Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piętra wyrosną w sercu miasta

Utworzony przez (Anonimowy), 3 października 2007 r. o 15:48 Powrót do artykułu
a gdzie bedzie stac wesole miasteczko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik mial fajne miejsce oby tak dalej ciekawe kto beknie za to?........Ciekawy jestem kiedy w Central Parku w Nowym Yorku wybudują jakis supermarket?mk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde miasto szczyci się oazą - wysepką zieleni w centrum miasta.Każda ze stolic europejskich coś takiego posiada i jest z tego dumna.My najlepszą działkę, która od zawsze slużyła mieszkańcom oddaliśmy za darmo !!! i to pod betonową zabudowę.Możemy być z tego dumni - będziemy mieli betonowy moloch - prokuraturę, a moze i od razu więzienie.Nasze dzieci i wnuki mogą przecież do cyrku czy na "Wesole miasteczko" iść poza miasto.Brawo panowie radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuś się w głowie przewróciło. jedyne takie miejsce wolne od betonu w mieście a tu jeszcze sąd wybudują. a miał być za Okrągłym Kościołem. A burmistrz się rządzi jak na swoim podwórku, a mieszkańców wszyscy urzędnicy i tak mają ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę ci, ze sąd i prokuratura obecnie właśnie za kościołem okrągłym się znajdują, więc zanim coś napiszesz, to pomyśl. Ale to tylko tymczasowa siedziba, więc już od kilku lat było wiadome, że w centrum miasta powstanie nowy gmach dla nich (więc o czym ty piszesz człowieku, od dawna było wiadomo właśnie o TEJ lokalizacji w centrum miasta).ps. a co do wszystkich narzekających - a co takiego ciekawego było na tym placu porośniętym trawą i przedzielonym ścieżką?? Bo chyba nie te wesołe miasteczka, zawsze te same, które dziennie obsługiwały 5 osób. A do cyrku też pewnie ci co narzekają, nawet nie chodzą (też zawsze ten sam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem o tym mondry człowieku, że jest w budynkach koło notabene. co wcale nie oznacza, że muszą nam wybudować takie badziewie w centrum miasta, w ostatnim takim wolnym od budynków miejscu w mieście. ktoś dobrze powiedział o SP2 czy akademikach koło WSK. A skoro Tobie się to podoba, to chyba nie muszę pytać kto jest twoim wujkiem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem ci mondry człowieku, że po pierwsze - obiektywnie oceniając - budynek sądu wcale nie będzie badziewiasty, lecz dość reprezentacyjny, czego nie można powiedzieć o cyrkach tu się rozkładających, a tak poza tym to nie jestem wielkim zwolennikiem budowania tego akurat tutaj, ale wolę już to od porośniętego trawą placu przedzielonego ścieżką, który nijak nie przypomina terenu rekreacyjnego, co najwyżej bardzo zaniedbanego dużego skrawka niezagospodarowanej zieleni. Jeżeli ktoś wybudowałby tutaj jakieś tereny rekreacyjne, nie mam nic przeciwko, ale jeżeli nie, to wolę już ten sąd niż to coś, co tam się znajduje, czyli nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziałem ,że tak będzie ... acha acha... miał trzy pazury....ja wiedziałem ze tak będzie.( a świdnicki central park jest koło hali Avii jak byś chciał wiedzieć a drugi za Brzezinami koło Zyty.pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...