Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile jeszcze tego pijanego scierwa bedzie jezdzic po ulicach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!
Muka,tęskniłem za tobą i twoimi bredniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że policja zorganizuje więcej akcji przeciwdziałających pijanym kierowcom za kierownicom, widocznie obecne przepisy są zbyt łagodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pijany zza kierownicy winien iść od razu na 10-15 lat do pierdla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka,tęskniłem za tobą i twoimi bredniami...
  Nie interesuje mnie to; zawsze trzymam hołotę na dystans...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy pogotowie ratunkowe lotnicze jest od złamanej nogi. Jak moja znajoma miała wypadek i była już prawie na tamtym świecie to przyjechała zwykła karetka, a tu złamana noga i nachlany - po takiego to nawet karetką bym nie przyjechała. Hołota je....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie to; zawsze trzymam hołotę na dystans...
Bardziej tęskniłem ża twoimi wypocinami bo jako osoba to masz pewne miejsce w Abramowicach,Tworkach czy gdzie tam masz blisko. I nie uzurpuj sobie prawa do wypowiadania się w imieniu ogółu. Życzenia które piszesz są od ciebie nie od wszystkich...
Ostatnio edytowany 1 kwietnia 2015 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...