Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okłamał policjiantów, bo bał się żony

Utworzony przez :), 14 stycznia 2013 o 15:32 Powrót do artykułu
O ja pier***ę - sen "nieobyczajnym wybrykiem"? To ja juź nigdy więcej nie zasnę, ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najważnjejsze wydarzenie gospodarcze roku brawo gazeta no super tylko podnieść pęsje.
0
55 latek boi się żony...? to ci dopiero dyscyplina oj biednyś...ty chłopie
0
WIEEEELKIE BRAWA DLA POLICJANTÓW. NALEŻĄ IM SIĘ ZŁOTE MEDALE HEHEHEHEHE> SZKODA ŻE NIE SĄ TACY MĄDRZY I JAK COŚ SIE DZIEJE NAPRAWDE TO NAWET Z SUKI NIE WYSIADAJĄ KOZACZKI. BABKA ZŁAPANA NA TORACH, DZIADEK NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH, PIJACZEK NA PKP.........OD CAŁE POWAŻNE INTERWENCJE. PO CO WOGÓLE PISAĆ TAKIE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!111
0
Fafancullo napisał:
WIEEEELKIE BRAWA DLA POLICJANTÓW. NALEŻĄ IM SIĘ ZŁOTE MEDALE HEHEHEHEHE> SZKODA ŻE NIE SĄ TACY MĄDRZY I JAK COŚ SIE DZIEJE NAPRAWDE TO NAWET Z SUKI NIE WYSIADAJĄ KOZACZKI. BABKA ZŁAPANA NA TORACH, DZIADEK NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH, PIJACZEK NA PKP.........OD CAŁE POWAŻNE INTERWENCJE. PO CO WOGÓLE PISAĆ TAKIE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!111
z ust, tzn z klawiatury mi to wyjoles chłopiee...
0
Nie róbmy niepotrzebnie afery. ______________________________________________________________________________________________ Ostre noże kuchenne do krojenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: