyli. Szkoły, policja, urzędnicy miejscy i powiatowi, u nich też jest fundusz socjalny!!!!! Oni też chodzą na basen sami albo z dziećmi. Tak wszyscy się nauczyli że WSK to sponsor wszystkiego i wszystkich. Do zobaczenia na basenie......może kiedyś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA! miasto zamiast wykupic basen przed prywatyzacja, rozpromowac basen i okolice by ludzie nie tylko ze swidnika przyjezdzali to nasi NIC NIEWIEDZACY RADNI jak zwykle oddali za bezcen cala spolke i piekne tereny !! ZEGNAJCIE SIE JUZ ZE STOLKAMI !!! i po co teraz na wakacje zostawac w swidniku ? nie no co ja mowie przeciez zostala wszystkim mlodym mieszkancom i malym dzieciom fontanna na placu bolka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy radni banda mało miasteczkowych debi... siedziec duzo szumu robic a najlepijej jak nikt dupy nie zawraca oni wiedza ze my basen mielismy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASARKA jedna wielka klapa, od zawsze był on czynny a teraz, co będą robić dzieci pytam się co, to miasto i tak nie ma żadnych atrakcji na wakacje, basen był ostatnią deską ratunku, to miasto robi się coraz bardziej do dupy niedługo zabraknie czego innego. jestem oburzony tą sytuacją jak i pewnie reszta świdniczan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wladze miasta pokazaly jak mozna niszczyc 50 letni dorobek! Na usta cisnie sie tylko jedno slowo dranstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to wlasnie jest jak w radzie siedza ludzie ktorzy mysla krotkotrwale, zanim sie podjelo decyzje o sprzedazy bylo zatrudnic ekonomistow ktorzy by poradzili co i jak zrobic zeby miasto zyskalo a nie jak zwykle starcilo !! i co teraz robic z malym dzieckiem w swidniku w lecie, nic innego jak tylko stad uciekac bo niedlugo i kino zamkna, a jedyne miejsca jakie pozostana to venus i fontanna. brak slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to kicha ... i tyle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekujemy panu panie Jakson, Szydlo, Tarkowski, Sobon itd. Dalej budujcie chodniki ... A sprawy wazne was nie obchodza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnia rozpacz i zalamanie! Co za miasto ..?? ech ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedało miasto akcję włochom to teraz niech sami się sprzedadzą najlepiej do obozów pracy we włoszech, polska dla polaków, polskie fabryki dla polskiej gospodarki, tusk i jego świta+wszystkie zje... władzy świdnickiej won do italii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robotnik WSK napisał:
Witajcie! Jestem pracownikiem PZL i mi i innym znudziło mi się oddawanie pieniędzy z socjalnego. Przez to mamy mniejsze talony, mniejsze dofinansowania do koloni itp. A może i inni by tak się dołożyli. Szkoły, policja, urzędnicy miejscy i powiatowi, u nich też jest fundusz socjalny!!!!! Oni też chodzą na basen sami albo z dziećmi. Tak wszyscy się nauczyli że WSK to sponsor wszystkiego i wszystkich. Do zobaczenia na basenie......może kiedyś?
piszesz głupoty . dla kogo to było robione ? Świdnik to WSK ! ( kiedyś ). twoje dzieci i rodziny sąsiadów i kolegów z tego korzystały !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sloneczny patrol napisał:
To prawdziwy dramat ... Co sie dzieje w tym Swidniku ..???
sloneczny patrol - to nowy , sprawiedliwy ustrój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten basen jest i tak stary i niech dadzą sobie spokój z odkupowaniem go i zrobią cos lepszego w innym lepszym miejscu gdzie można będzie spędzać czas np. lunapark! to by było dobre pamiętam jak kiedyś w Lublinie był takowy a teraz nie słyszałem o żadnym w pobliżu więc to była by dobra atrakcja dla wszystkich nie tylko ze Świdnika ale i innych miast;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...