Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana 17-latka uszkodziła trzy auta

Utworzony przez CodeZero, 6 grudnia 2010 o 14:58 Powrót do artykułu
Powinna odpracować za szkody (opłacić ze swojej kasy) i zapłacić sama mandat + ten kierowca. A tak, kierowca ułom, co najwyżej straci zniżki i OC zapłaci za szkody, czyli Ja, Ty i każdy kierowca ze swojego OC.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CodeZero napisał:
Powinna odpracować za szkody (opłacić ze swojej kasy) i zapłacić sama mandat + ten kierowca. A tak, kierowca ułom, co najwyżej straci zniżki i OC zapłaci za szkody, czyli Ja, Ty i każdy kierowca ze swojego OC.
Przejdź się po wódzie to zobaczysz jakie będziesz miał OC Zapłcą starsi tej małolaty.
0
Co za BEZMYŚLNOŚĆ! Nazwałabym tą "parę" głupi i głupsza... Dobrze,że w jakiegoś człowieka nie wjechała ta krowa!
0
Zagrała sobie w zbijanego dziewczyna. 3 HITS, CCCOMBO!!
0
hehehe szkoda że tego nie widziałem;D Rodzice dziewczyny muszą być dumni z córeczki:P:P a poważnie to całe szczęście że na parkingu i ze nic się nikomu nie stało
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: