Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac do kupienia za jedyne 2,5 mln

Utworzony przez andzia, 18 czerwca 2009 o 07:57 Powrót do artykułu
dobre żarty "Orlik" w Mełgwi kto go widział i gdzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pelowcy maja pieniadze to sie wzbogaca na panstwowym znuw. A biedak co to nie ma bedzie mu za slugusa robil i budowal i renomowal cale posiadlowsc. A glupi narod na nich jeszcze oddal swoj glos i tylko beszczelnego wstydu calemu regionowi narobi. Oszwabia nas znow i rzeczpospolita ludowa polska wykorzystac i wydojic chca.
0
"Z przyszłymi właścicielami chcemy mieć dobre relacje i będziemy o tym wszystkim rozmawiać" ---- pewnie już przetarg ustawiony ---- przyszli właściciele czekają aby wyłożyć symboliczną sumkę. 2, 5 miliona za pałac i 7 ha parku z drzewostanem. Toż pod Lublinem i w Lublinie za większe domki chcą od 1 do 2 mln PLN. "By żyło się lepiej --- niektórym".
0
Niech mi Pan Wacław Motyl pokaże "Orlika" w Mełgwi, będę bardzo wdzięczna, bo ja, jak do tej pory, nie jestem w stanie go odnaleźć, chociaż często wychodzę z domu i dobrze znam Mełgiew:) Gdyby szkoła w Mełgwi miała takie luksusy jak gmina, to by było wspaniale.
0
oj wacek wacek kiedy zakonczy sie ten cyrk z toba w rli glownej. ??
0
~Bartek~ napisał:
"Z przyszłymi właścicielami chcemy mieć dobre relacje i będziemy o tym wszystkim rozmawiać" ---- pewnie już przetarg ustawiony ---- przyszli właściciele czekają aby wyłożyć symboliczną sumkę. 2, 5 miliona za pałac i 7 ha parku z drzewostanem. Toż pod Lublinem i w Lublinie za większe domki chcą od 1 do 2 mln PLN. "By żyło się lepiej --- niektórym".
Stan do przetargu i kup ruinę za kilka milionów! Nikt Ci tego nie zabroni. Po co wypisywać idiotyzmy w imię zaistnienia na forum? Teraz rynek kształtuje ceny i ten wygrywa, który więcej zapłaci. Mnie nie stać na taki luksus, wiec nie kupie, ale tez i nie poważę się szargać dobrego imienia tych, których stać na wydanie dużych kwot. Nie umiałam zarobić milionów, ale tez i nie zazdroszczę ich nikomu.
0
ALE CO TO DLA PANA WOJTA JUZ PAWILON ODDAL TO TERAZ PALAC !!!!!!!!!!!!!!(ZENADA)
0
Nonono a ja słyszałem że już niejaki pan Cioczek go kupił.Czyżby się wycofał z tej inwestycji?
0
Zastanawiam się kiedy to się w końcu skończy, te rządy matołów i krętaczy. Ludzie, to co ten nasz wójt wyprawia, to się w głowie nie mieści... W Mełgwi jest boisko - to samo od ponad 20 lat - zamoknięte, zarośnięte, nie dające się do grania... Ono nie nadaje się do niczego... Wstyd, żeby taka gmina nie miała porządnego boiska... budowy Orlika jeszcze nie rozpoczęto... Do tej pory były ważniejsze inwestycje w Mełgwi np. fontanna i 3 stawy rybackie, żeby młodzież miała gdzie pić, na stawach helikopter - piękna wizytówka naszej gminy. Przypomnijmy sobie artykuł o obserwatorium i tych tłumach korzystających z niego... kto wymyśla te bajki, bo my mieszkańcy Mełgwi dowiadujemy się o tym z gazet... Znając naszego pana Wacka (jego przeszłość kryminalną, sprawy w sądzie, przekręty sprzed lat) to przetarg na zakup tego Zespołu w Podzamczu już dawno jest ustawiony... Poza tym nie ma co liczyć na luksusy w mającej rzekomo powstać szkole, bo przecież szkolnictwo to jest "wrzód na du.." naszego szanownego pana wójta, który najchętniej polikwidowałby wszystkie szkoły... ale nie ma co się dziwić, człowiekowi, który sam nie ma wykształcenia, jest prymitywny i zaściankowy, poza tym otacza się ludźmi na swoim poziomie... Zapraszam Panią redaktor do Mełgwi, do rozmowy z jej mieszkańcami, z radnymi, ciekawe czy mają to samo do powiedzenia, co pan wójt Motyl...
0
Mi się akurat pomysł podoba. Po co mają stać zniszczone zabytki, które są państwowe..No po co? Mamy resztki ich oglądać z zewnątrz; patrzeć jak niszczeją w oczach, a ich środka mimo, że państwowe zobaczyć nie można bo: albo grozi zawaleniem, albo już go właściwie nie ma, albo też ktoś tam mieszka itp itd. Niech gminy sprzedają tym, którzy o nie zadbają wyremontują...jak będzie ktoś łebski to na tym zarobi, ale przynajmniej zabytki zostaną uratowane. Mam tylko nadzieję, że w umowie sprzedaży będzie zaznaczone, iż właściciel nie ma prawa go sprzedać przez parę lat, zobowiązuje się do wyremontowania i nie ma prawa to wyburzenia, ani zniszczenia parku i stawów. Jeszcze tylko żeby pieniądze ze sprzedaży poszły na ratowanie innych zabytków...wtedy byłoby idealnie..ale jestem realistą i pewnie pieniądze przepadną na bieżące wydatki gminy...ale przynajmniej zabytek zostanie uratowany...Myślę, że warto. Pozdrawiam
0
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istnieje tylko na papierze. A przy okazji, jeśli już tutaj mogę się wypowiedzieć na temat praw, którymi rządzi się nasz urząd gminy, to wyrażam swoje ogromne ubolewanie. Nad czym?A nad tym, że na każdych wyborach w komisji są te same twarze. Dzieci tych samych twarzy, a niebawem pewnie i ich wnuki. Jest to odrażające, że osoby pracujące w gminie zasiadają w komisji żeby się nachapać dodatkowych pieniędzy i dać do koryta swoim dzieciom. Jeśli przeczytają to odpowiednie osoby, to będą wiedziały, że o nich mówię. Jestem studentką, nie pracuję podczas roku akademickiego, ale w niedzielę mogłabym zasiąść w wyborach i zarobić chociaż na dojazdy autobusem do miasta. Niestety nie mam takiej szansy. W losowaniu wyłaniane są zawsze te same osoby. A tak w ogóle, to gratuluję im. Mają niebywałe szczęście, zawsze wypada na nich. Nie ma to jak mieć farta w grach losowych. Helikopter na wodzie i fontanna stylizowana na tą znajdującą się w Rzymie, mówią same za siebie. Mówią o tym, że gmina Mełgiew jest zacofana. Panie Wacławie Motylu, pana czas już dawno powinien się zakończyć. Niestety nikt nie wygra z pana elektoratem, który tworzą pracownicy urzędu gminy, ich dzieci, wnuki oraz powinowaci do 4 stopnia w lini bocznej. Rządy tzw ekipy "motylowskiej" są obrazą dla ludzi wykształconych, których horyzonty sięgają dalej aniżeli horyzonty wszystkich razem wziętych pracowników urzędu gminy w Mełgwi. Już dawno wójtem powinien zostać człowiek młodszy, bardziej światły, a nie osoba niewykształcona, która nie potrafi sklecić poprawnego językowo i stylistycznie zdania w języku polskiem, nie mówiąc o innych językach. Jeśli mogę dodać, to chcę także nadmienić, że prowadzenie gminnego ośrodka kultury przez osobę, która z kulturą nie ma nic wspólnego, nie jest dobrym wyjściem. Powiedzmy sobie szczerze. Urząd gminy to głęboki PRL. Ludzie obudźcie się!! Powiem szczerze, otwiera mi się wirtualny nóż w kieszeni na samą myśl o tych wszystkich, którzy znajdują się na swoich stołkach przez przypadek. Mam nadzieję, chociaż już coraz mniej jej posiadam, że ten bałagan się skończy wraz z odejściem pana Wacława M. Że wraz z nim odejdą osoby niekompetentne, członkowie ich rodzin, którzy są upychani gdzie się da. Niech odejdzie ta cała szajka starych emerytów i rencistów. Dajcie pracować młodym. Zajmijcie się wychowywaniem wnuków. Nie każcie im pracować w gminie, nie zmuszajcie ich do chodzenia do tego pseudo domu kultury do pani Adamiec, Stoczkowskiej. Dajcie nam żyć! Zegnam:)
0
W końcu ktoś poruszył temat tej "naszej" żałosnej "kultury"... Chyba nie ma nadziei, że w naszej gminie coś się w niedalekiej przyszłości zmieni... wójt do końca życia nie zrezygnuje z posady, a jeśli to nastąpi, to wsadzi na ten stołek kogoś znajomego, kogoś kto będzie krył jego matactwa... kogoś, kto utrzyma na stanowiskach tę całą kadrę... Mój przedmówca się w jednym pomylił, nasz kochany Wacuś zatrudnia młodych ludzi - coraz więcej...Tylko oni nie mają wykształcenia, albo mają - ale nie związane z funkcją, która pełnią... Ale co się dziwić, skoro w radzie gminy ministrem ds oświaty, kultury i sportu jest grabarz... inspektor ds oświaty po zootechnice, itp.... Podejrzewam, że moje dzieci nie doczekają się pozytywnych zmian... I tak... Adamcowa dalej będzie wielką panią od pseudokultury, w której tylko kicz się wystawia i oprawia w srebrne ramy, kicz którego nikt nie ogląda... Jarzębatki dalej będą się włóczyć po kurortach... o prawdziwych kołach zainteresowań (modelarstwo, teatr, fotografia) z wykształconymi instruktorami, możemy zapomnieć... To jest kultura dosyć obca pani Adamiec... Ta baba chyba nie zdaje sobie sprawy ze swojego prymitywizmu i braku obycia... a jej zasób słownictwa... Proponuję pani Teresce na najbliższych dożynkach wręczyć puchar - wieeelką "Cukiernicę"... Za całokształt Ps. szklana cukiernica to standardowa nagroda dla dzieci - uczestników wszelkich festiwali organizowanych przez tą panią... A może lepszy byłby tłuczek...
0
Wacek Motyl to złodziej i do nie wyobrażalnych rozmiarów łapowkarz tyle pieniedzy co on wzial za traktorki i pare innych inwestycji to sie w glowie nie miesci a jeszcze chce zarobic na podzamczu...kiedy to sie skonczy??? powinien sie ktos tym zainteresowac i powiadomic prokurature.
0
Kontynuując wypowiedź mojego poprzednika odnośnie mełgiewskiej kultury, której więcej jest w jogurtach danone, to dodam, że obrazy znajdujące się w gminie są bardzo "gustowne". Btw, kto decydował o ekspozycji tak niemodnych, mdłych i kiczowatych prac? Jeśli komuś podobają się takie pejzaże, to niech zawiesi sobie w salonie przy jelenich porożach. Drodzy rządzący! Ludzie domagają się wyższej kultury, a nie takiego bezguścia! Chciałabym, aby moje dzieci robiły coś naprawdę ciekawego, interesującego, nowatorskiego..Nie chcę myśleć o tym, że mój potomek za śpiew lub rysunek może dostać kiedyś cukiernicę..Chybabym oddała ją urzędowi gminy, w celu przyozdobienia ich salonów. Odnośnie młodej kadry gminy mam wiele do powiedzenia. Szkoda, że strona gminy Mełgiew nie zawiera forum. Jest wiele sugestii, którymi władze gminy mogłyby się posłużyć. Natężenie nepotyzmu jest bardzo duże. Proszę spojrzeć kto jest redaktorem naczelnym gazety mełgiewskiej..Czyżby to był syn bibliotekarki? Tak! Ciekawe jakim sposobem otrzymał tę posadę..Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to jeśli ktoś podejmuje się tworzenia gazety gminnej, to niech przynajmniej się tego fachu nauczy. Bo poziom tego pisma, jego szata graficzna, są na poziomie żenującym. Jestem osobą bardzo emocjonalną i przeżywam to, co się dzieje w naszej gminie. Jest mi naprawdę wstyd za poziom niektórych osobistości gminy. Pan wójt znalazł sobie bardzo szeroki elektorat, który stanowią pracownicy gminy, ich dzieci, wnuki a nawet powinowaci do trzeciego stopnia lini bocznej włącznie. Panie wójcie, niech pan jeszcze trochę wytrwa, być może będzie pan sprawował swoją funkcję dożywotnio. Wtedy dostanie pan odznakę za najdłuższą w historii kadencję. Wiem, że z takimi możliwościami, korzyściami, pieniędzmi trudno się rozstać. Ale niech pan zrobi jedną dobrą rzecz dla tej gminy. Niech pan odejdzie. Odnośnie przewodniczącego rady, który jest grabarzem. Panie Wicie! Aby być osobą kompetentną i odpowiednią na takie stanowisko, należy reprezentować kręgi osób kulturalnych, w każdym tego słowa znaczeniu. Pan może się jedynie pochwalić słabą erudycją, zerowym poczuciem wstydu, brakiem klasy i wyczucia. Gdy słucham pana na publicznych wystąpieniach, czuję się jak w czeskim filmie - nie wiem o co chodzi! Zalewam się rumieńcem wstydu, chcę uciekać i zapomnieć. Panu też już podziękujemy. Niech pan się zajmie lepiej grobami, to całkiem dobrze panu wychodzi. Niech nie myśli pan, że jest ponad. Nie jest pan. Pozdrawiam
0
Być może Pan Wacław pomylił orlika z "sępikiem"?? WDK to rzeczywiście istny wehikuł czasu, od 20 lat bez zmian, ciągle te same nieśmiertelne hity. Zapewne w myśl zasady po co ryzykować z nowym i nieznanym jeśli mamy stare dobre i sprawdzone...
0
walker napisał:
Wacek Motyl to złodziej i do nie wyobrażalnych rozmiarów łapowkarz tyle pieniedzy co on wzial za traktorki i pare innych inwestycji to sie w glowie nie miesci a jeszcze chce zarobic na podzamczu...kiedy to sie skonczy??? powinien sie ktos tym zainteresowac i powiadomic prokurature.
donosisz w niewłaściwe miejsce !!!!
0
Co powiecie na stworzenie niezależnego forum poruszającego sprawy w Naszej Gminy?? Jeżeli chodzi o przekręty jakie mają miejsce w gminie to można by zainteresować odpowiednie organy....może na początek media a potem jak już machina ruszy to się samo wszystko oczyści....
0
Aneta. napisał:
Stan do przetargu i kup ruinę za kilka milionów! Nikt Ci tego nie zabroni. Po co wypisywać idiotyzmy w imię zaistnienia na forum? Teraz rynek kształtuje ceny i ten wygrywa, który więcej zapłaci. Mnie nie stać na taki luksus, wiec nie kupie, ale tez i nie poważę się szargać dobrego imienia tych, których stać na wydanie dużych kwot. Nie umiałam zarobić milionów, ale tez i nie zazdroszczę ich nikomu.
Czyżby komentarz na zamówienie??
0
Zniesmaczony napisał:
Co powiecie na stworzenie niezależnego forum poruszającego sprawy w Naszej Gminy?? Jeżeli chodzi o przekręty jakie mają miejsce w gminie to można by zainteresować odpowiednie organy....może na początek media a potem jak już machina ruszy to się samo wszystko oczyści....
ja jestem za forum
0
Ja się nie znam na tworzeniu forów etc, ale jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, to mogą przyrzec, że będę się na tym forum udzielać. Jeśli chodzi o Pana Wacława, to i tak "beknie" za swoje machlojki. On dobrze wie, że jego bezkarne dni są policzone:)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: