Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaski: Ranny motocyklista, kierowca audi uciekł?

Utworzony przez miki, 12 maja 2012 r. o 20:23 Powrót do artykułu
A tablicę rejestracyjną sobie Pan Motocyklista zagiął OCZYWIŚCIE po to, by mu się nie zabrudziła i była czytelna np dla policji. Dobrze, że nie zginął, ale mam nadzieję, ze obolała d*** nauczy go szacunku dla prawa (kodeks DOKŁADNIE opisuje sposób umieszczania tablic rejestracyjnych) i zdrowego rozsądku. Jeśli nie, znów zadziała darwinowska selekcja genów :-///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy motocyklista jechał przepisowo ??? Nie sądzę - takim motocyklem nie jeździ sie 90 km/h, a poza tym - na fotce jest widoczna tablica rejestracyjna wyraźnie zagięta - jest to ,,ochrona" przed fotoradarem lub Policją, która nie mogła by zanotowac pełnych nr rejestracyjnych w momencie ew. popełnienia wykroczenia drogowego. a na koniec - śliska, mokra nawierzchnia, co w połączeniu z prędkością i ograniczona widocznością w kasku na głowie dało taki efekt. Motocykle sa wszędzie. Nawet na poboczu. Patrz w lusterka dwa razy, idiotów nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
A tablicę rejestracyjną sobie Pan Motocyklista zagiął OCZYWIŚCIE po to, by mu się nie zabrudziła i była czytelna np dla policji. Dobrze, że nie zginął, ale mam nadzieję, ze obolała d*** nauczy go szacunku dla prawa (kodeks DOKŁADNIE opisuje sposób umieszczania tablic rejestracyjnych) i zdrowego rozsądku. Jeśli nie, znów zadziała darwinowska selekcja genów :-///
Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska mentalnośc aby tylko kogomuś zyczyć zle, wstyd mi za was. a motocykliście życze szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jASNE MOTOCYKLISTA JECHAŁ 299 /H a audi to sobie 30/h zwiedzalo tereny. Zastanówcie się , 90%to wina puszek.Poruszam się i Motocyklem i Samochodem i powiem szczerze wolę Motocyklistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Czy motocyklista jechał przepisowo ??? Nie sądzę - takim motocyklem nie jeździ sie 90 km/h, a poza tym - na fotce jest widoczna tablica rejestracyjna wyraźnie zagięta - jest to ,,ochrona" przed fotoradarem lub Policją, która nie mogła by zanotowac pełnych nr rejestracyjnych w momencie ew. popełnienia wykroczenia drogowego. a na koniec - śliska, mokra nawierzchnia, co w połączeniu z prędkością i ograniczona widocznością w kasku na głowie dało taki efekt. Motocykle sa wszędzie. Nawet na poboczu. Patrz w lusterka dwa razy, idiotów nie brakuje.
Ograniczoną widocznością w kasku? Toz to w aucie jest ograniczona widoczność ,w kasku nie masz słupków, widzisz tak jak jest czyli 100 razy lepiej niż w puszce.O tak jak jest slisko to zawsze wniny motocyklista, no i jeszcze nic nie widział tego audi bo on jakoś tak wolno jechał albo za szybko ale on w tym kasku to raczej nic nie widział bo w Kasku to jest ograniczona widzialnośc przecież. Te kaski to chyba w Chinach robią -nic w nich nie widać nawet jak widac.Żenada-pomyśl chłopie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego Kobzik w moto caly zadupek jest zmasakrowany i tablica podczas uderzenia napewno ucierpiala, wiec nie pisz glupot. Akurat tego motocykliste znam i mam nadzieje ze jest z nim wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Was jak czytam te komentarze!!! A co do poprzedniego komentu,to Ty też byś miał obolałą du...ę i zapewne nietylko jak by zapierda...ł na Ciebie jakiś frajer audi i ciekawe czemu zwiał,bo na pewno nie bez powodu!!! Ludzie ten młody chłopak mógł stracić życie przez jakiegoś deb***a,więc zastanów się zanim skomentujesz w ten sposób,bo nie wiesz jeszcze co Ciebie czeka!!! pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lks napisał:
kolego Kobzik w moto caly zadupek jest zmasakrowany i tablica podczas uderzenia napewno ucierpiala, wiec nie pisz glupot. Akurat tego motocykliste znam i mam nadzieje ze jest z nim wszystko ok.
-Szacuneczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kierowca Audi niech lepiej schowa się pod ziemie i nidy nie wychodzi bo jak go znajdziemy....to napewno nie będzie to miła rozmowa...pozdrowienia dla niego niech się modli żeby do spotkania nigdy nie doszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ścierwem to ty jesteś palancie!..matka sie nad tobą zlitowała bo w kondonie na płocie wisiałeś... i już stul pysk bo ci nasram do niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
-Jesteś nikim mówiąc takie rzeczy!!! I nawet nie zasługujesz na miano smiecia !!! Nie masz szacunku dla ludzi,więc nie życz nikomu co Tobie niemiłe,bo nie wiesz co Ciebie spotka !!!! Trzeba nie mieć żadnych wartości,żeby życzyć komuś śmierci jak Ty !!! A i nie myśl ,ze jesteś anonimowy ,bo szybko możesz się rozczarować!!! Skoro rodzice Cię nie nauczyli szacunku dla 2giego człowieka ,to moze jeszcze kiedyś się przekonasz co to znaczy,jak sam będziesz potrzebował pomocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyglup wypowiadjacy sie bez zadnego szacunku dla innego czlowieka ukazuje ze rodzice zawalili w wychowaniu bachora i nie wpojili zadnych wartosci od takie gowno ktore jezdzi po drogach i z checia swoim gratem pewnie by kogos zabilo z zwyklej zawisci i niskiej samooceny. Sama jezdze motocyklem i stosowanie sie do przepisow uwazam za 1 przykazanie ktore kazdy powinien przestrzegac nie tylko dla siebie ale szczegolnie dla innych uzytkownikow. Statystyka mowi sama za siebie ze motocyklisci gina przez takkie gowna jezdzace bez mozgu , ktore nigdy nie slyszaly o ustepieniu pierszenstwa. Zycze duzo zdrowia i szybkiego powrotu na drogi motocykliscie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebańcy.... Również znam tego motocyklistę. Wiem jak było. A osoba która mówi, że wina jest właśnie jego niech się zastanowi dlaczego audi uciekło z miejsca zdarzenia? Kierowca audi jechał nieprzepisowo, wyprzedzał pojazdy, zajeżdzając motocykliście drogę, przez co chłopak musiał uciekać w rów. Gdyby nie uciekł do rowu jechałby na czołówkę z samochodem, a to mogłoby skończyć się tragicznie. Proponuję, aby osoba która życzyła mu śmierci zastanowiła się nad sobą i swoim życiem, bo chyba rodzice w jej wychowaniu zapomnieli o jedej najważniejszej rzeczy...-Sprawiedliwość... Już wracaj do nas:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
Wes lamusie zamknij jape scierwo to Ty jestes cale szczescie ze chlopak przezyl znam go i zycze mu powrotu do zrowia ! LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abstrachując od wypadku mam pytanie do motocyklistów. Czy jadąc motocyklem na remontowanym odcinku drogi gdzie jest zakaz wyprzedzania, można wyprzedzać inne pojazdy z prawej strony lub jadąc po podwujnej linii ciągłej środkiem jezdni oczywiście z prędkością znacznie większą od 50 km jaka obowiązuje na tym odcinku. Codziennie widzę takie przypadki na 17-tce. A może są jakieś wyjątki dla motocyklistów? Były motocyklista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to, że kierowca uciekł mozna dwojako wytłumaczyć: albo mial coś na sumieniu albo doznał szoku, ludzie wtedy kieruja się innymi emocjami, ale wracając do motocyklistów... jeżdżą jak chcą, kierowca samochodu stoi w korku a motocyklista wyprzedza z prawej strony i pędzi "ile dała fabryka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jechałem ta droga i musiałem uciekam prawie na pobocze przez tego kierowce audi jak uciekał. Jak dojechałem już na miejsce to chłopaka wkładali do karetki. Sam jeżdżę motorem i życzę szybkiego powrotu do zdrowia motocykliście. Sam kiedyś miałem podobne zdarzenie przez kierowce tira który zajechał mi drogę i musiałem uciekać do rowu zęby nie wjechać pod tira. Pierwsze zastanówcie się co piszecie. Weźcie pod uwagę ze wypadek mógł zdarzyć się każdemu z was lub komuś z waszych bliskich. Pierwsze pomyśl później pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokonie żyję i powoli wracam do formy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...