Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana ginekolog przyjmowała pacjentów

Utworzony przez Trzeźwy, 28 marca 2008 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Nareszcie brak jest akceptacji dla pijanych lekarzy, którzy bezkarnie narażają życie pacjentów. Powinna ponieść surową karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓW......NO JEJ ZROBIĄ !!!!!!!!!!!! LEKARZE ZAWSZE BĘDĄ BEZKARNI!!!!!!!! W KOŃCU BYŁA U SIEBIE W PRYWATNYM MIEJSCU!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u tej pani i tez była pod wpływem alkoholu jakies 3 miesiace temu zauważyłam to jak sie chwiała i jak najszybciej wyszłam. Żenujace doświadcznie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u tej pani"doktor" ładnych kilka lat temu i doprowadziła mnie do takiego stanu że długo trwał powrót do zdrowia. Ta kobieta nie wiem dlaczego jeszcze śmie wykonywać ten zawód i nazywa się lekarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw skąd pismaki wyssali taką informację myślę,że jakiś "TZW policjant ze Świdnika co biją bezdomnych " sprzedaje informacje do prasy. Zaile panie policmajstrze sprzedał pan Tajemnicę służbową????? i czy pan Komendant wie o tym fakcie. Dorabiacie na boku a podobno dorabiać w Policji bez zgody Komendanta nie wolno.....wyszło na to,że dla 500 zł za informację operacyjną to fajna stawka. A co robiła policja w prywatnym gabinecie lekarskim??? prywatna praktyka nie podlega pod Ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej więc nie jest funkcjonariuszem Państwowym. I po godzinach pracy Pani Doktor Mogła nawet robić BIBĘ TAK jak wasi Koledzy policjanci na Północnej... BRAVO panie Komendancie fajnych ma pan podwładnych....Z wilkimi językami prawdziwe psy!!!! ALE I TAK PISMAKI WYTNĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Jestem ciekaw skąd pismaki wyssali taką informację myślę,że jakiś "TZW policjant ze Świdnika co biją bezdomnych " sprzedaje informacje do prasy. Zaile panie policmajstrze sprzedał pan Tajemnicę służbową????? i czy pan Komendant wie o tym fakcie. Dorabiacie na boku a podobno dorabiać w Policji bez zgody Komendanta nie wolno.....wyszło na to,że dla 500 zł za informację operacyjną to fajna stawka. A co robiła policja w prywatnym gabinecie lekarskim??? prywatna praktyka nie podlega pod Ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej więc nie jest funkcjonariuszem Państwowym. I po godzinach pracy Pani Doktor Mogła nawet robić BIBĘ TAK jak wasi Koledzy policjanci na Północnej... BRAVO panie Komendancie fajnych ma pan podwładnych....Z wilkimi językami prawdziwe psy!!!! ALE I TAK PISMAKI WYTNĄ
A co też się wprowadzamy w stan upojenia w pracy i policja do dupci się dobrała tak jak ty też powinno się zatrzymywać i wsadzać do paki za pijaństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Jestem ciekaw skąd pismaki wyssali taką informację myślę,że jakiś "TZW policjant ze Świdnika co biją bezdomnych " sprzedaje informacje do prasy. Zaile panie policmajstrze sprzedał pan Tajemnicę służbową????? i czy pan Komendant wie o tym fakcie. Dorabiacie na boku a podobno dorabiać w Policji bez zgody Komendanta nie wolno.....wyszło na to,że dla 500 zł za informację operacyjną to fajna stawka. A co robiła policja w prywatnym gabinecie lekarskim??? prywatna praktyka nie podlega pod Ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej więc nie jest funkcjonariuszem Państwowym. I po godzinach pracy Pani Doktor Mogła nawet robić BIBĘ TAK jak wasi Koledzy policjanci na Północnej... BRAVO panie Komendancie fajnych ma pan podwładnych....Z wilkimi językami prawdziwe psy!!!! ALE I TAK PISMAKI WYTNĄ
JESTEŚ BARDZO SMIESZNY ,CIEKAWY JESTEM CZ BYŚ SWOJĄ ŻONE WYSŁAL DO TEJ PIJANEJ LEKARKI - BO JA TO NAPEWNO NIE.A CO DO PRACY TO NIE JEST ISTOTNE CZY TO PRYWATNA PRAKTYKA CZY PAŃSTWOWA LEKARZ POWINIEN PRACOWAĆ TRZEŻWY I NIE NARAŻAĆ PACJENTÓW NA KALECTWO ITP.WIĘC ZASTANÓW SIĘ CO JEST DOBRE DLA LUDZI I CZY BYŁBYŚ ZADOWOLONY ŻEBY PIJAK CIEBIE LECZYŁ.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się wreszcie wydało, jaka jest praprzyczyna rodzenia się pijanych dzieci!!! Zauroczenie podczas wizyty u zagazowanych ginekologów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to sie dzieje , ze gazety wiedza o takich sprawach wczesniej niz rodzina zatrzymanego? za ile policjanci daja cynk do gazet? dlaczego nie wiemy nic o przewalach w radzie miejskiej, a pijany lekarz czy nauczyciel to nius dnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ! Przecież ogólnie wiadomo,ŻE PO BADANIU 1 PACJENTA/TKI TRZEBA ZDEZYNFEKOWAĆ RĘCE I TO NAJLEPIEJ SPIRYTUSEM... gardło przy okazji też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2008 r. o 12:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, ....ale to nie pierwszy raz pani ginekolog.....
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2008 r. o 12:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam 17lat kiedy poszłam do tej pani ginekolog, miałam bardzo bolesne miesiaczki i potrzebowalam pomocy. Powiedziala, ze cos mi wewnatrz peklo i caly czas krwawi i kazala przyjsc z mama. Za 15 min bylam u niej z mama a ona jej powiedziala ze jestem w ciazy (bez wspolzycia) i ze to pewnie jakies niedopilnowanie! Nie musze nawet pisac jaka byla reakcja mojej mamy... Najpierw sie wsciekła a potem zaciagneła mnie do innego lekarza ktory po badaniu stwierdził ze wszystko jest w porzadku i nic złego sie nie dzieje... Dostałam jakies czopki i bole sie zlagodziły. Nie rozumiem sposobu działania takich niekompetentnych lekarzy. ...........
Ostatnio edytowany 12 września 2008 r. o 21:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka odpowiedzialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...