Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac do kupienia za jedyne 2,5 mln

Utworzony przez andzia, 18 czerwca 2009 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Moi mili przedmówcy, nie jest łatwą sprawą zainteresować media, bo one piszą co chcą, a chcą to co wójt im zagra. Chyba, że znacie jakiegoś dziennikarza, który pisze prawdę... Mógłby np napisać artykuł o tym jak tyle lat taki deb*** utrzymał się na stołku, kto go wybiera i popiera... To jest swojego rodzaju fenomen na skalę ogólnopolską... Ile jest gmin, w których wójt nie zmienił się od ponad 16 lat?... Przez te wszystkie lata Wacek wyrobił sobie takie chody, że chyba jest nie do ruszenia... Przecież były kontrole z NIK i RIO i wszystko jest w porządku... poza tym pamiętacie sprawę sprzed kilku lat (było to przed ostatnimi wyborami) dotyczącą przekrętów w Krępcu. Prokurator żądał dla Motyla i ówczesnego zastępcy (następny jełop) Pydy chyba z 10 lat więzienia. Sprawa ciągnęła się bardzo długo... Wacuś tyłek chciał ratować i nagle zachorował na raka... Obłożnie chory, biedny, cierpiący... po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego przystąpił sobie do wyborów... cudownie ozdrowiały... Można rzec, że Mełgiew to gmina cudów... Jest taka strona www.dobrzypolitycy.pl, gdzie można oceniać każdą osobę z samorządu. Może tam się uda podyskutować... Mam nadzieję, że więcej osób się wypowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że Mełgiew jest gminą cudów dla pracowników gminy z Wacławem Motylem na czele, a nie dla zwykłych mieszkańców. Bardzo chętnie wypowiem się na temat kilku bardzo ważnych osób mełgiewskiej gminy. Zachęcam również inne osoby do wyrażania swoich opinii. My mieszkamy w Mełgwi i mamy prawo przynajmniej się wypowiedzieć, bo nie mówię o tym, żeby coś zrobić. Niestety tyłki tych krętaczy są na dzień dzisiejszy, nie do ruszenia. Mam jednak nadzieję, że ten cyrk się kiedyś skończy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się... Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się... Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Ostatnio edytowany 28 lipca 2009 r. o 10:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe Forum Gminy Mełgiew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto ma na to chrapkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem przejazdem w tym podzamczu pałac jeszcze z zewnątrz nie zdewastowany, w oficynie mieszkają ludzie slams jakich mało problem alkocholowy jest napewno bo to co widziałem bedąc tam godzine to daje obraz . w odległości ok. 70 metrów jest barak po zabudowaniach dworskich tam też mieszkają ludzie w fatalnych warunkach, mysle że ten wójt z Mełgwi to niegospodarny gość, bo miec takie slamy i nie może zaradzic temu to wstyd. Tam mieszka z tego co widziałem ok. 3- 4 rodzin prawdopodobnie patologia społeczna. Dziwie się że wójt nic nie robi, z tym problemem powinna sie tam znależc telewizja tvn polsat lub tv1 i pokazac jak ludzie w XXIw. mieszkaja - pokazać tego wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam napisał:
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istnieje tylko na papierze. A przy okazji, jeśli już tutaj mogę się wypowiedzieć na temat praw, którymi rządzi się nasz urząd gminy, to wyrażam swoje ogromne ubolewanie. Nad czym?A nad tym, że na każdych wyborach w komisji są te same twarze. Dzieci tych samych twarzy, a niebawem pewnie i ich wnuki. Jest to odrażające, że osoby pracujące w gminie zasiadają w komisji żeby się nachapać dodatkowych pieniędzy i dać do koryta swoim dzieciom. Jeśli przeczytają to odpowiednie osoby, to będą wiedziały, że o nich mówię. Jestem studentką, nie pracuję podczas roku akademickiego, ale w niedzielę mogłabym zasiąść w wyborach i zarobić chociaż na dojazdy autobusem do miasta. Niestety nie mam takiej szansy. W losowaniu wyłaniane są zawsze te same osoby. A tak w ogóle, to gratuluję im. Mają niebywałe szczęście, zawsze wypada na nich. Nie ma to jak mieć farta w grach losowych. Helikopter na wodzie i fontanna stylizowana na tą znajdującą się w Rzymie, mówią same za siebie. Mówią o tym, że gmina Mełgiew jest zacofana. Panie Wacławie Motylu, pana czas już dawno powinien się zakończyć. Niestety nikt nie wygra z pana elektoratem, który tworzą pracownicy urzędu gminy, ich dzieci, wnuki oraz powinowaci do 4 stopnia w lini bocznej. Rządy tzw ekipy "motylowskiej" są obrazą dla ludzi wykształconych, których horyzonty sięgają dalej aniżeli horyzonty wszystkich razem wziętych pracowników urzędu gminy w Mełgwi. Już dawno wójtem powinien zostać człowiek młodszy, bardziej światły, a nie osoba niewykształcona, która nie potrafi sklecić poprawnego językowo i stylistycznie zdania w języku polskiem, nie mówiąc o innych językach. Jeśli mogę dodać, to chcę także nadmienić, że prowadzenie gminnego ośrodka kultury przez osobę, która z kulturą nie ma nic wspólnego, nie jest dobrym wyjściem. Powiedzmy sobie szczerze. Urząd gminy to głęboki PRL. Ludzie obudźcie się!! Powiem szczerze, otwiera mi się wirtualny nóż w kieszeni na samą myśl o tych wszystkich, którzy znajdują się na swoich stołkach przez przypadek. Mam nadzieję, chociaż już coraz mniej jej posiadam, że ten bałagan się skończy wraz z odejściem pana Wacława M. Że wraz z nim odejdą osoby niekompetentne, członkowie ich rodzin, którzy są upychani gdzie się da. Niech odejdzie ta cała szajka starych emerytów i rencistów. Dajcie pracować młodym. Zajmijcie się wychowywaniem wnuków. Nie każcie im pracować w gminie, nie zmuszajcie ich do chodzenia do tego pseudo domu kultury do pani Adamiec, Stoczkowskiej. Dajcie nam żyć! Zegnam:)
dziecko , przypierniczasz się bezpodstawnie. zawsze w komisji jest 1 ( 2 )osoby z UG. komisja to nie są tylko te 2 osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruina , przykryty grzyb , generalnie żadna okazja , wywalić tyle kasy jak to połowe nie jest warte , dodatkowo grunt mało stabilny jak to w całej Mełgwi ( torfowisko i wysoki poziom wód gruntowych) i ciekawe kto sie tam wpakuje na tę minę . Dodatkowo sąsiedztwo pijaków , złodziejstwa , menelstwa ( od 50 lat albo i wcześniej zasiedlone) na pewno zachęcające nie jest . Dziura zabita dechami . Nie ma tam nic oprócz dziadostwa . Ale kto wie może trafi sie ktoś kto chce utopić parę złotych także polowanie na jelenia otwarte .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...