Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chrzest dzieci to kwestia wiary a nie normalności. Żydzi rzezają, katolicy i prawosławni chrzczą, muzułmanie też chrzczą. Nie wiem jak ateiści mogą trąbić o tolerancji i jednocześnie wyśmiewać ludzi wierzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten znajomy napisał tylko w odpowiedzi w taki sam sposób jaki był komentarz . prosze przeczytac wstecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach się poprzewracało tym klechom.Pomylili wiarę z biznesem i to ich zgubi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem komentarz wstecz, i komentarz Guesta nie zawierał żadnych obraźliwych wyrazów, a znajomy "parafian" nazwał do debilem radząc mu spojrzeć w lustro. Proszę wyjaśnić, w jaki sposób te dwie wypowiedzi sa w tym samym tonie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co parafia to w większości jakis psychopata ! No ale im wolno ! Ha ha kasa i kasa tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł kodowany więc się nie ustosunkuję. Ale. Mamy zimę. Ze zdjęcia wygląda, ze ksiądz był podejmowany na dworze. Jak tak się podejmuje księdza, to nic dziwnego, że ksiądz ma jakieś uwagi i zastrzeżenia.
   
guest to zdjecie jest przykładowe a od debili wyzywaj gościa w lusterku bo ten artykuł jest prawdą bo to moi znajomi. Ciekawe kiedy bedzie przywitanie nowego proboszcza .
  Niech każdy sam sobie wyrobi zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co wy ich wpusczacie?? No chyba,ze 500 na dziecko bedzie tylko dla tych co sa na liscie, ze dali koperte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto normalny w dzisiejszych czasach chrzci dzieci ? Dziecko powinno samo podjąć taką decyzję świadomie. Ale inaczej statystyki by poleciały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą . a jeżeli chodzi o drugie pytanie to niech księża zmniejszą cennik. chociaż za udzielenie ślubu wcale go być nie powinno. szastają kasą parafian i mają pretensje ze ktos slubu nie ma. skoro daje przysiegi jako sługa Boży to niech służy bez cenników . Jezus za swoje nauki nie wystawiał rachunku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjęłam ale koperty nie dałam.Stwierdziłam że wolę dać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwią sie ze ludzie nie chodzą do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto normalny w dzisiejszych czasach chrzci dzieci ? Dziecko powinno samo podjąć taką decyzję świadomie. Ale inaczej statystyki by poleciały.
Tzn. 85% Polaków uważasz za nienormalnych (byłoby więcej ponad 90%, ale wielu Polaków siedzi za granicą w Wielkiej Brytanii, Holandii czy Norwegii, gdzie dostęp do księdza i  kościoła jest utrudniony).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co "wpuszczają" ich inni, ale ja księdza PRZYJMUJĘ. Kilka dni przed wizytą chodzi ministrant i jemu się zgłasza, czy tak, czy nie. Przyjmuję księdza, bo to jedyna okazja, by z nim zwyczajnie porozmawiać - nie na zasadzie spowiedzi czy wysłuchania kazania. Kopertę też daję, na miarę możliwości finansowych. Żałuję, że nie mogę dawać więcej - oni te koperty też rozliczają i na parafię zostaje ułamek. Kościół sam się nie ogrzeje, nie posprząta, nie wymieni sobie okien czy ławek, nie przystroi się na liturgię. Zgłaszajcie po prostu, że nie przyjmujecie księdza, a obie strony będą czuły się bardziej komfortowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez uważam, że nie powinno być cenników, ale jak jakaś pańcia chwali się, że woli dać na WOŚP niż na parafię to nie wiem, co gorsze - cennik czy przekonanie, że inni dają (a księża wydają), skoro sama nie daję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ich nazwał i miał do tego podstawy. Powinien jeszcze kropidłem porządnie po plecach "prześwięcić". A jak im się nie podoba i chcą żyć w grzechu, to przynajmniej niech nie oszukują samych siebie i innych dookoła, jacy to z nich wierzący chrześcijanie. Wierzący, tylko nie praktykujący, bo akurat w tych kwestiach mają głęboko gdzieś zasady wiary. Żałosne. Takich "wierzących" na pokaz w Polsce na pęczki. Wszyscy usprawiedliwieni i niewinni niczemu, no bo przecież każdy dookoła zachowuje się podobnie. Za to księża źli i winni wszystkiemu, bo nie przyzwalają na takie praktyki. Jak się im nie podoba, to po co tkwią w Kościele? Wiadomo po co... bo co ludzie powiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaski zawsze były antyklerykalne. Do połowy XIX wieku istniała tam parafia kalwińska, przed II wojną światową mieszkało tam wielu Żydów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to proboszcz przeniesiony z Rudnika???? Ode mnie z domu wyszedł krzycząc, że pochłonie mnie ogień piekielny :) Niestety posiadam też wiszącą tarczę do lotek, przez którą mój dom nazwał domem rozpusty i hazardu! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałośni dwulicowi katole :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałam dać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy :) tam pieniążki przynajmniej trafiają do potrzebujących a dając na kościół to pieniążki idą na nowe autka dla tych chciwych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn. 85% Polaków uważasz za nienormalnych (byłoby więcej ponad 90%, ale wielu Polaków siedzi za granicą w Wielkiej Brytanii, Holandii czy Norwegii, gdzie dostęp do księdza i  kościoła jest utrudniony).
    Mieszkam w UK i jakoś utrudnionego dostępu do księdza katolickiego nie mam, nawet wręcz ułatwiony. Tutaj księża nie zajmują się polityką tylko tym co powinni, wiarą i religią aż miło pójść do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...