Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszust zbierał pieniądze za zaległy czynsz

Utworzony przez dawny sąsiad, 25 marca 2009 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Zbyszek kieliszek drobny menel kanciarz okradl własną konkubine i jej chorą matkę zawsze robił przekręty i opowiadał że kasuje długi pewnie go wypuszczą za niską szkodliwośc społeczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro o czynszu temat to przy okazji zapytam. Jaki czynsz płacicie za mieszkanie w danym mieście. Najlepiej gdyby pisały osoby najmujące mieszkania TBS bo ja właśnie takie zamieszkuję i już mnie krew zalewa Czy ktoś wie od czego zależy stawka czynszu w danym mieście czy województwie. Słyszałem że od wskaźnika przeliczeniowego którego ustala wojewoda, ale nie wiem jak to przeliczyć i czy to dotyczy również mieszkań z zasobów TBS . I jeszcze pytanko: czy wie ktoś czy tbs Gliwice planuje jakąś inwestycję w najbliższym czasie ? Pytam bo aktualnie mieszkam w tbs w Będzinie i pasowało by mi Gliwice. Ewentualnie z kimś zamienić, chociaż nie wiem jak to prawnie wygląda bo ta cała ustawa tbs jest tak pogmatwana że szkoda gadać. Każdy pracownik tbsu interpretuje zapisy ustawy inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...