Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZADUZO KURWO SIE NACZYTALAS NA PORODUWCE W ZAMOSCIU JEBAC CIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz z kim gadasz tępa dzido :D Ale twojego pustego łba mi nie szkoda :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzide to na karnym po wyroku juz dostaniesz jebac cie kurwino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kurwo wali koniu rozjebusie piasecki jebac cie w piegi ha ha ha demony sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz mi naskoczyć. Nawet nie wiesz z kim gadasz tępy lachociągu. Oj będziesz razem z tymi frajerami prosić o litość. Te więzienne kurewki zapłacą za wszystko i to z procentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kurwo palo ty i twoja rodzina tp kurwy szmaty matka cie zrobila z przypadku na trasie jo zalali jebac cie na swiateczne sniadanie dostaniesz konnsko pale zastapi ci kielbase a puzniej byka jaja jeszcze kurwo ododzwe sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa do wesela dziecka może tatuś wyjdzie hahahaha nawet jak wyjdzie wcześniej to i tak go zapuszkują. Komunie na bank obejrzy tylko na zdjęciach hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepa kurwo jestem na wolnosci ja komunie aty kurwo swoja rodzine jak padnie na raka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah na wolności.... zależy co rozumiesz poprzez wolność. Siedzisz w pierdlu bo nawet sie sprawa jeszcze nie skończyła. Zresztą to pisze piasecka kurewka a nie żaden z tych amatorów cudzej własności. Niech gniją jak najdłużej! Jak wyjdą za wcześnie to dołożę starań żeby wrócili za kraty w trybie natychmiastowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurewka to twoja matka podalbymci nr ale nie bo znowu pedale wezmiecie na podsluchy kurwo za cienki jestes zeby dplozyc sprawa jest 15 kwietnia przyjc jajca polizesz i pujdziesz tak robisz na komendzie tryb masz zjechany na dupie psie ida swieta jak bedziesz wpierdalal jajko to wyobras sobie jak ojciec cie molestowal jak byles maly jebac cie paruwenjo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENUA!!!, żenujące i żałosne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryk piaseckiej patologii. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem do czego bijesz do tej kurwy co ma krzrywe zeby i ztesciwo spala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majtki ma zulte sluhcaj kolego kiedys kurwe zaprosilem do altany ze swoim fagasem i odwiozlem smierdzialo odniej pasztet ze wsi majtki ma zulte guwno jebane jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam lamusy? Wygodnie w celi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam buraki? Wygodnie w pasiakach? Hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...