Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszust?

Utworzony przez Robert Ś., 24 maja 2012 o 23:02
Czy (...) zapomniał o oddaniu długu w kwocie 10 000 zł, który miał spłacić do 31 kwietnia 2012r. czy po prostu jest OSZUSTEM? Świderek Robert.
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2012 o 09:55
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niewiem, ale (...) (wraz z konkubiną i jej córką), który aktualnie wynajmuje mieszkanie (...) jest z pewnością oszustem. Wynajmował u mnie mieszkanie przez kilka miesięcy, po czym uciekł nie opłacając rachunków i zostawiając po sobie jedynie dług. Uczulam na tę parę! Ale co się odwlecze to nie uciecze...
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2012 o 09:56
0
witam pana Roberta Ś. tak jest oszustem bo ja to samo mam juz rok czasu czekam na pieniadze i do tej pory nie odzyskalam. Chciałabym sie z panem zkontaktowac. Czy dal mi pan swój adres e-mail bo nie chcialabym pisac na forum. prosze o odpoeirdz
0
Czy ktoś miał w niedalekim czasie wesele na Którym grało (...) ? bo chciałbym wiedziec czy wszystko było wporzadku bo dowiedziałem się dużo niepokojących wiadomości,mianowicie nie stawienie się na umówiona imprezę,długi,itp bardzo proszę o odpowiedz pozdrawiam i przestrzegam
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2012 o 09:57
0
PAN DAREK GRAŁ NA MOIM WESELU A TAKŹE U MOICH ZNAJOMYCH NIGDY NIE ZAWIODL ANI NIKOGO NIE OSZOKAL TAKŹE POD WZGLĘDEM FINANSOWYM PEŁEN PROFESJONALIZM.A TAK NA MARGINESIE PROPONOWA BYM NIKOGO NIE OCZERNIAĆ NA FORUM PUBLICZNIE ! Jeźeli ktos chce pogadać na ten temat moge podać tel.!
0
Panie Martin. Zespół (...) MA GRAC NA MOIM WESELU ZA ROK CZY TO JEST PROFESJONALNA FIRMA? JAKIE ZDJECIA ROBI FOTOGRAF W PLENERZE??
Ostatnio edytowany 14 września 2012 o 13:36
0
moje wesele bylo ponad rok temu zamawialem kompleks materialy typu video foto super plener byl w skansenie bardzo fajne foty szybki czas realizacji POLECAM!
0
A zespół dobrze grał?
0
slyszalam o nim i dobre rzeczy i troche niepokojace dlatego pytam bo mam podpisana umowe z nim i niewiem czy sie nie wycofac
0
Byłam w tą sobote na weselu z tym zespołem REWELACJA!! Pelen profesjonalizm pod kazdym względem! Gorąco polecam!
0
macie namiary na fotografa zespolu (...) lub zdjecia jakie robi??
Ostatnio edytowany 14 września 2012 o 13:36
0
Cos tu jest nie tak!!!!!Uśmiałam się czytąc wpis o --konkubinie- córce- jakimś mieszkaniu wynajmowanym przez (...) . Tak się składa że jestem ich sąsiadką i wiem na pewno,że nigdy nie miał córki tylko dwóch synów, od17 lat jedną ŻONĘ!! i nie wynajmuje mieszkania bo ma własnościowe od 11lat. Nie piszcie głupot bo to jest jakaś ściema. Znam człoweka bardzo dobrze!!!A WY?????????
Ostatnio edytowany 14 września 2012 o 13:35
0
A my też!Drugi wpis dotyczy kogo innego(wczesniej były podane dane osobowe ale zostały usunięte),równie uczciwego jak pan K...
0
co to jest ten gangster to jakas gra?? nie oto mi chodzilo heheh
0
martin napisał:
PAN DAREK GRAŁ NA MOIM WESELU A TAKŹE U MOICH ZNAJOMYCH NIGDY NIE ZAWIODL ANI NIKOGO NIE OSZOKAL TAKŹE POD WZGLĘDEM FINANSOWYM PEŁEN PROFESJONALIZM.A TAK NA MARGINESIE PROPONOWA BYM NIKOGO NIE OCZERNIAĆ NA FORUM PUBLICZNIE ! Jeźeli ktos chce pogadać na ten temat moge podać tel.!
tak prosze o tel bo p K. tez mnie oszukał
Ostatnio edytowany 5 listopada 2012 o 15:17
0
Pożyczył z mojej firmy sprzęt na ok 20 tysięcy złotych po czym przepadł. To jest zwykły oszust, mam zeskanowane jego 2 dokumenty tożsamości wiec jak ktoś chce mogę podać dane. Dowiadywałem się też w kilku miejscach na jego temat i nie jestem pierwszą oszukaną osobą bo jest ich dużo więcej
0
Chce tylko dodać, że komentarze powyżej dotyczą (...) !! Bardzo proszę jeżeli decydujecie się kogoś opisywać to piszcie o kogo chodzi, żeby inne zespoły i ludzie nie byli mylone z tym człowiekiem (...) !!!
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2013 o 11:15
0
Zgadza się, Chodzi o zespól (...)
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2013 o 11:15
0

Dodaj odpowiedź:

Temat zamknięty. Nie można dodawać nowych postów.