Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lordzie, ciekawe czy byś był taki cwaniak jakby do ciebie sie wbili?? i przy okazji powinni cie przecwelić parówo. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedziecie tacy madrzy jak wyjdą ! a ta cala Viki suka zostanie rozjechana walcem . takie ku*** rozjezdzalbym walcem jebac was wszytskich.  madrzy tutaj jestecie a w rzzeczywistosci to konie i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lordowie - a Ty co, już nas straszysz? Może jesteś ich rzecznikiem! Kazdy musi pracować, by móc związać co miesiąc  koniec z końcem. Nie wiem, czy wszyscy zatrzymani mieli zatrudnienie, ale Anna G. nie zhańbiła się praca przeżywszy 53 lata? I to na byc OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak TUSKU żyć??? jak żyć ?????
Po prostu weź się do roboty :) uczciwi ludzie również z Piask jak nie mogą znaleźć tutaj pracy to wyjeżdżają i pracują uczciwie gdzie indziej. Zaciskają zęby i pracują, nikt im nie pomaga. Nie idą ukraść komuś bo tak są wychowani przez swoich rodziców. Ty też tak możesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu weź się do roboty :) uczciwi ludzie również z Piask jak nie mogą znaleźć tutaj pracy to wyjeżdżają i pracują uczciwie gdzie indziej. Zaciskają zęby i pracują, nikt im nie pomaga. Nie idą ukraść komuś bo tak są wychowani przez swoich rodziców. Ty też tak możesz :)
Ty klarnecie bosy !!  to mam jechać na obczyznę i du pą zarabiać ?? wyślij swoją matkę lub siostrę a nie pisz pierdół. Konstytucja tego kraju gwarantuje nam pracę i uczciwą za nią płacę, ale najgorzej jak dorwali się do tej władzy aferzyści i złodzieje,dlatego ja też uważam że Tusk musi odejśći to natychmiast !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna AFERA w ZUS-ie,ustawiony kolejny przetarg na 600 milionów, też uważam że Tusk musi odejść zanim rozkradną to co jeszcze zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty klarnecie bosy !!  to mam jechać na obczyznę i du pą zarabiać ?? wyślij swoją matkę lub siostrę a nie pisz pierdół. Konstytucja tego kraju gwarantuje nam pracę i uczciwą za nią płacę, ale najgorzej jak dorwali się do tej władzy aferzyści i złodzieje,dlatego ja też uważam że Tusk musi odejśći to natychmiast !
Jeśli umiesz tylko dupą to zarobisz i tutaj :))) niektórym nawet studia nie pomogą jak się robić nie chce i żaden Tusk nie ma tu nic do rzeczy . Fak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli umiesz tylko dupą to zarobisz i tutaj :))) niektórym nawet studia nie pomogą jak się robić nie chce i żaden Tusk nie ma tu nic do rzeczy . Fak
Czytaj CIOTO powyżej,afera w ZUSie,afera z jego synem w tle AMBER-gold dalej BUCU nie widzisz związku ??  całe życie będziesz robił chójowi na kapelusz i nawet CIOTO nie poczujesz,ale na twoją pociechę jest w tym kraju więcej takich idiotów,nie jesteś więc sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty klarnecie bosy !!  to mam jechać na obczyznę i du pą zarabiać ?? wyślij swoją matkę lub siostrę a nie pisz pierdół. Konstytucja tego kraju gwarantuje nam pracę i uczciwą za nią płacę, ale najgorzej jak dorwali się do tej władzy aferzyści i złodzieje,dlatego ja też uważam że Tusk musi odejśći to natychmiast !
Jeśli umiesz tylko dupą to zarobisz i tutaj :))) niektórym nawet studia nie pomogą jak się robić nie chce i żaden Tusk nie ma tu nic do rzeczy . Fak  
Ty klarnecie bosy !!  to mam jechać na obczyznę i du pą zarabiać ?? wyślij swoją matkę lub siostrę a nie pisz pierdół. Konstytucja tego kraju gwarantuje nam pracę i uczciwą za nią płacę, ale najgorzej jak dorwali się do tej władzy aferzyści i złodzieje,dlatego ja też uważam że Tusk musi odejśći to natychmiast !
Droga Violu-studentko III roku jeśli nią jesteś naprawdę to oto smutna prawda. Tusk jest zły bo jest aferzystą owszem próbował coś zrobić i parę rzeczy mu się udało a parę nie. Więc jest alternatywa - PIS - spadkobiercy Porozumienia Centrum braci Kaczyńskich i afera FOZZ (przeczytaj ile co i komu jak umiesz czytać), Twój Ruch - lewacka partia Pana P który raczej zamiast o twój ekonomiczny byt będzie walczyć o gejów lesbijki i gender :) oraz SLD (PZPR) z całym ich ogonem kolesi a także PSL z ich układami, rozdawaniem sobie stanowisk (nawet u nas) nastawionymi na przetrwanie i gotowymi na wszystkie układy. Kto o ciebie powalczy? Musisz raczej sama o siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlaków,nas wszystkich komuchy rąbią na grube miliardy i tu nikt się nie przejmuje i nie robi z tego takiego szumu medialnego. Ot i w tym cały fenomen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj CIOTO powyżej,afera w ZUSie,afera z jego synem w tle AMBER-gold dalej BUCU nie widzisz związku ??  całe życie będziesz robił chójowi na kapelusz i nawet CIOTO nie poczujesz,ale na twoją pociechę jest w tym kraju więcej takich idiotów,nie jesteś więc sam.
Może przetłumaczysz to na polski bo tego co napisałeś nie rozumię "senatorze"? Taki język świadczy o tym że chyba nie wiele klas masz na koncie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że temat zszedł na politykę i wydaje mi się że ktoś tu chce w temacie o złodziejach stwierdzić że to wina Tuska (Tusk również jest winien zmianom klimatu, nadmiernemu rozmnażaniu się populacji komarów, oraz chorobom wenerycznym) ale ci ludzie nie ukradli z biedy tylko z chęci zysku i śmiali się z tego że są bezkarni. Nie ma dla nich usprawiedliwienia bo ukradli coś na co ktoś cięzko zapracował oraz niszczyli mienie. Można żyć uczciwie i większość żyje, a takich trzeba izolować. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec tych nie wychowanych, zdemoralizowanych do szpiku kości ludzi powinno zastosować się karę popularną w średniowieczu: NA SZUBIENICE Z NIMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że temat zszedł na politykę i wydaje mi się że ktoś tu chce w temacie o złodziejach stwierdzić że to wina Tuska (Tusk również jest winien zmianom klimatu, nadmiernemu rozmnażaniu się populacji komarów, oraz chorobom wenerycznym) ale ci ludzie nie ukradli z biedy tylko z chęci zysku i śmiali się z tego że są bezkarni. Nie ma dla nich usprawiedliwienia bo ukradli coś na co ktoś cięzko zapracował oraz niszczyli mienie. Można żyć uczciwie i większość żyje, a takich trzeba izolować. Tyle.
Nie na politykę ,tylko na złodziei,przecież o Tusku piszemy,czy może się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przetłumaczysz to na polski bo tego co napisałeś nie rozumię "senatorze"? Taki język świadczy o tym że chyba nie wiele klas masz na koncie?
Zależy kto pyta?? miękka pyta ?? i czy to wywiad dla radia czy TV czy może TVN ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że temat zszedł na politykę i wydaje mi się że ktoś tu chce w temacie o złodziejach stwierdzić że to wina Tuska (Tusk również jest winien zmianom klimatu, nadmiernemu rozmnażaniu się populacji komarów, oraz chorobom wenerycznym) ale ci ludzie nie ukradli z biedy tylko z chęci zysku i śmiali się z tego że są bezkarni. Nie ma dla nich usprawiedliwienia bo ukradli coś na co ktoś cięzko zapracował oraz niszczyli mienie. Można żyć uczciwie i większość żyje, a takich trzeba izolować. Tyle.
Dlaczego więc tak szybko wyciszyli sprawę Amber-Gold,jesteś jak cała ta komunistyczna reszta która chce tych złodziei ukrywać a zajmować się płotkami i złodziejami za parę stówek a tamci rąbią miliardy. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że temat zszedł na politykę i wydaje mi się że ktoś tu chce w temacie o złodziejach stwierdzić że to wina Tuska (Tusk również jest winien zmianom klimatu, nadmiernemu rozmnażaniu się populacji komarów, oraz chorobom wenerycznym) ale ci ludzie nie ukradli z biedy tylko z chęci zysku i śmiali się z tego że są bezkarni. Nie ma dla nich usprawiedliwienia bo ukradli coś na co ktoś cięzko zapracował oraz niszczyli mienie. Można żyć uczciwie i większość żyje, a takich trzeba izolować. Tyle.
Ja uważam że cały czas jak najbardziej o złodziejach się tu pisze, o tych największych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac Bandochów!!! A co ich kobiety na to i dzieci które zostawili !!!! Przyznali sie za co "Majciarze" siedzieli pierwszym razem!!! Recydywa...żałosna !!! Debile jak kraśc to miliony !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu weź się do roboty :) uczciwi ludzie również z Piask jak nie mogą znaleźć tutaj pracy to wyjeżdżają i pracują uczciwie gdzie indziej. Zaciskają zęby i pracują, nikt im nie pomaga. Nie idą ukraść komuś bo tak są wychowani przez swoich rodziców. Ty też tak możesz :)
Donald oszołomie POwski.Tusk to nasz pracownik który ma poprawiać sytuacje w kraju a nie go nisczzyć jak to robi.Polska to nie jest prywatna własność POwskich złodziei aby kazali ludziom wyjedżać za pracą.Biora pensje z naszych podatków aby tu robic miejsca pracy a nie mnozyc imigracje zarobkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty klarnecie bosy !!  to mam jechać na obczyznę i du pą zarabiać ?? wyślij swoją matkę lub siostrę a nie pisz pierdół. Konstytucja tego kraju gwarantuje nam pracę i uczciwą za nią płacę, ale najgorzej jak dorwali się do tej władzy aferzyści i złodzieje,dlatego ja też uważam że Tusk musi odejśći to natychmiast !
Popieram Viola.Te tłumoki popierajace tuska to banda złodziei i niemyslących lemingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeba'was zlamasy elita pospolita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...