Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszedł Sławomir Myk

Utworzony przez m.luu., 20 listopada 2008 r. o 14:16 Powrót do artykułu
wspaniały człowiek... wielka szkoda dla Świdnika. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny...[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek,wykształcony o własnych poglądach autor WSPANIAŁYCH książek co dodać?człowiek dla człowieka chciałabym dedykować Panu Sławkowi swój własny wiersz i WIERZE w to ,że narodzi się na nowo: O życiu wszystkich ludzi Prawdziwy się rodzisz Sztuczny umierasz! Ale czy na zawsze? Odchodzisz by rodzić się na nowo… BÓG, HONOR, OJCZYZNA Big Brother ,dwa światy? Rób co chcesz nie zależy mi na tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczył mnie przez kilka lat, najpierw w SP, potem w LO. mój ulubiony nauczyciel - od zawsze... dobry i wrażliwy człowiek... (')
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno będzie się pogodzić z odejściem takiego człowieka. Pan Sławomir był dla mnie autorytetem, wiele mu zawdzięczam. Był moim wychowawcą, nauczył mnie prawdziwego odbioru literatury, dostrzegania dobra w człowieku. Nigdy go nie zapomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można tylko za poetą powtórzyć.. spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.....tyle chciało by się powiedzieć a zabrakło czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł na niebieskie łąki jeden z najjaśniejszych z pokolenia 60'-70' w Świdniku. To był KTOŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Panie Sławku! Nauczyłeś mnie wiele dobrego, pomogłeś otworzyć się na świat i ludzi, zrobiłeś wiele dobrego dla Świdnika, dla kultury i dla nauki! [*][*][*] Maciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem głęboko wdzięczny Panu Sławkowi za wkład w moje wychowanie i wkład wiedzy jaki wniósł we wczesnych latach młodości (SP1). Był moim wspaniałym wychowawcą (lata 1984-1990) dzięki któremu udało mi się zostać laureatem olimpady polonistycznej w 1990r. NIGDY nie zapomnę przypadkowego (po latach) spotkania "na bramce" w kinie LOT z okazji II Jazz Festival - był On także wielkim fanem jazzu - i tego swidnickiego i zwierzynieckiego ! Do dzisiaj mam jego książkę "Zwierzyniec i Literatura" z osobistą notatką, którą mi wtedy wręczył. Wielki Człowiek, który umiał poruszyć sumienie i zaciekawić wiedzą ! Panie Sławku !!! NIGDY nie zapomnę Pana jako wspaniałego Człowieka i Wspaniałego Nauczyciela !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...