Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac budowy na stadionie Avii w Świdniku (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 25 listopada 2012 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Po remoncie stadionu, może Avia udostępni Motorowi obiekt na drugoligowe mecze. Oczywiście za stosowną opłatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niepokoi mnie, że mimo sprzyjajacej pogody nic nie robi się z plyta stadionu. A przeciez pogoda sprzyja a więć jeszcze przed zimanalezaloby usunąć istaniejaca murawe, dokonać wykopu i wykonać warstwe drenażowa. Patrząc na plac budowy można odnięść wrażenie jakby wykonawca płytę oszczędzał - czyzby z zamiarem pzostawienia jej w takim stanie !!!!?:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVIA ŚWIDNIK TO STARA K*RWA JEST ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik na stolicę województwa!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż mi sie łezka zakręciła w oku tyle lat na ten stadion chodziłem, a teraz wszystko zburzone ale będzie nowy, piekny stadion, więc jednak nie będę płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor lublin stara ku*** jest!! SZarowola motor Lublin Tak jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniadze wywalone bez sensu. Co z ulica Kusocinskiego? Gdzi jest basen? Jakson i Sobon do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez uwazam ze jaksona trzeba odwołać z funkcji burmistrza swidnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak a pieniądze wywalone na basen byłyby cacy Stadion był w tragicznym stanie i w końcu po tylu latach doczekał się przebudowy. Ponad połowa pieniędzy na remont stadionu będzie pochodziła z funduszy europejskich wiec miasto dokłada do tego tylko 8 mln. Budowa Kusocińskiego według wstępnych kosztorysów ma pochłonąć ponad 20 mln, więc miasto bez wsparacia zewnętrznego będzie miało ciężko z wybudowaniem jej. Ktoś po prostu przespał temat tej ulicy, nie starał się pozyskiwać na nią funduszy zewnętrznych, nawet nie zrobiono projektu. Ale to wina stadionu tak? Może lepiej oszczędzić pieniążki na przeprowadzce ratusza do budynku po gim nr 2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak a pieniądze wywalone na basen byłyby cacy Stadion był w tragicznym stanie i w końcu po tylu latach doczekał się przebudowy. Ponad połowa pieniędzy na remont stadionu będzie pochodziła z funduszy europejskich wiec miasto dokłada do tego tylko 8 mln. Budowa Kusocińskiego według wstępnych kosztorysów ma pochłonąć ponad 20 mln, więc miasto bez wsparacia zewnętrznego będzie miało ciężko z wybudowaniem jej. Ktoś po prostu przespał temat tej ulicy, nie starał się pozyskiwać na nią funduszy zewnętrznych, nawet nie zrobiono projektu. Ale to wina stadionu tak? Może lepiej oszczędzić pieniążki na przeprowadzce ratusza do budynku po gim nr 2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz ze nie tylko ul.Kusocińskiego została zawalona.jakson zarabia ponad 174 000 zł rocznie a ludziom wmawia ze nie ma kasy w Urzedzie Miasta 80 000 zł dla wybitnych uczniów, ze nie ma 160 000zł na poprawe bezpieczenstwa na ul. Klonowej. Burmistrz chyba ma nas za idiotów. Nie dajmy sobie wmówic ze 4,5 miliona zł (w 2013), na przebudowe i adaptacje gimnazjum nr 2 na potrzeby "powiekszenia" Urzedu Miasta to priorytet....... w 2014 dodatkowo (5,5 miliona zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Edwardów, Jonów, Klonów i innych poj..onów! Tacy jesteście mądrzy - startujcie w wyborach na burmistrza, wygrywajcie i przez rok z budzetu miasta zbudujecie basen, Kusocinskiego i superbezpieczna Klonowa (choć w tym ostatnim przypadku nie bardzo wiem o co chodzi a ta ulica jezdze czesto). Nie jestem zwolennikiem Jaksona (a szczegolnie magika Sobonia) ale jak ktos wypisuje takie deb***izmy to trudno milczec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Do Edwardów, Jonów, Klonów i innych poj..onów! Tacy jesteście mądrzy - startujcie w wyborach na burmistrza, wygrywajcie i przez rok z budzetu miasta zbudujecie basen, Kusocinskiego i superbezpieczna Klonowa (choć w tym ostatnim przypadku nie bardzo wiem o co chodzi a ta ulica jezdze czesto). Nie jestem zwolennikiem Jaksona (a szczegolnie magika Sobonia) ale jak ktos wypisuje takie deb***izmy to trudno milczec.
Uwazam ze nie masz racji. S17 buduja juz 2 lata z wezłem świdnik Trudno było włodarzom miasta przewidziec 2-3 lata temu ze jak bedzie wezeł to i przydałaby sie do niego ulica Kusocinskiego? Burmistrz potrzebny jest jeden ale mądry i przewidujący, który wsłuchuje sie w potrzeby mieszkanców. O basenie nie bede pisał bo ten temat to jest znany chyba kazdemu od juz kliku lat Zarobki Burmistrza ponad 170 000zł rocznie do czegos Go zobowiazuja, chociaz tu sie moge mylic heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...