Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Usunąć handlujących z naszej  ulicy. Tydzień jeden drugi to sami poproszą o przetarg. Ile dostali dotacji to takie targowisko zbudowali. Jak 25m2 to za mało na stragan zawsze można zamienić handlowanie w Piaskach na targ w Michowie, Wysokim lub Wąwolnicy . Przynajmniej będzie uczciwie. Jedna działalność gospdarcza to  jedno max dwa stanowiska. Każdy bedzie miał po tyle samo. A nie jak teraz jeden ma stoisko 3m drugi ma 15m./bo auto dostawcze XXL przy namiocie musi stać a w nim towar na stoisko dla brata, siostry i teściowej0 A opłata targowa 10pln za 1 stoisko. Bo już mnie czasem coś bierze jak o 6.30 musze manewrować miedzy tymi stoiskami. Dobrej nocy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
placza o rezerwacje za 10 zl. ludzie w lublinie co miesiac kupcy placa 120 zl plus oczywiscie cozienne placowe .
0
czy ktoś z was był na tym przetargu? raczej nie więc nie piszcie bzdur,a 10zł.to jest cena wywoławcza za jedno miejsce płacona co miesiąc plus oczywiście opłata targowa
0

Usunąć handlujących z naszej  ulicy. Tydzień jeden drugi to sami poproszą o przetarg. Ile dostali dotacji to takie targowisko zbudowali. Jak 25m2 to za mało na stragan zawsze można zamienić handlowanie w Piaskach na targ w Michowie, Wysokim lub Wąwolnicy . Przynajmniej będzie uczciwie. Jedna działalność gospdarcza to  jedno max dwa stanowiska. Każdy bedzie miał po tyle samo. A nie jak teraz jeden ma stoisko 3m drugi ma 15m./bo auto dostawcze XXL przy namiocie musi stać a w nim towar na stoisko dla brata, siostry i teściowej0 A opłata targowa 10pln za 1 stoisko. Bo już mnie czasem coś bierze jak o 6.30 musze manewrować miedzy tymi stoiskami. Dobrej nocy.
to manewrój sobie o 6
0
USUNĄĆ ICH Z NASZEJ ULICY, niech idą na targowisko. Dajcie żyć innym.
0
Dajcie żyć innym.  
  •  

0
Pan Najda mocno mija się z prawdą, bo jasno z ogłoszenia przetargu wynika, że od 10 zł netto rozpoczyna się licytacja, a nie tyle kosztuje rezerwacja. Ponadto dziwi mnie sprawa wyjaśnienia zwrotu vadium- skoro wpłacający nie wylicytował miejsca, vadium należy zwrócić, nie ma nad czym się zastanawiać. Bezpośrednio sprawa mnie nie dotyczy, chociaż mocno jest za przeniesieniem targowiska, to jego projekt jak zwykle jest odrealniony od potrzeb, bo standardowo w  naszej gminie nie ma żadnych konsultacji społecznych, urzędnicy zawsze wiedzą najlepiej jak co powinno wyglądać - standardowe zdalne sterowanie!
0
Jak sie nie podoba stare targowisko i kupcy proponuje zakupy  w PORABANEJ BIEDRONCE
0
targ w Piaskach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: