Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaski: Uczniowie marzną w szkole z powodów proceduralnych

Utworzony przez Romek, 30 października 2012 r. o 09:21 Powrót do artykułu
jozek napisał:
wy tu tak nie piszta kochani bo skonczyta jak ta co juz raz powiedziala co je grane - po sadach ja wlucza!
jozek nie wymiękaj,siczek byl agentem za komuny i nic nie można było powiedziec,a teraz jest wolnosc slowa.za ten przetarg to faktycznie cba powinno sie zainteresowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
wy tu tak nie piszta kochani bo skonczyta jak ta co juz raz powiedziala co je grane - po sadach ja wlucza!
jozek nie wymiękaj,siczek byl agentem za komuny i nic nie można było powiedziec,a teraz jest wolnosc slowa.za ten przetarg to faktycznie cba powinno sie zainteresowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
wy tu tak nie piszta kochani bo skonczyta jak ta co juz raz powiedziala co je grane - po sadach ja wlucza! [/quote]jozek nie wymiękaj,siczek byl agentem za komuny i nic nie można było powiedziec,a teraz jest wolnosc slowa.za ten przetarg to faktycznie cba powinno sie zainteresowac [quote name='URZĄD' timestamp='1351626192' post='688693'] II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Remont kotłowni gazowej c.o. i c.w.u. dla budynku Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Piaskach. Inwestycja polega na dostosowaniu istniejącej instalacji wewnętrznej gazowej do potrzeb technologii nowo-projektowanej kotłowni gazowej c.o. i c.w.u. dla budynku Szkoły Podstawowej w Piaskach, ul. Mickiewicza 2. Zaprojektowano również dostosowanie instalacji gazowej do potrzeb aktualnych przepisow BHP i P.Poż. Projektowana instalacja gazowa przeznaczona będzie dla potrzeb kotłowni wbudowanej w przedmiotowym budynku szkoły. Zasilana będzie z istniejącego Punktu Redukcyjno Pomiarowego w wolnostojącej szafie przy budynku. Instalacja będzie obsługiwać kotły gazowe kondensacyjne zblokowane w układ kaskadowy o łącznej cieplnej mocy nominalnej 244,6 kW przy 80/60 oC (max. przepływ gazu 24,7 kW). Szczegółowy zakres robót określają: projekt budowlany, projekt budowlany instalacji elektrycznej, przedmiary robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik nr 7 do SIWZ .. - WARTE 200 TYS?
może i nie warte 200tys.zł ,ale wazne że przetarg będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow tylko wymiana kotla gazowego? No to faktycznie kwota 200 tys jest wzieta z sufitu. Piec lub jak wolicie kociol kondensacyjny jest to udoskonalony tzw Junkers . Roznica pomiedzy tymi dwona urzadzeniami jest niewielka w piecu kondensacyjnym znajduje sie zbiornik kondensacyjny ktory putrzymuje temp pieca bez koniecznosci uzycia gazu. I oni chca zaplacic 200 tys ? W. dodatku trwa to juz 2 tyg? Kurde zwijam firme i wracam do Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viessman produkuje kotly o mocu grzewczej do 66 kw wiec wystarcza 4 broetje ma podobne kotly ktore mozna laczyc kaskadowo i taki kociol w UK kosztuje 900 funtow dlatego nie sadze aby koszt kotlow z montazem i systemem ktory wykorzystuje 1 kanal wentylacyjny do ujscia spalin kosztowal az 200 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była kasa na flaki, była na dni piask, byla na kilka imprezek zakrapianych w kozicach, gardzienicach brzezicach i pare innych ochotniczych imprezek a na zepsuty od marca piec nie bylo? kurcze -powinni w urzedzie w ramach solidarnosci zimana wyloczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodzę się z tym ,że na imprezy pieniądze były a teraz nie mamy ogrzewania bo "funduszy zabrakło" . Jutro jest szkoła zamknięta bo temperatura w szkole wynosiła mniej niż 18 stopni jestem pewna , że i wcześniej była taka temperatura w szkole tylko nic nie mówili .. -,- mogli zamknąć szkołę a nie narażać dzieci na utratę zdrowia teraz jest już za późno .. Różnie to bywało ale żeby w tak dużej szkole nie było ogrzewania przez taki długi okres. ? ja tego nie mogę pojąć .. Najpierw każą uczniom czekać na autobus tak po prostu na poboczu gdzie nawet nie ma przystanku .. chociaż przystanek jest 100 m bliżej" bo podobno to oszczędność" a pogoda jest różna , raz deszcz raz śnieg .. a później i tak w szkole marzniemy . brak słów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MY MAMY ZROBIĆ Z DZIECMI DO CH.... OBOJE PRACUJEMY A DZISIAJ PRZED 15 DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE JUTRO ZAJĘCIA ZAWIESZONE? ZOSTAWIĆ 6 I 8 LETNIE DZIECI SAME W DOMU CZY ZAWIEŚĆ BURMISTRZOWI DO URZĘDU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w ratylkule jest wypowiedź pani dyrektor a czy ona nie jest od jakiegoś czasu na zwolnieniu? kto w jej imieniu opowiada durnoty o dniach ustawowo wolnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj szkoła była zamknięta podobno jest już piec i kaloryfery grzeją, a szkoła zamknięta była dlatego, żeby dogrzac klasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno temperatura nie spadla ponizej 18 stopni? - doby trzeba żeby dogrzać szkołę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...